Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyedül élők beszélgessünk! :-) fórum

Egyedül élők beszélgessünk! :-) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1672. a6bc29c843 (válaszként erre: 1671. - Korteforma)
2012. nov. 22. 21:01
áhh nem hiszem, hogy egyikből is lesz valami. csak kv. és most nem én mondtam, hogy kávézzunk, mert az más lenne. :D
1671. korteforma (válaszként erre: 1670. - A6bc29c843)
2012. nov. 22. 20:55
Hűhaaaa! Drukkolok ehhez!
1670. a6bc29c843 (válaszként erre: 1669. - Korteforma)
2012. nov. 22. 20:51
most éppen azon munkálkodom. valami randiféleségben. ;)
1669. korteforma (válaszként erre: 1668. - A6bc29c843)
2012. nov. 22. 20:49
Tegyél a történésért. ;-)
1668. a6bc29c843 (válaszként erre: 1667. - Korteforma)
2012. nov. 22. 20:43
Én meg nem tudok mit. Ki se mozdulok, ide sem jön most senki, mindenki dolgozik. Nem történik velem semmi, de már ideje lenne. :)
1667. korteforma (válaszként erre: 1666. - A6bc29c843)
2012. nov. 22. 20:42
Fáradt vagyok, nem fog az agyam :D Írjál mi újság..
1666. a6bc29c843 (válaszként erre: 1665. - Korteforma)
2012. nov. 21. 20:47

Milford jó, most azt akarok venni. :)

Jóó ez a mézes tea is! Muszáj felkelni, teát csinálni, kaját, boltba menni, így se áll meg az élet. Igaz húzom magam, de kell a levegő is, mozgás is.

Minden du-n alszom egy jót, isteni! :)

Holnap nem tervezem, hogy felkelek, döglök egész nap, ha a fene fenét eszik is kifekszem ezt a kórságot!


Ess csak bűnbe!! Ma csak egy 3bitet dobtam a kosárba, a többi gyümölcs! :)


Az jóó szín lehet, szeretem a pinket-lilát. :)

1665. korteforma (válaszként erre: 1664. - A6bc29c843)
2012. nov. 21. 20:04

Pickwick sose volt a kedvencem. Teakanne, Milford jöhet :)

Végre jobban vagy! Nem vagy elég beteg, ha otthon szaladgálsz :D


Nem akarok bűnbe esni, kérem. :D

A csokihabosnak lágyabb a belseje, de semmiképp se olyan, mint az aero.


Nem is tudom, milyen napom volt tegnap. Gondolom, jó :D


Merész. Az enyém nem is tudom, milyen lett. Pinkes-lilás tónus, abból a sötétebb verzió.

1664. a6bc29c843 (válaszként erre: 1663. - Korteforma)
2012. nov. 20. 21:21

Mindegyik sir morton finom. Akárki akármit mond, ha retró ha nem, én bizony ezt iszom. A pickwick nálam leszerepelt, maszat van benne, nem tea.

Kicsit jobban, köszi, pihengettem ma is. Vagyis a fenét, nem tudok a seggemen maradni itthon se, fürdőt puceváltam.

csokihabos? az olyan mint az aero? az a levegős neem? nem. nem tudom, lehet hogy ízlene. :)


próbáld ki a kekszeset. :)


jaaa, az más ha melóhelyre beviszed. :D


nem, még itthon vagyok.


Neked milyen napod volt? :-)


láttad a lakkomat az adatlapomon? jó nem? friss szerzemény. :)

1663. korteforma (válaszként erre: 1662. - A6bc29c843)
2012. nov. 20. 21:17

A sárga liptont szeretem, sir mortonba a lilát :) H már fekete tea. Egyébként inkább gyümi teát iszom.

Jobban érzed már magad??


Próbáld ki, nagyon finomak. A bocinál jobb, a Milkát nem szeretem, régen bírtam mondjuk. Egy jó belőle, a csokihabos. Apunak vettem egyet, ott áll a szekrényben, szerencsére kibírtam, hogy ne egyem meg.

Ezt tuc kekszeset már írtad, nagyon bejöhet.


Munkahelyen eszem, rendes fokhagymával durva lenne :) Enném én, de csak itthon lehetne.


Ma dolgoztál már vagy még gyógyulsz?

1662. a6bc29c843 (válaszként erre: 1661. - Korteforma)
2012. nov. 20. 21:10

Különösen szar íze van a ciginek. Egyet elszívtam ma, az nem volt rossz. :D


Na, megoldottam a patikát is végül. Anyámék nagy gyógyszerszedők, volt nekik mézescitromos coldrex, kalmopyrin, meg méz, hoztam egy nagy adag mézet, teába. Ja meg kaptam egy piramisos epres liptont-semmit nem ér. Van 7-8 féle teám, maradok a sir mortonnál, a sárga dobozosnál, imádom az aromáját, citrommal, mézzel.



Tibi csokit nem szoktam venni, na de majd holnap. ;)

a kakaóbab töretes jól hangzik. :)

Milkát nem díjazom, bár ha kapok elfogy. tuc kekszeset vettem sokat a napokban finom.



Hogyhogy port tettél rá? Jó kis igazi fokhagymát kell rá, zsírban kisütni, nem olajban, megdermeszteni, és lehet enni finom zsíros kenyeret. Én szeretem, lilahagymával, paradicsommal, stb..:)


Rtl klub bejön mindenhogyan. Ha nincs antennád, állíts a hátuljába egy élesebb fémdarabot(nem használt kés tökéletes) :DDD simán bejön vele.

1661. korteforma (válaszként erre: 1660. - A6bc29c843)
2012. nov. 20. 21:00

Megfázásnál különösen felerősödik az cigi íze, úgy tudom :)

Gyógyteából herbária-t szoktam, asszem két fajtása van, ez bevált már.


Ez a boci nem hangzik jól. Próbáld ki Tibi csokiból ezeket:

- marcipános

- kakaóbab töretes

- mogyorókrémes ostarudas

Ez első kettő keserűbb fajta, de emlékeim szerint a 3. verzió se túl édes. (A Milka édességét tuti nem éri el :D)


Ha RTLen van, akkor talán be is jön neten.


Bőrös karajt vettem, szeletelve volt. Só, bors, fokhagyma por ment rá, így sütöttem fedő alatt. Legvégén kevés pirospaprikát szórtam rá, eszméletlen jó lett!

Körömfestés elmaradt, nem volt már rá időm. Így is hajnali egykor feküdtem le mert olvastam :D

1660. a6bc29c843 (válaszként erre: 1659. - Korteforma)
2012. nov. 20. 09:49

Jó reggelt! :-)

Ma már olyan büdös a cigi, hogy el is nyomtam, kell a francnak. Te jó isten, mintha diófalevelet szívtam volna, szóval maradok nyugton, cigi nélkül. :)


Majd iszok valami gyogyóteát is. Nézek anyámnál, ott biztos van, nem veszek.

Milyet? Mostanában kísérletezem az újak között, meg azok között amiket még nem kóstoltam.

Bocit vettem, táblásat, aszongya hogy vaníliakrémes ribiszkével, étcsokis. Nem volt rossz, de nem veszek többet. :D


Étvágyam az vaaan, de tudod, hogy amúgy sem eszek mostanában sokat.


Rtl klubon volt a sóder este, de felén bealudtam, mondjuk nem is baj, mert Mogács Dani volt, rühellem az idegbeteg formáját. Kőhalmit, meg Benk Dénest megnéztem. Inkább Kőhalmi az abszolút arc nálam. Imádom a pasit, olyan esetlen... :D


Milyen húst vettél?

Milyen színű leszel?

Várom a kéményseprőt, oszt megyek át a barátnőmhöz.

1659. korteforma (válaszként erre: 1658. - A6bc29c843)
2012. nov. 19. 20:33

Borzalmas lehet :(( Ha jobban köhögsz, akkor kezd felszakadozni, ami jó jel!

Egyszer mikor nagyon göthös voltam, gyógynövényboltba adtak többféle teát+hozzá receptet. Megittam és este azt hittem meghalok. Mintha egy hatalmas gombóc lett volna a torkomba, amit nem tudtam felköhögni. Utána aztán jobb lett :)


Igyál már valamilyen gyógyteát is!

Fájdalom díj az jár! Milyen csokit vettél?

Étvágyad van valamennyire?


Showder melyik adón van? Gondolom neten nem jön be. Nem baj, angolozom akkor :D


Nem rég kezdtem húst sütni, fél áron volt spárba, ma lejár, úgyhogy megcsinálom. Ezzel egy darabig el fogok tölteni, hogy kihűljön és hűtőbe kerülhessen :)


Körömfestés lehet, hogy bejátszik ma nálam.

1658. a6bc29c843 (válaszként erre: 1657. - Korteforma)
2012. nov. 19. 19:59

Szia Szil!

Köszi, haldoklom, már nem tudom mit csináljak, hogy jobban legyek. :S

20 percig inhaláltam, narancsos olajjal, még jobban köhögök.

Épp gyantáztam a bajuszomat, hát ez se kellemes, lévén, hogy tök piros az ormányom. :O)

Na mindegy, egy kis fájdalomdíj belefért ma is. Finom csokit vettem, egy jó kis lakkot, és egy sheavajas, mandulás, mittudoménmilyen testápolót.

Paprikáskrumplit főztem ma, sonkával, kb erre volt energiám.

Megyek főzök egy teát, már fürödtem, lesz a sóder klub is...alig várom, imádooom! :)


Nálad mi a helyzet?

2012. nov. 19. 19:53

Szia Linda!

Hogy vagy? Milyen napod volt? Náthás vagy még??

1656. a6bc29c843 (válaszként erre: 1655. - Korteforma)
2012. nov. 18. 14:56

Ja, én nem regizek be. Volt valami jelszavam az egyik töltősről, de sehol nem találom.


Kéne rendet raknom a gépemen. Képtörlések, stb...;)

1655. korteforma (válaszként erre: 1654. - A6bc29c843)
2012. nov. 18. 14:55

Elkapkodtam, hamarabb frissítettem mint ahogy megjelent volna. Á :D


Szőlő jöhet, ananász nem köll.


Itt most se süt, de ha nem esik, sétálok egyet.


To..ent oldalról :/

1654. a6bc29c843 (válaszként erre: 1653. - Korteforma)
2012. nov. 18. 13:29

Ugyanezt teszem. :)


Fogfájásra(ezer éve nem volt, lekopogom) szoktam bevenni. Nagy ritkán fejre. Viszont inkább megkeresem az okát. Általában a nyakamtól fáj a fejem, mert ki van kopva, el van meszesedve és ropog, vagy ha fáradt avgyok, tudom mitől fáj.

Bokomát használok fejfájásra, meg alszok, és megmasszíroztatom. Szóval tudom a betegségeim okát, így próbálom magam gyógyítani. GÓGYSZEREK nélkül. Báár hazudok, mert tavaly muszáj voltam beszedni azokat a szarokat, 40 fokos lázam volt, tüdőgyulladásom. Kaptam többször algopyrin injekciót. Szóval, csak akkor, ha halálomon vagyok.


Én is minden zöldséget szeretek, gyümölcsöt nem. Kiwi, szőlő nem megy. Többi jöhet. :))



Nanná, hogy sódert nézek, imádom! :)


Ott esik? Itt nem, süt a napocska be az ablakon. :)


hol töltöd őket? priviben megírod? semmit nem találok a neten. :S

1653. korteforma (válaszként erre: 1651. - A6bc29c843)
2012. nov. 18. 13:24

A sokra felkészülök, közben reménykedem a kevésben. Valahogy így próbálom most :D


Helyes, hasonlóan gondolom. Nem rég egy halom gyógyszert dobtam ki, mind lejárt.

Akkor veszem csak be, ha pl derekam beáll, vagy más elviselhetetlen a fejfájás.


Egy finom leves jót is tesz ilyenkor! Az bírnám én is :D Só és ízesítés nélkül nem mennék sokra, marad a zöldség nyersen-párolva. És az alma, azt imádom!


Ja, Sódert tetszik nézni :D Úgy se kell minden nap menned, használd ki ;)


Elindultam boltba gyalog. Addig tartott, míg kiléptem a házból, ugyanis esett... Visszafelé gyalog jöttem, odafele bkv.


Letöltöttem egy csomó filmet, kíváncsi vagyok rájuk :)

2012. nov. 18. 12:43
Na, most mértem magam, lázas az nem vagyok. Estére tuti elkap megint a dögvész. :(
1651. a6bc29c843 (válaszként erre: 1650. - Korteforma)
2012. nov. 18. 12:40

Nem. Én felkészülök a sok(k) ra, és ha kevesebb lesz, nekiállok örülni. Ez kérem a fordított pszichológia. Ez megy nekem. :))


Teám van vagy 8 féle, gyógyszereket nem szedek-mindnek ellene vagyok, így marad a házi öngyógyítás, ami általában be is válik.

Nemrég hívott a főnök, mi a tervem a hétre? Hát mondtam neki, beteg vagyok, hétfő, keddet tegyük szabaddá, aztán repülök is. Holnap amúgy se mentem volna, sóder klub lesz. :D


ááá nem főzök én ma, max levest, teát, úgyse bírok enni.



Na, ez tök jó. Ennék egy kis ananászt, de bánom hogy nem vettem konzerveset. Mindegy, majd holnap. :)


Tervem: pihenek, tegnap kitakarítottam, csak felmosni kéne. Ja, hajat mosnom, ilyesmik. Holnap lehet, hogy elmegyek a fodrászhoz.

Menj egyet sétálni, én nem bírok menni. :S

1650. korteforma (válaszként erre: 1649. - A6bc29c843)
2012. nov. 18. 10:30

Kevés lesz, ebben kell hinni. Én rá tudok parázni már ősz elején :D Eddig is túléltem és ki tudtam fizetni, most se lehet másként.

Amúgy is már később végzem, később járok haza edzés stb miatt, tehát később kell befűteni :D


A gyógyteákba hiszek, nekem mindig segít :) Pár nap alatt rendbe hoz. Herbárianak két teája van, ami jó erre, a hurutoldó és a meghűlés tüneteit enyhítő. Ehhez ittam csipkebogyót és kész :)

Torokfájásra meg DM-es saját márkás zályacukor. Többet ér mint Strepsils és társai és jóval olcsóbb.

szóval ha pálnka se segít, próbáld ki, ha hiszel ezekben.


Ez egy jel, hogy más főzz ma :D


Nálam még tart a tisztító kúra és a fogyás is beindult ezzel. Enni ettem persze, tegnap sok züldség-gyümit is.

Elmegyek boltba venni még gyümit, sétálni is szeretnék és itthon rendet rakni.

1649. a6bc29c843 (válaszként erre: 1648. - Korteforma)
2012. nov. 18. 10:14

Szia! Hát nem tudom, mennyi lesz itt a fűtés, de a falat levakarom, ha megint sok. :(


Ja, még mindig, erre már nem használ semmi. Ha idén nem pusztulok meg akkor soha! :)


Sült csirkét akartam csinálni, de nincs ma hentes...ennyit a mai napról...

1648. korteforma (válaszként erre: 1647. - A6bc29c843)
2012. nov. 17. 15:54

Nem kis lakás :) Nekem 40 nm van kb, de fűtése drága szokott lenni...


Köszi a tippet!


Jajj, még mindig? :( Pálinkaaa? :D


Semmit :D Csetelek, telefonáltam. Teát és rizst főztem, délelőtt piacon voltam.

1647. a6bc29c843 (válaszként erre: 1646. - Korteforma)
2012. nov. 17. 14:55

passzolom a kérdést..nincs mérőm, de kellemes az idő. nem nagy ház. 69-72 nm kb, úgyhogy nem nehéz fűteni. :)


Harisnyás üzletekben szoktam ilyen színeseket venni. 6-800 ft-ért. Vastagok. :)


Levest főzök, teát főzök, ruhákat szárogatok(felteszem, leveszem, forgatom) beteg vagyok. Fáj a mellkasom, náthás vagyok, minden bajom van.


Te?

1646. korteforma (válaszként erre: 1645. - A6bc29c843)
2012. nov. 17. 14:52

Hány fok van nálad? :) Itt is befűtené, ha jobban felvenném.


Hol vetted őket? Kell :D

Mit csinálsz ma????

1645. a6bc29c843 (válaszként erre: 1644. - Korteforma)
2012. nov. 17. 14:26

Nála is hideg van a fürdőben(egybe van a slozival) de nem érdekel. Ha menni kell, akkor menni kell, mese nincs. :D

Itt meleg van, mert fűtök ezerrel. Egy konvektor befűti az egész lakást. Érdekes. :)


aha, mondom minden színű van. :)

1644. korteforma (válaszként erre: 1643. - A6bc29c843)
2012. nov. 17. 14:20

Aha, ott fáztam :) Lehet, hogy ez az egyik probléma :D Fázós vagyok sajnos. Lehet, hogy a számítógép asztalt is átteszem máshová a szobába, közelebb a fűtéshez. Az ujjaim most is nagyon hidegek.


ennyi színben van neked? Jujj de jó neked! Nekemiskell :D

1643. a6bc29c843 (válaszként erre: 1642. - Korteforma)
2012. nov. 17. 14:14

Szerintem mehet vele. Nekem is van egy csomó leggingsem, pink, piros, c.sárga, szürke, fekete, kék, lila, mindenféle. :)


Jaaa, hogy a klotyón fáztál? :DDDDDD csak most esett le.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook