Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy tipp annak, akinek a babájának csúnya piros, esetleg véres a popója fórum

Egy tipp annak, akinek a babájának csúnya piros, esetleg véres a popója (beszélgetős fórum)


10. tündér74 (válaszként erre: 9. - Dalya)
2011. febr. 16. 17:02
Mindig tanul az ember:)
9. dalya (válaszként erre: 8. - Tündér74)
2011. febr. 16. 16:40

A fiamnak nekem sem volt sosem csúnya a popója

Ez úgy történt hogy most estünk át a háromnapos láz nevű betegségen, és annyira ment a hasa, hogy mindhiába cseréltem sűrűn a pelust elég volt egy pillanat, és már fel is marta.A László kórházban tanították meg ezt a fortélyt, és még azt is mondták, hogy ezekkel a törlőkendőkkel az ember lánya csak elmaszatolja , és nem tisztítja le rendesen.

8. tündér74 (válaszként erre: 5. - Dalya)
2011. febr. 16. 16:27
Szegény kislányod! De hogy történhetett, hogy ennyire sebes lett a popsija, hogy még vérzett is? Lehet, hogy szerencsénk volt, de anno kisfiamnak soha nem volt ilyen. Néha előfordult, hogy kicsit piros lett a popsija, de bekentük neki sudokrémmel és másnap már semmilyen sem volt. És elég gyakran cseréltük a pelusát.
2011. febr. 16. 16:13
Nekünk addig míg ezt nem csináltuk nem segített semmilyen csoda kenőcs amit a doki irt fel.De ez tényleg hatásos.
6. Pen80 (válaszként erre: 5. - Dalya)
2011. febr. 16. 16:11
Köszi a tippet. :)
2011. febr. 16. 16:08

Hát ezt a fórumot elszúrtam, se cím se téma.

Az lett volna a szándékom hogy segítsek azoknak 1 tanáccsal akinek a babájának csúnya a popója.

Mi nemrég voltunk kórházban és ott többek között a kicsi lányom rettenetesen piros sebes popóját ami volt hogy vérzett is 1 éjszaka alatt rendbe tudtam hozni.Annyira egyszerű, hogy az ember nem is gondolná.Betadine oldatot felhígítunk vízzel:kb fele-fele arányban.Ezután minden egyes tisztába tételnél folyó víz alatt lemossuk a baba popóját,és utána vattával amit belemártunk ebbe az oldatban 1-szer és csak egyszer minden egyes húzás a új vattával legyen.Nem krémezzük, nem púderezzük, csak be csomagoljuk a pelusba, és addig míg piros nagyon vagy sebes, csak ezt kell használni.Nekünk 1 éjszaka elégvolt.Utána Negranomollal kel kenni amíg teljesen nincs rendbe.

2011. febr. 16. 16:08
Cserélje gyakran a pelenkát, jól mossa le a popsiját, kenje át hámosító popsikrémmel (neogranormon, alsol, körömvirág stb.)
3. Pen80 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2011. febr. 16. 16:03
Szerintem még írja a következő hozzászólást. :)
2011. febr. 16. 16:02
mi van??
2011. febr. 16. 15:56
Most csak egy tipp annak akinek a babájának csúnya piros esetleg véres a popója

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook