Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyedül élők beszélgessünk! :-) fórum

Egyedül élők beszélgessünk! :-) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1582. a6bc29c843 (válaszként erre: 1581. - Korteforma)
2012. nov. 10. 14:15

Miért nem tetszett? Szerintem jó. :)

Én is későn aludtam el, nem is tudom hány óra lehetett, mikor kikapcsoltam a tv-t. Hajnalban lehetett, félkómában. :)


Eddig nem volt ráncos...most ott van egy csíkban a bőr. én nem tudom mi ez? :O

Na jó, csak akkor ha kicsit hunyorítok, vagy nevetek. azért ezt nem akartam, hogy még 27 éves korom előtt ilyen legyen. :(

1581. korteforma (válaszként erre: 1580. - A6bc29c843)
2012. nov. 10. 14:02

Rájötte, elkezdtem már nézni azt a filmet, és nem jött be annyira.. Csokit megnéztem majdnem végig, majd ma folytatom, így is éjfél után feküdtem le.


A fogyástól is lehet és igen, a cigitől is. Bár ez is nagyon egyén függő. Van 20 éve dohányzó barátnőm és szinte semmi ránc nincs rajta, míg máson nagyon látszik.

A tű helyett maradj a krémnél :D

2012. nov. 10. 13:11

Szia Szilva! :-)

Megnézted a filmet? Képzeld, én megnéztem azt a filmet, amire mondtam, hogy nem tetszett. Végül tetszett. Idegesített, hogy félbehagytam, hát megnéztem. :)

Épp főzök(látni mi?) :)


Később eltüntetem a ráncokat a szemem alól valahogy(más nem, tűvel felvarrom) :)

Pár hónapja megereszkedett a szemem alatt a bőr, simán elképzelem, hogy a fogyástól is, na meg a cigi, nem tagadom! :)

1579. korteforma (válaszként erre: 1578. - A6bc29c843)
2012. nov. 9. 23:06

Jó fej lehet :)


Nem olyan vészes, rövid a hajam. Barátnővel jó program ez!

1578. a6bc29c843 (válaszként erre: 1577. - Korteforma)
2012. nov. 9. 22:15

Csibészes a fószer. Nem ma kezdhette. ;)


Uhh anyám, nem irigyellek, utálom a hajfestéses macerát, Kata barátnőm szokta mindig csinálni, tudod, akihez lejárok napokra. Vörös a hajad?


Szívesen. :)

1577. korteforma (válaszként erre: 1575. - A6bc29c843)
2012. nov. 9. 22:10

Ez mekkora! Nagyon tetszik ez a kifejezés :) Én 4el innám :)

Még jó hogy cukkolnak vele ;)


Hajfestést előkészítettem, majd látom, kevés a festék :D Úgyhogy hozzákevertem egy keveset egy 3. vörös színből. Jónak kell lennie és kész :D


Köszi a linket!!!

2012. nov. 9. 22:00

[link]


ja, itt a teljes film. :)

1575. a6bc29c843 (válaszként erre: 1574. - Korteforma)
2012. nov. 9. 21:40

Na nem mondom, hogy mindent megtalálok teljes filmben, mert nem. Megnézhetem neked az Első a szerelmet. Pill...


Befűtöttem az üres szobába is ma. Nehogy szétmenjenek a falak. bakker, azért ám, sajnálom a gázt egy üres szobára. :(


nem hát, de meg kellett volna beszélnem ezt a napot, gondoltam, majd ma megyek melóba, ledumáljuk. Tök ari csajok, 20-21 évesek. :)


Múltkor akartam venni egy kv-t a büfében, de a büfésgyerek gyorsabb volt, meghívott. Kérdezte: hány cukorral? Mondom 3 mal. Gyengédédesen? ;) jaja, aha, úgy hát. na azóta cseszegetnek a lányok, a gyengédédessel, azóta vagyunk jóban. :))

1574. korteforma (válaszként erre: 1573. - A6bc29c843)
2012. nov. 9. 21:32

Ez a jutubo jó ötlet! Barátnőm is ott néz filemeket.


Én is fázós :D Megy a fűtés, de nem vettem fel eléggé. Most már konyhába is bekapcsolom, mert egy konvektor asszem nem elég már, főleg, hogy mosok is.


HA nincs belépő, akkor nem kell sok pénz :)


Aha, megyek hozzájuk. Hétköznap úgy se találkozunk sose :)

1573. a6bc29c843 (válaszként erre: 1572. - Korteforma)
2012. nov. 9. 21:25

Ne töltsd le, szerintem fenn van jutubon a teljes film. Tényleg nézd meg, haláli. :)



Majd veszek jövő héten. Fázós vagyok. :S


Téényleg! Te, érdekes, minden filmet ismerek címről, meg főszereplőkről, de közel sem láttam őket. :) Na jó, ebben tévedtem!


Na, csak azért, mert múlt héten is voltál. Na végül is te dolgot, mit pofázok bele? :)


Jéééé, bekapcsoltad? A múlt heti Frizbit néztem meg a kisgyerek miatt. Mondjuk párat azelőtt is. Jók.


Most fűtöttél be mi? Nehogy megfázz vizes hajjal. :S


Gőzöm nincs. Itt mindig minden változik. Mondjuk egy hajmosás, arcgőz, hasonlók rám férnének. Tortafesztivál lesz holnap, de ilyenkor senkinek nincs lóvéja-ezért nem jönnek. Hát bameg, oké, de most mi pénz kell oda? Belépő nincs, egy sütit meg én is simán tudnék állni. A b.nőm se jön el, becsípődött a dereka. Jajj, reggel ahogy mesélte, mi történt, nagyon röhögtem rajt. Holnap átnézek hozzá. Itt lakik 5 házra. :)

1572. korteforma (válaszként erre: 1571. - A6bc29c843)
2012. nov. 9. 21:14

Azért is szeretem, mert a túl kivágott felsőkhöz szuper egy színben illő top.

A trikó is nagyon jól tudja védeni a derekat, és az egész hátat :) Próbáld ki ;)


A 2.at letöltöm! Köszi a tippet!


Csokiba Juliette Binoche játszik (megnéztem :D).


Szüleimhez változó, mikor tudok menni. Volt, hogy heteken át nem jött össze.


Bekapcsoltam a tv-t :D Ez a frizbi jó lehet, láttam bemutatót belőle.


Hajfestés még sehogy se áll, nem volt elég meleg hozzá. Talán most márjobb


Mit csinálsz hétvégén?

1571. a6bc29c843 (válaszként erre: 1570. - Korteforma)
2012. nov. 9. 21:07

Úgy más. Te, a trikón már én is agyaltam, istenbiza. Kéne vennem párat, tök jól védik a vesét, cickót ilyenkor télen. :)


Nézd meg a Hűtlen, vagy az Első a szerelem c.filmet. Nagyon jók. Az első, az izgalmas, de egyben szép történet. A másodikon brutál nagyokat lehet röhögni. :)


A csokoládéban nem Jlo szerepel? Vagy az a Vanília égbolt? Nem tudom, életemben nem néztem annyi filmet mint mostanában. Olyan furcsa dolgok söpörtek végig rajtam mostanában, hogy beszarás. :D


Nem lesz sok ez a program így egyszerre? :)

Mész a szüleidhez? Ilyen gyakran? :O


Nem tuuudom, miért nincs itt redőny, mert azt elfelejtették bediktálni. Van sötétítőm egyelőre.


Igen, házi csülök, frissen leszedve a füstölőről. :) Anyuék vágtak disznókat nemrég, csináltak füstölt árút is.


Hétfőn éjjelre.

1570. korteforma (válaszként erre: 1569. - A6bc29c843)
2012. nov. 9. 20:58

Nem szeretnék :) Van egy vastag kabátom, amit kifogytam, de ha mást nem, felveszem azt.

A 3 réteget úgy értsd,

- trikó/top

- felső (pulcsi/pamut hosszú ujjú)

- mellény/kardigán

Így nem vészes. NA jó, szerda este 4 volt rajtam :D Az már sok volt.


Nem nagy veszteség akkor ;) A csokoládét akarom megnézni már napok óta, eddig sose jött össze.

Mindig későn érek haza és már takarítani is nagyon kellene, plusz vásárlás, túrás, főzés, szüleimhez menni, angolozás, sport. Ebből a listából faragni kell, úgy látom.........


A szobádon miért nincs redőny? Direkt? :)

Nyammmm, ez olyan hagyományos füstölésű csülök? Érzem a számban az ízét szinte, ez nem ér!


Annyit nem ér meg a csoki. Mikor kell menned?

1569. a6bc29c843 (válaszként erre: 1568. - Korteforma)
2012. nov. 9. 20:45

Szia Szilva. :)

Remélem találsz, nehogy megfagyj nekem idén. :)

Milyet szeretnél, milyen az elképzelésed?


Ááá 3 felső, hisz abba mozdulni nem lehet! Olyan Michelin baba érzésem lenne. :D


Én néztem filmet, de ratyi volt, vontatott, így 30 perc után abbahagytam. Az volt a címe, hogy Utóirat: Szeretlek.


Milyen nyaklánc? Jajj az én karkötőm...khmm...elszakadt a gumija. :/


Volt ma a redőnyös. Megcsinált 4 ablakot, tök fasza lett. Persze az én szobámon nincs, csak a másik szoba két ablaka, az előszobáé, meg a konyháé.

Reggel óta főztem azt a nyomorék csülköt, du-n már beraktam felszeletelve a sütőbe, krumplival. ISTENI lett. :)


Nem falhatok egy szemet sem. Kirúgnának. Ma sincs meló.

1568. korteforma (válaszként erre: 1566. - A6bc29c843)
2012. nov. 9. 20:09

Szia Panda :)

Nem jártam egyelőre sikerrel a kabát vásárlással ma se.. Még két helyet kinéztem holnapra, ahol szeretnék kapni. Vagy vékonyat láttam (80%ban) vagy nem tetszett/méret nem stimmelt.

Tudom, tényleg hideg van már, általában 3 réteg felső van rajtam :D


Filmnézés elmaradt, telefonáltam. Talán ma.. Végre hajam is befestem, mosni akarok és vettem pár gyöngyöt, készítek láncokat. Elvileg :D


Mit néztél tegnap?


Huh sok csoki között dolgozni veszélyes munka :)) Nem falsz fel belőle? :D

1567. a6bc29c843 (válaszként erre: 1566. - A6bc29c843)
2012. nov. 8. 21:20
jajj, visszajött a net, nem is vettem észre. :D átjöttem asztalira, mégiscsak filmezek ma. :)
2012. nov. 8. 21:15
Szia Szilva! :-) hát a vékony kabát most nem nyerő,reggelente rettenet hideg van. most éjszakás napjaimat töltöm,ill. tölteném,de kaptam ma sms-t a főnitől,h.pihenjek nyugodtan,mert nem jött árú. nem is csodálom,hisz reggelre kiküldtük szinte az összes paletta karácsonyi csokit. egész éjjel csokik közt voltam. :) na a lényeg,h.kipihentem magam ma. néznék én is v.mi filmet gépen,de képzeld,megint elszállt a környéken a net. telóról vok,így marad a tv. :)
2012. nov. 8. 21:02

Voltam túrni. Kabátba szinte csak vékony szövetkabátok vannak :( Megnézem még egy-két helyen, ha nem kapok, akkor piac.


Holnap végre péntek :)


Ha marad időm, megnézek ma egy filmet :D


Veled mi a helyzet?

1564. a6bc29c843 (válaszként erre: 1563. - Korteforma)
2012. nov. 6. 07:58

Jó reggelt! Épp elkerültük egymást. Most én értem haza, te már meózol. :)


Oké, du-n teszek fel róla. :)


Hjajj, elment az a 8 óra, de milyen fordulatok voltak melóügyben, na ezt a klubban. Csupa csupa jó dolgok, amikre nem számítottam. Örül a hülye fejem, apró lépésekben, de összejött amit akartam. ;))



Épp a reggelit csinálom, kolbit főzök, majonézes torma, paradicsom, tea. Már olyan éhes vagyok, hogy lovasrendőröket látok. :)

1563. korteforma (válaszként erre: 1562. - A6bc29c843)
2012. nov. 5. 21:29

Ügyes vagy!!! :) Olyan jó érzés kifogni klassz dolgokat! Tegyél fel képet a kabátról!


Vastag kabátot sürgősen kell túrnom, mert csak csini vékony van vagy vastagból nagy...


Hideg van itt is :/

2012. nov. 5. 14:30

Nyah végre eljutottam a turiba. Egyik ismerősömmel, neki van autója. Pont kifogtam a bontást. Igen jó holmikat vettem. :)

2 alkalmi kabátot, ééés az egyik a piros kabát amire vágytam. :)) A másik fehér.


6 pulcsit, 2 inget(az egyik egy rózsaszín szatén), és egy bazi nagy fekete ágytakarót. Be is teszem őket mosásra. :)


Közben voltam anyámnál is kajálni. Este meló, aludni kéne vagy mit.

2012. nov. 5. 08:45
Felétek is rossz az idő? Itt nagyon fúj a szél. :S Hideg van.
1560. a6bc29c843 (válaszként erre: 1559. - Korteforma)
2012. nov. 5. 08:44

Nincs hát. Oké. ;))


Áhhh, nem ezt vártam. :S

1559. korteforma (válaszként erre: 1558. - A6bc29c843)
2012. nov. 5. 08:13

Jaj, neked nincs kádad.... Eszembe se jutott, bevallom, de legyen 1-1, mivel még jó volt a víz :D


Frizbi jó volt?

1558. a6bc29c843 (válaszként erre: 1557. - Korteforma)
2012. nov. 4. 22:27

Fuuu, ez a kihűlt a kádban a víz, kegyelemdöfés volt számomra! Ezt a múltkori bundáskenyér miatt kaptam? :D Hát jó! 1:1 ;)


én is mék zuhanyozni, aztán kezdődik a Frizbi.

1557. korteforma (válaszként erre: 1556. - A6bc29c843)
2012. nov. 4. 22:26

Először a cset, aztán munka :) Megpályáztam egy állást is, angol házi egy részét megcsináltam.


Azon gondolkodtam, mit csiánltam az elmúlt egy órában, aztán rájöttem, az utóbbi kettőt :D


Jajj lehet h kihűlt a víz a kádban.... Áh megyek is :)


Majd erre kitalálok vmit :D

1556. a6bc29c843 (válaszként erre: 1555. - Korteforma)
2012. nov. 4. 22:22

Egyszerre a kettő? :))


Itt még nem esik, vagy nem is tudom, nem voltam künn.


Akkor nem tudom, én rálátok a konyhára, illetve hogy ég a villany. Na meg tudom, mert zavar, ha nem kapcsolom le. :)

1555. korteforma (válaszként erre: 1554. - A6bc29c843)
2012. nov. 4. 21:17

Helyes ;)

Közben cseteltem barátokkal és dolgoztam is. Ez is kipipálva ;)


Itt asszem már esik, legalábbis úgy láttam bentről.


Netezni mikor kivel. Netezés az is, ha épp keresek valamit :)


Áh azt nem látom a szobából :D :D

1554. a6bc29c843 (válaszként erre: 1553. - Korteforma)
2012. nov. 4. 19:50

Még nem. Kora van még, csak közben tetyek vetyek, motyogatok. :)


Ma nagyon jó idő volt. Megcsapott a melkeg ikor kiléptem azajtón.


Kivel netezgetsz? :P

Én azt csinálom, hogy égve hagyom a konyhában a villanyt, így tuti, hogy ki is megyek, meg nem is felejtem el, mert idegesít ha égve marad. :)

1553. korteforma (válaszként erre: 1552. - A6bc29c843)
2012. nov. 4. 19:28

Mozgásilag bőven! A természetre, a finom őszi illatra vágytam sajnos :D

De mindent nem lehet :)


Óh, én netezéssel szúrtam már el dolgokat :D Most már inkább nézem az órát, nehogy elrontsam a kaját.


Már is mész? :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook