Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy nagyszerű társaság helye fórum

Egy nagyszerű társaság helye (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
913. 5a77d29dbe (válaszként erre: 905. - Szkatica30)
2010. szept. 8. 19:01

Mi az a tócsni????

Csak én nem tudom????

Valami kajaféle nem?

2010. szept. 8. 19:01

Megint lemaradtam egy csomó mindenről.....

Teljesen elvesztem amióta beindult a suli.

Reggeltől estig jövök megyek.


Halászgatya szoknyával????nem tudom, ha szük akkor jó,/mármint a gatya/.

Mostmár tényleg pihenhetnél......

911. 9e36cbb27b (válaszként erre: 910. - Szkatica30)
2010. szept. 8. 17:09

Megtettem!


Holnap végre hawaiii, anyu bennlesz a krházban 3 max 4 hétig. Véééégre.

Szombat is mindárt ittba, és akkor irány végre Pécs.


Azon gondolkodtam hogy van tthon halász nadrágom, azzal hogy állhatna a farmerszoknya.

Ezt venném reggel fel. Megfázni sem akarok, viszont szeretném hogy jól álljon.


Szerintetek csajok?

2010. szept. 8. 10:08

Élettárs,lakáshitel?

MENEKÜLJ!!!!!!!!!!!

909. 9e36cbb27b (válaszként erre: 908. - Szkatica30)
2010. szept. 7. 17:21

Hátt ennek eldőlt a sorsa, méghozzá rossz irányban. sms-ezgettünk egymással. mint kiderült bár van egy élettársa akivel rossz a viszonya, és tán lakáshiteljük is van közösen stb... mindegy nem is ez a lényeg.

jöttek mentek az sms-ek, a végére jött egy sms.

Ebben leírta h nmakar megbántani, stb, de ő tudja h ez ha bármi több is kialakulna a jövőben köztünk problémát jelentene a végén. és ő ezt nem akarja.

Ma reggel láttam mikor mentem az oviból, meglehetősen jót nevetgéltek a szállító ismerőseivel. Köszöntem miután köszönt és ennyi. Nmakartam elhívni tőlük h no mi is van akkor. Lesz erre még alkalom a jövőben úgyis.

2010. szept. 6. 19:13

Amúgy én hiszek a sorsban.

És abban is,hogy a dolgok nem véletlenül történnek velük.Akár jók akár rosszak.

907. Szkatica30 (válaszként erre: 906. - 9e36cbb27b)
2010. szept. 6. 19:12
Mi drukkolunk neked!
2010. szept. 4. 08:46

Sziasztok. Szép hétvégét mindenkinek!


Nem dolgozom mindig de valamit csak elkell készíteni a kirándulásra is.


Ti hisztek abban h a spontán véletlen dolgokból lesznek a legjobbak?

Ma reggel a piacról jövet egy "véletlen" történt velem. Az biztos, nem számítottam rá.

Van egy pasi aki kenyereket hord. Többször láttam már, eddig köszöntem neki és ennyi. A multkor beszéltünk kb 10 percet és ennyi. Ma beszéltünk v 15 percet kint, majd a beszélgetésekből sok kiderülve a másikról, meghívott kólra. A vége az lett h elkérte a számomat meg az övét is megadta.

Hátt talán ez bejönne, és megtörne vgre ez a rossz "ami a fejem fölött van" h egyedül legyek. Ő is így vnn mint én. Még hiszek benne h valami jó lehet az ien dolgokból. És talán még igaz is h nem is kell feltétlen keresni, ha úgy alakul rátalálunk keresgélés nélkül is az "igazira".

905. Szkatica30 (válaszként erre: 904. - 9e36cbb27b)
2010. szept. 3. 21:19

Már megint csak melózol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emlékszel mit dumáltunk meg a múltkor?????????


Én meg ma voltam beiratkozni a fősuliba.Hivatalosan is hallgató vagyok,ill. leszek,ha végre beléphetek a Neptunba és ott is elintézhetném a beiratkozást.

De most nagyon túlzsúfolt a net.


Nálunk holnap tócsni fesztivál lesz.Kiviszem a gyerekeket is,bár Matyi taknyol,alig aludt az éjjel,mert mindig bedugult az orra.

Úgy sírt szegénykém.

904. 9e36cbb27b (válaszként erre: 903. - 5a77d29dbe)
2010. szept. 3. 18:49

Akkor afféle "nyárbúcsúztató" van nálatok most.

Én is elvagyok szépen, mert ma takarítottam, mostam 3 ízben is, főzés is rám várt, a temetőt is útba ejtettem kapával és gereblyével mikor mentem kenyérért.

A gps-t már töltöm, a digi fényk-be megvettem ellemeket, ruhákat vasaltam.

anyunak holnap már pakolom amik kellenek neki a kórházba. csütrötök korareggel vieszem befele. onnantól jön hawaii 3 hétig. szerencsére apu szabin lesz 20.-áig de nem baj. szerda estig meg már majdcsak kibírom.

csütörtökön még megveszem az üdítőket amiket viszünk, pénteken még feltakarítok, rendetrakok kimosok h nemaradjom felfordulás a lakásba mikor hezejövünk. Éss szombaton majd 5 körül irány Pécsre. véégre....

2010. szept. 3. 18:31

Hahó Csajok....vagyok ám, csak rengeteg minden összejött a héten, és nem nagyon volt időm!

nálunk csak hétfőn lesz suli, igy volt elég intézni való még.

Dokinál is voltam.Zenesulit intéztük, igy el vagyok havazva. Most meg szüreti fesztivál van nálunk három napig, igy nem nagyon leszek!

Renike is táncol....ezer bazár, vidámpark, minden!

902. 9e36cbb27b (válaszként erre: 901. - Szkatica30)
2010. szept. 3. 17:16
cipőt még nekem is kell egyet vennem. Most vettem egyet 2100-ért wink-et a kínaiban, de a deichmann-ba van 2990-ért, azt még zept közepén egyet veszek nekik, amint levonják ex-től a gyt.-t.
901. Szkatica30 (válaszként erre: 900. - 9e36cbb27b)
2010. szept. 2. 20:17

Meglátjuk.


Ma nálunk is szép idő volt.Cipőt vettem a gyerekeknek meg vásároltunk.

Kb:100* szólalkoztunk össze a férjemmel.Valami tuti van a levegőben!

2010. szept. 2. 17:50

Fel kellene vinni kicsit, de nem tudom hogy kellene. Sajna ahogy veszem észre mindegyiknek ez a vége előbb-utóbb. Majd talán ha jönnek a hűvösebb idők, rövidebb nappalok, akkor jobban leszünk és fellendül az oldal.


Ma csodás idő volt, az utóbbi napokéhoz képest.

Ma full teletankoltam a kocsit, tegnap kitporszívóztam, lemostam, ablakpucolóval csillognk már az ablakjai is; így készen áll a jövő hétvégi utazásra. Ma megvettem már amiket viszünk majd "illendőségből" a rokonoknak is. Az üdítőket viszont majd csak jövő csütörtökön veszem meg a cora-ban mert addigra az összes elfogyna egyetlen nap alatt.

Az íróasztal is meglesz végre már a jövőhéten, 2 hónap várás után már épp itt az idelye neki. A gps-t letesztelve szerencsére nem kellett benne csalódnom, és még az ára is nagyon kevésnek mondható az árakhoz képest.

Ma reggel óta a kocsival valamerre járkálhattam, néha még jól fel is mérgeltek az utakon a sok barom ahogy közlekedik.

Egyik idős állat ha nem rántom vissza a kormányt előzés közben rámakart előzni és szépen nekem is jött volna. Nem értem az ien barmoknak minek adnak már jogsit egyáltalán.

2010. szept. 1. 20:46
Lassan meghal a topicunk.
2010. szept. 1. 19:44
Iszonyú szél volt egész nap bármerre mentem. A kocsit is szépen kellett tartani a kormánnyal h nelegyen gond mert fújkálta volna szépen oldalra.
2010. szept. 1. 15:36
Megint esik!Elvittem Zorkát a védőbe,mire kijöttünk eleredt és elázott a babakocsi.
896. 9e36cbb27b (válaszként erre: 894. - Szkatica30)
2010. aug. 30. 20:04

állást... noss az nagyon jó volna.

Hozzáteszem kerskedő 65ezer, vendéglátó 77ezer, logisztika 138ezer volt.

a suli idelye alatt kellett lepengetni az összegeket.

Akkor még nmvoltak részvizsgák, hanem egyben volt 3 a végén. most ár sokkal rosszabb mint akkor volt, és jóval drágábbak i mindhárom.

895. 9e36cbb27b (válaszként erre: 894. - Szkatica30)
2010. aug. 30. 20:02

Semmit.

2005-ben elsőként érettségiztünk a csapattal esti tagozaton a kétszintű érettségi keretében, és azt se tudtuk mire számítsunk mint senki más sem.

Utána szeptemberbe elkezdtem a kereskedőt aminek januárbe lett vége. Decemberbe kezdtem a vendéglátósat ami májusba lett vége; és március elején csatlakoztam a 1,5 éves logisztikai csapatba amire 3 hónapom volt h a 1,5 év anyagát megtanuljam (kő kemény volt az biztos), és ez is májusba lett vége.

894. Szkatica30 (válaszként erre: 893. - 9e36cbb27b)
2010. aug. 30. 19:39
Ezek a sulik állást is ajánlanak,ha végeztél?
2010. aug. 29. 09:36

3 sulit tettem le egymás után 1 év alatt, ebből kettőt egyszerre csináltam, hol egyik óráira jártam, hol a másikra, attól függ épp mien részt vettünk a tananyagból.

A kereskedővállalkozót még egyedül tanultam, a vendéglátós sulit és a logisztikai ügyintézőit mág egyszerre vittem. És ami a legjobb az egészben szinte egyszerre is lettek meg. az írásbeli mindkettőből máj 10-én volt így az elég húzós volt aznap. a vendéglátós szóbeli máj 25-én a logisztikai szóbeli pedig máj máj 30-án volt pár évvel ezelőtt, így azon a héten kétszer is voltam Pesten szóbelizni.

De legalább túlvagyok rajta és bármikor jó lehet.

2010. aug. 29. 08:13

Én négy éve vagyok itthon és kell,hogy az ember kimozdulhasson.Tuti nem tanulnék otthon.

Ráadásul tényleg nem tudhatjuk,hogy érünk e valamit az ilyen sulik papírjaival.

2010. aug. 27. 20:05

Szerencsére nekem nem kell mennem tanulni sehova (egyenlőre.

Az ECDL-en gondolkodtam, de mindenki azt mondják h amennyi a bejárás költsége lenne meg az ecdl ára, nem éri meg, mert semmi hasznát nem venném úgyse neki.

Hátt nm is tudom.

2010. aug. 27. 11:01

Bizony rövid az idő.Mához egy hétre én is megyek beiratkozni és hivatalosan is fősulis leszek.

Kicsit görcsbe rándul a gyomrom,ha rá gondolok.Négy éve nem jártam suliba!

2010. aug. 27. 10:59

Köszönöm szépen.

82 éves volt.

888. 5a77d29dbe (válaszként erre: 886. - 9e36cbb27b)
2010. aug. 26. 22:11

Mostmár rövid az idő!

Nekünk még tornacipő kell!

Az az egy, amit nem vagyok hajlandó kinaiba venni, mert olyan büdös.....hogy az szörnyü.

Tavaly a poló, nadrág, minden átvette a szagát, pedig ki is mostam.

ugyhogy keresek magyar tornacipőt!!!!!

887. 5a77d29dbe (válaszként erre: 884. - Szkatica30)
2010. aug. 26. 22:09
Részvétem!
886. 9e36cbb27b (válaszként erre: 859. - 5a77d29dbe)
2010. aug. 26. 20:44
Megvolt az iskolába a füzetek elkszítése, tolltartóba minden ami kell. Dobozba rajz, technikai és egyéb felszerelés beletéve, tornazsák elkészítve bele ami kell. Iskolatáska a sarokban még egyenlőre de nm soká várat már magára. Megkaptuk a tk-eket is, ma kellett értük menni, a 2.osztályos könyvcsomag került 10276ft-ba. Be is csomagolva, minden tiszta barbi, még a vignyetta is.
885. 9e36cbb27b (válaszként erre: 884. - Szkatica30)
2010. aug. 26. 20:38

RÉSZVETEM akkor. Hány éves volt?


Hlljátok így még mostanba nem jártam. Helyi pékségben amien kenyeret árulnak... Tegnap este vettem és becsomagolva mára amien kemény lett különösen a héja. Ebédre vajaskenyeret ettem sajtospárizsival (vesztemre), délután már éreztem is a rossz hatását. De nevetséges h így nm fáj, de ha a nyelvemmel piszkálom picikét, egyből elkezd fájni. Egy gyönyörű szép csík van a száj ny.hártyán oldalt, szépen felsértette. Előtte tegnapelőtt meg az ujjam vágtam el sikeresen a nagy késsel kiflit szelve. Mert ugye a fiam ha éhes, akkor azonnal éhes, nemtud várni 2 percet sem h felszeljem neki a kiflijét.

2010. aug. 26. 15:59

Sziasztok!


Tegnap volt a nagymamám temetése,ezért nem voltam.


Itt is szép az idő,de fúj a szél is,így elviselhetőbb az egész.Legalább hamarabb megszárad a mosott ruha.Anyám,hogy elment a nyár!

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook