Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyedül élők beszélgessünk! :-) fórum

Egyedül élők beszélgessünk! :-) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1612. a6bc29c843 (válaszként erre: 1610. - Korteforma)
2012. nov. 12. 21:57

Érzem magamon. Érzékenyebb vagyok mint valaha. Mármint ha beszólnak marhára nem érdekel, de jobban meghatnak dolgok, mint azelőtt. Vagyis akkor is meghatottak, csak nem került felszínre. Mondjuk ezt más előtt, továbbra is tagadom. Szóval továbbra is képtelen lennék pl sírni más előtt. :)


Elnyomja bizony! Nem is mere letenni, igaz nem is akarom. :)


Én egyáltalán nem érteném, még annyira sem mint te. :)

2012. nov. 12. 21:56
Most jobban rákattant az agyam, többet értek belőle. Igaz, olvasom a szöveget és nem fórumozok és társai :D
1610. korteforma (válaszként erre: 1609. - A6bc29c843)
2012. nov. 12. 21:36

Sokat változunk, az biztos. Ez klassz dolog! :)


A cigi el tudja nyomni az éhséget.. :/


Angol nyelvű Bridgettel az a gond, hogy alig értem :D :D

1609. a6bc29c843 (válaszként erre: 1608. - Korteforma)
2012. nov. 12. 20:29

Eddig leadtam, hogy mikor mennék, most nem jön árú. Nem visznek így boltba se cuccot. fenébe! :(


a romantikusra most kaptam rá, eddig nem érdekelt. mondom, hogy változom. ;)


aha, egy falatot, de nem kell. qrva cigi megy ne aggódj! :S


ez nagyon füstölt. minnyá kirakom a virágkampóra wazz. az egész konyha füstszagú. :S

1608. korteforma (válaszként erre: 1607. - A6bc29c843)
2012. nov. 12. 20:21

Sejtettem, hogy ez úgy megy, szólnak, ha menni kell.

Majd mész hamarosan! :)


Van benne krimi, romantikus és elgondolkoztató írás is. 5 db :D


Most ettél ma először? Jajj, te.

A túlfüstölt húst én se szeretem, pedig ízre jól tud esni, de ég tőle a gyomrom.

1607. a6bc29c843 (válaszként erre: 1606. - Korteforma)
2012. nov. 12. 20:16

Valami rémlik. :)


Nem, én osztom be, vagyis hogy nincs árú, így nem. Hiába mennék, ha nincs mivel dolgoznom. :D

Persze, hogy mennék, egyrészt mert szeretek idemenni, másrészt ez nem fizetett szabi. :(

Milyen könyveket? Néha rám is rám jön az olvasás, de mostanában inkább filmes vagyok. Megint új korszakom van. :D



Én ettem, ma először.- Anyu hozott egy nagy házi sonkát, de rohadt füstölt(akkor szedték le), sütöttem, de valahogy nem kell. Szeretem az almát én is. :)

1606. korteforma (válaszként erre: 1605. - A6bc29c843)
2012. nov. 12. 20:13

Erre csak emlékeznél :) Kék leves főzése,stb. Könyvben nagyon gyenge (film után olvastam, nem bírtam kiolvasni).


Kár, hogy nem tudod előre, mikor lesz az a 15 nap. Főleg, ha beleélted magad. Ilyet is ritkán hallani, hogy menne már valaki dolgozni :)


Voltam könyvtárba, annyi jó könyvet kivettem. Hiányzott az olvasás.


Éhes vagyok.... valamit eszem még, keveset vacsoráztam és sok almát ettem, ami savat csinál - és éhséget. Imádom pedig :)

1605. a6bc29c843 (válaszként erre: 1604. - Korteforma)
2012. nov. 12. 20:08

Szia! Aha, fincsik. :)


Szerintem nem, vagy nem emlékszem. Nekem ezek összefolynak, mármint ezek a filmek. :)

Oké, várom, ha meglesz, megnézem.


Mai napot is lefújták, nem tudom mi az anyjukat csinálnak. :(

mondjuk csak 15 napot dolgozom, simán belefér, hogy napokig nem megyek, csak már kezd itthon elegem lenni. ma mentem volna, de hívott a csaj!

1604. korteforma (válaszként erre: 1603. - A6bc29c843)
2012. nov. 12. 19:46

Rántott zöldségek finomak :) Szerencsére azokra ritkán vágyom, mert túl olajosak.


Még nem láttad? Meg kell nézned :))) online valahol tuti meg lehet nézni. Ha megtalálom úgy, átküldöm a linket.

1603. a6bc29c843 (válaszként erre: 1602. - Korteforma)
2012. nov. 11. 23:01

Mert ráunok. Rántott zöldségeket ennék mostanában. Karfiol, tök, ezazamaz. :)


Hát vagy 20-at biztos megettem, de a 4 tábla csoki az tuti. :)


Én meg magyarul nézném meg, mert sose láttam, kerestem de nem találtam. Angolul? Én nem tudok. Rengeteg szót, kifejezést, ismerek, helyesen leírva is. Nekem könnyen megy az idegen nyelv, van hozzá érzékem, csak egy lusta dög vagyok! :(

1602. korteforma (válaszként erre: 1601. - A6bc29c843)
2012. nov. 11. 22:57

Azért nem kívánod, mert nem friss, vagy mert már unod?

20 danette pudingot és 4 tábla csoki? Nem semmi!


Sajnos megvan ez az átka a göndörségnek.


Elkezdtem nézni Bridget Jonest tegnap angolul (még jó, hogy annyiszor láttam magyarul, hogy tudom, mi mit jelent :D), ma úgy fél percet néztem, inkább alszom :)

1601. a6bc29c843 (válaszként erre: 1600. - Korteforma)
2012. nov. 11. 22:05

Nekem is van holnapra, de ez tegnap készült, úgyhogy nem valószínű, hogy holnap ezt már kívánom. :/

Nem is tudom mit ennék mostanában szívesen. Őszintén? Semmit. Csoki, kávé, cigi elég bőven. Megettem vagy 4 tábla csokit, 1,5 nap alatt, meg vagy 20 db danettet. :D


Ja jó nekem is a göndör, de bekócosodik hamar. :S

1600. korteforma (válaszként erre: 1599. - A6bc29c843)
2012. nov. 11. 21:45

Három napra van kajám, ezt már szeretem :D Levest majd este itthon eszem meg :)

Ahhoz képest, hogy zöldbabot akartam... Az nagyon drága volt, illetve ahol végre elszántam magam, hogy megveszem drágábban, ott csak kilós kiszerelésbe volt. Az nem fér be fagyóba :/


Én imádtam, amikor göndörebb volt a hajam :))))

1599. a6bc29c843 (válaszként erre: 1598. - Korteforma)
2012. nov. 11. 21:40

Én majd januártól aktiválom magam ez ügyben. Idén nincs humorom pasit szuggerálni magamnak. :D

Előbb azt a csitrit akarom, addig nem nyugszom. :)


Na, anyám akkor mehet a népkonyha, ennyi kajával. Jjjaj de imádom a cukorborsófőzit. mmmm...:)


Én már fürödtem, hajat mostam pár órája. Most göndör a hajam, mint egy birka, úgy nézek ki. :)

1598. korteforma (válaszként erre: 1597. - A6bc29c843)
2012. nov. 11. 21:35

Ez tényleg durva!!! Boszi vagy :)


El kéne hinnem, hogy megkaphatom azt, akire vágyom. Ez az első feladatom :)


Teljes mértékben! A hűtő tetején van nálam :) Z.borsó főzeléket, már kész is. A gép is hamarosan lejár, kiteregtek. Bár már fürdenék és ágyba bújnék.... A ruhát nem hagyom ott, mert reggelre gáz lesz :)


Áh, az jó program!

L mehet :D

1597. a6bc29c843 (válaszként erre: 1596. - Korteforma)
2012. nov. 11. 21:09

Na jó lehet. Nekem is van egy dzseki anyagú, fehér kabátom, hatalmas gallérral az elején, imádom. :)

Milyen színű?


Már megszoktam. Telefont is megérzem mielőtt csörög. Komolyan. Durva. :)


Teljesen, úgy vált be, hogy a kora, kb kinézetre is, belsőleg meg minden stimmelt. :)

Először nem is tűnt fel, tudod, csak mikor eltelt egy kis idő. Visszagondoltam. :)


Hát ritkán ilyet hallani, de igaza volt.


Na, akkor ma kiszolgáltak téged teljesen. :)

Nekem nincs fagyasztóm illetve csak a rendes hűtő aljában. Mit főzöl majd?


A barátnőm Gy.

L meg elmehet a facomba, ma reggel jött a hajnyíróért. Megy egy étterembe melózni valahová Sümeg környékére.

1596. korteforma (válaszként erre: 1594. - A6bc29c843)
2012. nov. 11. 21:03

Nem szövet, hanem dzseki (asszem így hívják), de a csinibb változat :)

Kb combközépig ér, kapucnis.


Ez a mindenre ráérzés ijesztő lehet!


Pasi dolog teljes mértékben bevált? Ehhez kell egyfajta érzés szint is, mintha már a tiéd lenne, nemde?


A spontán dolgok jók! Buszon mondta a huszonéves srác a vele lévő csajnak, mennyivel romantikusabb spontán ismerkedni, mint mondjuk facebook-on. Rájuk mosolyogtam, ez jó mondat volt ;)


Jól és hamar telt. Jól éreztem magam. Kaptam fini levest és főételt is. Főznöm most csak azért kell, hogy beférjen a hús a fagyasztóba - amihez ki kellett vennem a fagyasztott borsót :d

Mindig tele, csak kis fiókrész van..


Várj, ki a GY? :) L-t már vágom :)

1595. a6bc29c843 (válaszként erre: 1594. - A6bc29c843)
2012. nov. 11. 20:15
9rölnék helyett örülnék :)
1594. a6bc29c843 (válaszként erre: 1593. - Korteforma)
2012. nov. 11. 20:13

Na véégre, hogy találtál! Milyen a kabát? :)))

Huhh beosztottad akkor az idődet, ügyi voltál ebben is. :)


Én meg mindig, mindenre ráérzek. Legyen az rossz, vagy jó, de baromira ráérzek a dolgokra. Néha 9rölnék ha nem, mert hiába tudom, nem tudok rá felkészülni, akkor is ufffáj. :)


Hááát, a pasibevonzás 2x sikerült, pont olyat amilyenért naponta nyöszörögtem. Mikor ez tudatosult bennem, megijedtem. :)

Korra, kinézetre, egyebekre-mindenre stimmelt. Hihetetlen. Most is ezt kéne, de nem...most jöjjön spontán...

érdekes az egészben, hogy ma reggel kaptam egy verset, tök szép tényleg. mire kimondtam az áment, jött is egy levél. deee nem dőlök ám be mindenkinek aki itt van. :)))


Hááát, nem voltam sehol, így szarul. Gy.nél voltam cigiztünk, nem tud jönni, elesett bringával. :))


Amúgy neked hogy telt? Otthon minden oké? :)

1593. korteforma (válaszként erre: 1592. - A6bc29c843)
2012. nov. 11. 20:05

Sikerült!!!! :) Akkora megkönnyebbülés :) Vonaton angol házit megcsináltam, reggel még felmostam, klassz!


Anno -Suliban- szinte mindig megéreztem ,ki fog felelni. A sajátomat is többnyire, persze pár perccel az óra előtt :D Jól működtek az "antennáim".

Ahogy írod, ezt most is bennünk van és akkor csak rajtunk múlik, használjuk-e.


Az utolsó pasit így vonzottam be :D Amikre fókuszáltam, az többé-kevésbé bejött. Tanulság, gondold meg, mire vágysz :D


Jól telt a napod?

1592. a6bc29c843 (válaszként erre: 1591. - Korteforma)
2012. nov. 10. 23:52

hjuj hjuj hjuj...ezt visszakaptam! Jogos! ;)))


Korábban úgy működtem, hogy elég volt egy szituációba beleképzelni magam, amiben hittem, és bejött. Nem tudom, eme képességem, hová tűnt belőlem az idők során? Talán mert túl sok bennem a feszkó, és nem is használom jóra az energiámat. Szerintem. Annyi jó dolgot tudtam bevonzani magamnak, most meg...mintha nem lenne erőm hozzá. Vagy már szkeptikus is lettem. Na ez a vég! :)


Igen, ez a hideg-ősz illat. Ki kéne nyitni most az ablakot, és úgy aludni. :)

1591. korteforma (válaszként erre: 1590. - A6bc29c843)
2012. nov. 10. 23:39

Drukkolok én is, mondd el, mihez kell ;)


A mantrázás jó ötlet, erre már gondoltam :) El is kéne kezdeni :D


Hagyd abbaaaa.... Ezért kapsz: bő egy órát lazultam a kádban, kellemes meleg vízben, ami a krémes fürdő miatt simogatott szinte. Közben meleg teát ittam és olvastam, csodás volt :D


Jujjj, imádom a finom ősz illatot is! Nekem az a kedvenc, amikor kicsit melegebb van és olyan meleg-ősz illat. A tiéd a hideg-ősz ezek szerint :)

1590. a6bc29c843 (válaszként erre: 1589. - Korteforma)
2012. nov. 10. 23:29

Drukkolok, mostanában már annyit drukkolok...:))

Valaki drukkolhatna már nekem is. :D


Úgyis nyitok egy naplót, ahol mantrázok, hátha bejön. wáh...


ugye ugye? fincsi az! tegnap meg szeltem krumplit, fele mellé, hagymát rá, be a sütőbe, még abból is van. na de befejezem. :) mondjuk ma csak 1x ettem. :S


én tudod mit szeretek az őszben? pl.: tegnap sokat voltam az udvaron, kicsit köd volt, de éreztem valami furcsa füstös, édeskés illatot, olyan tipikus őszi illatot. imádom. ha lehetne ilyen parfümöt venni, nekem ilyen kéne. :D

1589. korteforma (válaszként erre: 1588. - A6bc29c843)
2012. nov. 10. 23:24

Drukkolj, hogy holnap reggel sikerrel járjak kabát ügyben :)


Db áron ezért vásárolok ritkán :D Van, ami megéri, ha igazán szuper, de kilósba is kifogok jókat.


Ügyesen megoldottad! Megkívántam a házi füstölt csülköt. Főve, az milyen finom. Kenyérrel, még melegen. Nem is tudom, mikor ettem ilyet.

Ez is bundás kenyér kategória :)


Meg kell találni minden évszakban a szépséget. Az őszben imádom a színek sokszínűségét :)

Télen friss a levegő :D A hóesést jó nézni bentről :D

1588. a6bc29c843 (válaszként erre: 1587. - Korteforma)
2012. nov. 10. 20:41

Az úgy nem pálya akkor. :)

lehetne olcsóbb is.


Majd harcolok. :DD

nem, a csülök volt sós, de most hígítottam rajt, mert amúgy is vastag lett a rántás bele. most ízre, állagra is jó, most ettem. :)


sajna, soká lesz megint nyár. :)


koncertet nézek, és sikítozok, őrjöngök. :DD

1587. korteforma (válaszként erre: 1586. - A6bc29c843)
2012. nov. 10. 20:38

2990 kilója, darabárasba persze drágább. (pl db árasba felső 1500tól kezdőik, farmer kb 2000-2500.


Harcold ki! :D :D


Jujjj de kár érte :(


Sötét sajnos eltart még egy dbig eltart.. A hideg is :(

1586. a6bc29c843 (válaszként erre: 1585. - Korteforma)
2012. nov. 10. 20:05

Mennyi ott a ruhák kilója? Itt van, hogy 3900/kg! Viszont szoktak lenni cumók 490-ért, övek 100 ft-ért, stb...


Itt lakik mellettem a kozmetikusom, de sosincs itthon, fel az üzletbe meg nem jutok, annyian vannak nála! :S

Pedig kéne már egy kis valami, ami felfrissíti az arcom. Most is húzza a száraz levegő. :S


Na, elég jól haladtál akkor. :D


Ne is kérdezd hogy én mit csináltam. :D

Főztem csülkös bablevest, oooolyan sós, hogy behalok. :D

takarítanom nem kellett, bár a konyhát puccba vágtam. Már zuhanyoztam, és el akartam menni valahová, pár percre, de én fosok kimenni a sötétben az utcára már ilyenkor! Na, ha dolgozni megyek, akkó nem. :D

1585. korteforma (válaszként erre: 1584. - A6bc29c843)
2012. nov. 10. 20:00

Darab áras hádába jártam, ahol jó cuccok szoktak lenni. A másik du már zárva volt :D


Kérdezd akkor meg egy kozmetikus-bőrgyógyásztól. Neki tudnia kell!


Holnap megyek hozzájuk, de rövidebb ideig maradok valószínüleg.

Hagyjuk, hogy mivel haladtam :D Puskázom hozzá..

Takarítás - elkezdtem

Vásárlás - kipipálva

Túrás -szintén (bár kabát még nincs :D)

Főzés - holnap levest mindenképp megcsinálom

Szüleimhez menni - holnap

Angolozás - ma is, és holnap is kéne foglalkoznom vele

Sport a hétre kilőve. Ha lesz kabát, jut erre is idő :)


Te mit csináltál? :)

1584. a6bc29c843 (válaszként erre: 1583. - Korteforma)
2012. nov. 10. 17:47

Ja, jól van, nem baj. Ha nem tetszett nem tetszett. Én azt szeretem amiben kevés van, de az nagyot üt. :))


Voltál kabátnézőben? Ejj már, hogy nem találsz! Turiban voltál?


ez nem kialvatlanság. akkor karikás, ez ránc. :S


mennyit haladtál a programjaidból? voltál szüleidnél?

1583. korteforma (válaszként erre: 1582. - A6bc29c843)
2012. nov. 10. 17:44

Miért nem? Hm, kevés volt benne a humor :)


Ez kialvatlanságtól is lehet, nem kell a legrosszabbra gondolni.


Kabát továbbra sincs, belefáradtam mára :D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook