Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedülálló nő és babavállalás nem hagyományosan fórum

Egyedülálló nő és babavállalás nem hagyományosan (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
46. Ancurka_M (válaszként erre: 41. - Molli10)
2013. aug. 26. 15:35
köszönöm szépen, lehet hogy fogok kérdezni. Írtam privátban.
45. molli10 (válaszként erre: 42. - Gerlemama)
2013. aug. 26. 15:26
Ez tetszik! :)
44. gerlemama (válaszként erre: 29. - Zebracsikó)
2013. aug. 26. 15:13

A sex szeretete egyenesen arányos lenne azzal,hogy teherbe is esik aki szexel??

Te jó ég!!

Tényleg azt hiszitek ti emberek(és itt nem csak rád gondolok),hogy mindenki egy rárántással terhes lesz?

Nem is biztos,hogy tudni akarom a választ...

43. gerlemama (válaszként erre: 32. - Eruska83)
2013. aug. 26. 15:11
Elismerésem!! nem is tudom elképzelni sem,hogy hogy bírtad, bírtátok.
42. gerlemama (válaszként erre: 26. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 26. 15:10

Látom az ostobaságod határtalan!!

Csak egy kérdés, mi van azzal a gyerekkel aki anya, apa közreműködésével lesz, de a terhesség alatt lelép és többé hallani sem lehet felőle.

Annak a gyereknek mit mondana az anyja? Még az hogy mit mond, de mit érez majd a gyerek, hogy megcsinálták de nem kellett??


"Kórházban összebarkácsoltak" na ez a mondta sok mindent elárul rólad, csak nem azt hogy tanult, művelt ember lennél.

Ez a téma jóval bonyolultabb ennél,hogy ilyen alpári módon fogalmazzon róla valaki.


Az én fiamnak sincs apja, de ami nincs (nem is volt) az nem is hiányozhat.

De van szerető anyja, aki feláldozna bármit érte, vannak nagyszülei (elvégre ha nekem vannak szüleim miért is nem lenne nagyszülője?)és semmivel sem kevesebb mint aki családba születik.Pláne ha utána mégis csonka családban lesz kénytelen élni.

Szóval javaslom keress másik fórumot a rosszindulatú megjegyzéseid kiélésére.


Itt nem véleményt kértek, ráadásul hozzá nem értő véleményt, hanem tanácsot, segítséget olyan(októl)akik tudják miről beszélnek.

Kicsit még nőj fel, okosodj, tapasztalj.

Aztán nehogy még ilyen helyzetbe kerülj!!

2013. aug. 26. 14:24

Húúú! Hogy milyen emberek vannak! Na mindegy, nem is kommentálom!

Ancurka M bevallom nagyon kíváncsi lennék a történetedre, de tudom nem illik válykáli mások életében...

Én is a lombikosok körébe tartozom, úgyhogy ha valamiben tudok segíteni szólj! Maximálisan támogatom a döntésed, nagyon sok erőt és kitartást kívánok!

40. Ancurka_M (válaszként erre: 38. - Mazsolax_72)
2013. aug. 26. 14:10
köszönöm a támogatást.:)
39. Ancurka_M (válaszként erre: 32. - Eruska83)
2013. aug. 26. 14:08
Köszönöm szépen!
38. mazsolax_72 (válaszként erre: 37. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 26. 13:29
oké, te ellenzed, ez a véleményed. a topicindító nem véleményt kért, hanem tapasztalatot. az meg neked nincs, tehát nem értem miért ragozod itt a semmit. még szerencse h. a lombik és egyéb programokhoz nem kell a hozzájárulásod.
2013. aug. 26. 12:53
felreertesz... en azt ellenzem, hogy egyedulallo no mesterseges megtermekenyitessel adjon eletet egy gyermeknek - mert itt errol lenne szo az en olvasatom szerint; elnezest, ha felreertettem volna valamit;
36. Cippora (válaszként erre: 35. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 26. 12:48
És aki nem házasságban neveli a gyerekét,vagyis egyedülálló az adja intézetbe a gyereket,mert szerinted ott jobb helyen lenne,mint egy anyával aki szereti???Szerintem át sem gondoltad amit írtál...
35. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 34. - Eruska83)
2013. aug. 26. 12:41
Neked van ferjed, hazassagban elsz;
34. eruska83 (válaszként erre: 26. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 26. 12:26

Te tudod miről beszélsz??????????????????????

Normális vagy??????????????

Mi nagyon szeretjük egymást a férjemmel, és mikor kiderült, hogy meddő vagyok, felajánlottam neki, hogy váljunk el, hogy lehessen gyereke, azt mondta, vagy tőlem, vagy senkitől!

Komolyan az olyan "embert", mint te, jól képen kéne vágni!!!!!!!!!!!

33. eruska83 (válaszként erre: 25. - Ancurka_M)
2013. aug. 26. 12:24
Kaáliba csak időpont és pénz kell.
32. eruska83 (válaszként erre: 20. - Gerlemama)
2013. aug. 26. 12:23

Milyen igazad van! Nekünk 11,5 fél év után sikerült a sokadik lombik.


Kívánom kedves fórumindító, hogy megtaláld a számodra legkedvezőbb megoldást!

31. zebracsikó (válaszként erre: 30. - Ancurka_M)
2013. aug. 26. 12:17

Igen, komolyan kérdeztem, érdekelne a miértje a dolognak, de tudomásul veszem és tiszteletben tartom, hogy nem árulsz el részleteket.

Sok sikert kívánok a babavállaláshoz!

30. Ancurka_M (válaszként erre: 29. - Zebracsikó)
2013. aug. 26. 12:14

Ez most komoly kérdés?

Nem mindegy hogy miért ezt a megoldást választottam?

Nincs más választásom. oké?

Egyébként, de igen, semmi bajom nincsen a szexxel. Sőt a pasikkal sem, mielőtt az volna a második ötlet arra, hogy miért így akarom.

Ha lehetne én is a hagyományos "ágyban, párnák közt" megoldást részesíteném előnyben.

2013. aug. 26. 12:09
Nem szeretsz szexelni, ezért választanád a hormonkezelést, lombikot?
28. Ancurka_M (válaszként erre: 26. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 26. 11:54

Kedves Valaki, akit nem tudok megszólítani, mert nincs még fantázia neve sem.


NEM VÉLEMÉNYT kértem, hanem a tapasztalatok megosztását azoktól akik átestek már ilyen dolgon.


A fórumot NEM vitaindításnak írtam és nem vagyok kíváncsi az ítéletalkotásra.

Ja, és nem kívánom neked, hogy a helyemben légy, csak azt javaslom, hogy gondold végig, hogy amiről nincs fogalmad, abba ne szólj bele. Mármint az én életemről nincs fogalmad. Köszi

27. Cippora (válaszként erre: 26. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 26. 09:24

Mekkora ostobaság...Mert az mivel jobb mikor apuci lelép és szarik a gyerekre??? Nézz körül a környezetedben hány ilyen van??? Az enyémben rengeteg.

Ideális esetben anya meg apa,igen,ideális esetben,csak ez manapság egyre kevesebb.Én családban nevelem párommal a lányom,de nem látok a másik útban sem semmi rosszat.

Én is mindent megtennék azért,hogy gyerekem legyen,értsd MINDENT!

2013. aug. 26. 08:26

Egyszeru a keplet. Nincs ferj, tars, nem esik teherbe.

Elmegy intezetbe, mestersegesen megtermekenyitik.

A gyermek igazabol nincs apja...

Vajon mit fog mondani kesobb a gyermekenek, ha megkerdezi, hol van, ki az apam??

Anyuka szepen bevallja, edesem, teged korhazban osszebarkacsoltak. Nem tudom, ki az apad...

en akartalak teged minden hatter nelkul.

A gyermeknek nincs joga apahoz, nagyszulokhoz, nagynenikhez, nagybacsikhoz??

Max. hazudnak neki... fantomcsalad :(

Nekem ilyen anya nem kellene :(

A gyermek allitolag ket ember szerelmenek gyumolcse - jo esetben... vagy az orvosi technika kovetkezmenye :( - jo penzert...


Semmi bajom azokkal a hazasparokkal, akik meddoseg miatt valasztjak ezt az utat, bar mindenkeppen felvet nehany etikai kerdest, de most nem ez a tema.

25. Ancurka_M (válaszként erre: 24. - Mazsolax_72)
2013. aug. 23. 23:05
koszonom szepen. Elmultam 35. Beutalo koteles vagy csak idopontot kell egyeztetni?
2013. aug. 23. 20:21
nem írtam mennyi idős vagy, nem is tartozik rám, de 35 felett egyedülálló nőnek is lehet embriódonációval vagy spermadonációval babája. keresd meg a kaáli intézetet, simán megoldják a problémádat. üdv, :)
23. Ancurka_M (válaszként erre: 22. - Sivatagirózsa)
2013. aug. 22. 22:14
Köszönöm.
2013. aug. 22. 19:04
Egy kicsivel több empátia? Kíváncsi lennék, hogy a hancúrkát ajánlgatók belegondoltak-e, hogy vajon ők mit tennének egy ilyen élethelyzetben, vagy mit szólnának adott esetben egy ilyen hozzászóláshoz...
21. Ancurka_M (válaszként erre: 20. - Gerlemama)
2013. aug. 22. 15:14

Köszi szépen.


Igazából én is azt gondolom, hogy az akinek megadatik h pillanatok alatt teherbe essen, az örüljön neki, és legyen hálás érte, mert nem mindenkinek természetes . Csak nem akarok belemenni annak taglalásába h számomra ez miért nem járható út.

2013. aug. 22. 12:25

Ne is törődj a hozzá nem értők hozzászólásaival

Aki nem megy keresztül azon amin Te vagy Én, annak fogalma sincs erről a témáról, csak unalmában hozzászól vmi ökörséget!

Jó annak akinek hippsz-hoppsz összejön a terhesség azzal,ha csak úgy magára ránt valakit.

Örüljön neki, hogy nem kell éveket, pénzt, lelki erőt beleölnie az álom megvalósításához.

na de mivel a téma számomra komolyabb annál, mint hogy itt írjak róla, írom neked a privit!!

2013. aug. 21. 17:35

Az optimális eset az, amikor van egy nő s van egy férfi, s ketten, közösen úgy döntenek, hogy babát vállalnak és ennek semmilyen gátja nincsen.

De az élet nem mindig kínál optimális helyzetet. Sőt.

Szóval köszönöm mindenkinek, az ötletet, aki azt javasolja, hogy akkor rántsak magamra valakit és hipp hopp lesz babám, de nem mindenre ez a megoldás.

Nálam sem. Nem játszik ez a variáció és pont. Szóval ezt a részét az ötleteknek már elvetettem. Arra volnék kiváncsi, hogy mik a tapasztalatok a spermabankos változatnál. Vagy akár a nyílt örökbefogadásnál. :)

Ezen ugyan még nem gondolkodtam, de ez is egy alternatíva.

Köszi gerlemama ha megosztod velem a tapasztalataidat, akár privátban.

18. gerlemama (válaszként erre: 17. - Cippora)
2013. aug. 21. 13:30

Jó esetben... ami kevés.

Nyilván azért akar egyedül babát vállalni mert nem talált olyat aki a "jó eset" kategóriába tartozik.

17. Cippora (válaszként erre: 16. - Gerlemama)
2013. aug. 21. 13:20
Egy egyéjszakás esetében lehet,de kapcsolatban már más a helyzet jó esetben.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook