Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedülálló anyukák, segítsetek fórum

Egyedülálló anyukák, segítsetek (beszélgetős fórum)


1 2
13. Tina87 (válaszként erre: 11. - Virág85)
2010. márc. 2. 21:49

nekem volt, de értelme már annál kevesebb...

köszi, a te gyerkőcöd is cuki :D

12. Tamianyu (válaszként erre: 6. - Inci-finci)
2010. márc. 2. 21:47

Szerintem akikkel így jártál azokért nem kár.Aki igazán szeret,az el tud fogadni a gyerekeiddel együtt is.Aki nem tud,azzal jobb nem kezdeni.

Egy gyerekes nő/férfi életében ha új párt keres az egyik legfontosabb,hogy a gyerekkel hogyan jön ki a jövendőbeli.Ha együttélés házasság lesz a dologból,nem elég ha elviseli (vagy sokan még azt sem) a gyereket.Én a válásom után 4 évet vártam a férjemre.Előtte is volt pár kapcsolatom,egyet ismert a gyerekem(azt is megbántam).A férjem már csak akkor mutattam be neki,amikor nagyon erősnek éreztük az érzelmeinket egymás iránt.Nálam a fő szempont az volt,hogy a gyerekem el tudja-e fogadni,tudja-e szeretni.Elsősorban ezt tartottam fontosnak,és nem fordítva.Persze az is nagyon fontos,de a gyerekek gyorsan leveszik ha valaki szereti őket,vagy csak megjátssza.

Azóta már lassan 10 éve házasok vagyunk,és vannak közös gyerekeink is.De nálunk még soha el nem hangzott,hogy az én gyerekem.Bármikor bármilyen okból szóba jönnek a gyerekek,a férjem is mindig a 3 gyerekünkről beszél.És szerencsére így is viselkedik a mindennapokban is.Soha meg nem különböztette őket egymástól.Ha nem így lett volna,nem szülök neki még gyerekeket.

Igyekezz jól megválasztani a majdani párodat,mert nagyon sok anya-gyerek kapcsolatot tesz tönkre az új pár felbukkanása.A lényeg,hogy aki anya,az elsősorban anya,nekünk mindig minden körülmények között a gyerekeinknek kell az első helyen állni az életünkben.Nekem ez a véleményem.

Sok szerencsét jó választást kívánok neked.

És ne otthon várd az igazit ha lehet.

11. Virág85 (válaszként erre: 9. - Tina87)
2010. márc. 2. 21:40

na ezt a "nemkellessz majd senkinek, mert gyereked van"dumát én is hallgatom rendesen....

Internetes ismerkedésen is gondolkodtam, de nincs elég bátorságom hozzá...


Csodaszép kiscsajod van!! :))

10. Tina87 (válaszként erre: 6. - Inci-finci)
2010. márc. 2. 21:33
Sajnos nekem is, eddig
9. Tina87 (válaszként erre: 4. - Virág85)
2010. márc. 2. 21:32
igen én is ezen agyalok, hogy mi van ha nem kellek majd senkinek, met gyerekem van, eddig elég rosszak a tapasztalataim.habár csak ilyen internetes ismekedős oldalakon próbáltam, de azt meguntam és elege is lett belőle.
8. Tina87 (válaszként erre: 2. - 9d6cbcbded)
2010. márc. 2. 21:30
2 és fél éves és 2009 febuárja óta vagyok vele egyedül.Járok suliba is de vhogy én havernak kezelem a pasikat és sok idő kell hozzá hogy megbízzam bennük.Kicsit bizadalmam veszett lányom apja miatt a férfiakban talán ez a baj.
7. Virág85 (válaszként erre: 5. - 9d6cbcbded)
2010. márc. 2. 21:18

Remélem!!!

HA elbizonytalanodom, mindig arra gondolok, h Maffincsnak is sikerült!!!

jájjjj, nincs Sógi2???????

Ilyen extrajópasi összebemutatós kertipartikra én is szivesen megyek!! :DD

2010. márc. 2. 21:17
Sziasztok , ez totál lutri ,nálam megtudják hogy gyerekek vannak vihetem utánuk a poroltót:):) úgy elhúznak .sajnos ha a férj vagy a nő elmegy és otthagyta a gyerekeit az exére .Akkor nemszívesen vállalja fel a másét én ezt tapasztalom :(..
5. 9d6cbcbded (válaszként erre: 4. - Virág85)
2010. márc. 2. 21:10

szia, Drága!:)

sikerülni fog ááám neked is!:)))

2010. márc. 2. 21:09

na....ez engem is érdekelne...

habár még nem is próbáltam ismerkedni...de azért remélem, nem egyedül öregszem meg...

3. djeanett (válaszként erre: 1. - Tina87)
2010. márc. 2. 21:08
Szia!Nekem szerencsére sikerült új párt találnom,teljesen spontán jött,barátságból-szerelem:)Elfogadta a 2 gyerkőcömet,nagyon jól megvannak és azóta vannak 16 hónapos közös gyekőceink:)
2. 9d6cbcbded (válaszként erre: 1. - Tina87)
2010. márc. 2. 21:08

szia.


nekem 10 hónapos a kislányom, 3 hónapos terhesen maradtam egyedül...

találtam egy kedves férfit, kb fél éve vagyunk együtt, és imádja a lányomat, öröm nézni mikor bújciznak reggelente...:)

egy itteni hoxás kismami hozott össze minket egy nyári kertipartin, az ő sogora.

neked mekkora a gyermeked? mióta vagy egyedül?

társaságba nem jársz?

2010. márc. 2. 21:04

Tényleg ilyen nehéz..?Csak érdekelnének mások tapasztalatai,hogy találtatok párt egyedül, gyerekkel, hogy és hol ismekedtetek meg, és hogy viszonyult az illető a gyermeketekhez?

Nekem valahogy nem megy ez...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook