Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy helyen bulizni az "ex-el". fórum

Egy helyen bulizni az "ex-el". (beszélgetős fórum)

2021. szept. 19. 22:15

Pénteken megvolt a csapatépítő.


Szerencsére megvoltak a külön társaságaink, így a "sziasztok"-kal le lett rendezve a köszönés.

10. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 07:32

Akivel 2 hónapig randizgattál, az nem az exed. Ha bunkónak akarsz mutatkozni, ne köszönj egy kollégának a csapatépítő tréningen. Ha ezt teszed, elég valószínű, hogy a kérdésre, hogy ennek meg mi baja van veled, elkezd mesélni a régmúltról.


Fogadd a köszönését, mint mindenki másét és állj arrébb. Bandázni nem kell vele.

9. Érdekes73 (válaszként erre: 4. - Pteri)
2021. szept. 1. 23:02
:) Na igen ez a valóság csak a nők agyalnak még ennyi idő után is...
2021. szept. 1. 21:46
Főiskolán csoport társak voltunk. Rég volt ez igaz.
2021. szept. 1. 10:47
Ha akarta, már rég kipletykalta volna a mocskos részleteket a 6-7 év alatt. Amúgy meg szerintem nem is emlékszik rá ennyi idő után
6. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 1. 10:36
2 hónapig, 6-7 éve:) Viccelsz?:)
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 1. 09:45
Hát ez kissé szánalmasnak tűnik. Minek kéne hozzá egy buli, hogy kibeszéljen, de szerintem pont le sem sza.ja, hogy te ott vagy...
4. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 1. 09:31
Hidd el, egy férfi 6-7 év után nem is emlékszik semmire. Én hasonló helyzetbe kerültem egyszer. A pasi odajött és kezet fogott a párommal, akit régebbről ismert. Nekem nem is köszönt, meg se ismert. Egy másik, akivel nem lett kapcsolat, csak ismerkedtem, pár év múlva összefutottunk a munkahelyén. Udvariasan kérdezte, kezit csókolom, mint tetszik kérni. Én el is felejtettem, mit akarok venni, ő meg azt se tudta, ki vagyok. Na, ilyenek ezek.
3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 23:14
Ki ne maradj a buliból. Tegyél úgy mintha mi sem történt volna. Ha összeakad a tekintetetek köszönsz aztán annyi.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 22:01

6-7éve?? Akkor tényleg csúnya szakítás lehetett.

Gondolod hogy a megtorláson jár az agya,,,amit egyébként csapatépító nélkül is nyugodtan megtehet ha akar hisz egy helyen dolgoztok nem?

2021. aug. 31. 21:53

Kb 2 hónapig randizgattam egy sráccal úgy 6-7 éve. Nem lett kapcsolat köztünk, de nem szépen váltunk el.

Aztán úgy hozta a sors, hogy egy munkahelyre kerültünk, és az egyik kolléga majd csapat építő bulit fog csinálni, ahol mindketten ott leszünk. Én már ha rá gondolok összeugrik a gyomrom, hogy majd kipletykál rólam intim dolgokat, vagy elmesél ciki dolgokat vagy ilyesmi...

Meg egyáltalán látni és köszönni sem akarok neki, mert megalázott. Ne menjek a buliba? Vagy tegyek úgy mint aki nem ismeri?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook