Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Égből pottyant lakás fórum

Égből pottyant lakás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
150. margareta51 (válaszként erre: 148. - Brad)
2009. ápr. 25. 16:23
Lattom fiatal vagy.Amikor veted vagy orokolted a lakast nem mondtak el a hazi rendet?Minden esetre kell alkalmazkodni ,mert hanem csak veszekedes lesz a vege es en ugy gondolom el Ti ott akartok lakni nem pedig undoral a sajat lakasba menni.A 70-es evekben tomhazban laktam,a gyerekek kicsik voltak este dolgoztam a masodik emeleten levo zongorazot a negyedik emeleten egy 8 gyerekes csalad.Sokat hallgatunk vegul elkoltoztunk.A leiras szerint nagyon szep lehet a lakasod.
149. Brad
2009. ápr. 25. 12:12
uh...most látom mennyit írtam. Bocsesz, szófosásáom van :D
148. Brad
2009. ápr. 25. 12:11

Na szia Pocak!

Képzeld, hangosak vagyunk! :D A szomszédok háromszor jöttek, hogy hagyjuk abba tevékenységünket. Nem igazán tudtuk mi a házirend, s mi mult szombaton egész nap fúrtuk a falat. (polcok, rolók) Aztán egyszer kora de. jött a fenti szomszéd, h egy darabig függesszük fel a fúrást mert a gyerek aludna. Mondtuk: OKÉS! Aztán később folytattuk, majd a mellettünk lévő 2 kislányos szomszéd átjött, s egy papírt lengetett a kezében. Aszongya: Valaki ideragasztotta az ajtónkra a házirendet! Olvassuk el figyelmesen! Mellesleg ki volt zöld neon filccel húzva a lényeges időpontok. Valaki mi...? Biztos nem ő volt! :D

Ja meg azt mondta, hogy hagyjuk abba, mert a gyerekei nem hallják a tv-t. (olvassanak...!:D)Meg jó lenne ha néha feltakarítanánk a lépcsőházat. -ez igaz.

Nah, hát modnanom sem kell. ELég bukó stílusa volt. Sztem addig pörgette magát, míg elérte a kívánt hőfokot...:D s robbant.

Aztán vmelyik reggel a pasim reggel 7:30-kor (amikor már a házirend szerint lehet) bekapcsolta nagy hangerőn a rádiót, és vele ordított. :D

Aztán jön a szomszéd, hogy halkítsuk le mert aludna a gyereke. Nah... Ennyi...

Amúgy megértem őket és fel sem vagyok háborodva, mert nyílván én is a gyerekeim szempontjait védeném és a saját nyugalmam is fontos. De ez a nő... a stílusán kéne változtatni és nem érzeném magam sértettnek.

Anyósékkal most jelenleg nincs gond. Nálunk a redőnyök le lesznek cserélve, s mondta a pasim, h vmelyik nap átjönne az apja, s lefestené az balakkeretet. Én meg felháborodtam, s mondtam neki, hogy ne az apád, hanem mi csináljuk, mert ha lesz vmi gáz, akkor a fejünkhöz vágja, hogy de ő mennyit segített, meg hogy neki mennyi pénze van ebbe a lakásba. Aztán azt mondta a pasim, hogy felfújom ezt az egészet. De érdekes, mert visszamondta az apját, s most ő festi az ablakot. Sztem igazam van. Meg nem vagyunk mi hót bénák. Mi is meg tudunk csinálni ezt-azt.

Anyóssal meg nincs semmi... Hál' IStennek! :)

S veled, veletek mi a helyzet? Lányod hogy van?

147. 3a724ecf9f (válaszként erre: 146. - Brad)
2009. ápr. 15. 21:20

szia!

az szép lehet!várom a fotókat! :)

hát ja,most szedjük a vitamin bogyókat, és várjuk a csodát! :) remélem rendbejön,és azt is, hogy lány létére nem lesz katona! max. irodista! :)

balatonon húsvétoltunk, az jót tett neki, mintha kicserélték volna!bezzeg tegnap mikor hazajöttünk...kis ördögfióka lett! :)

amúgy nálunk semmi változás.vagyogatunk, mivel nem történik semmi jó,sőt szinte semmi velem, nem nagyon tudok miről beszámolni!

leszámítva, hogy kész az adóbevallásom, és egy valag pénzt fogok visszakapni! :D

mesélj, anyós,após mit alkotnak???

Pusza

146. Brad (válaszként erre: 145. - 3a724ecf9f)
2009. ápr. 8. 08:29

Szia!

Uhhh, sajnálom! Ha nem szervi baj, akkor biztos van rá vmi gyógytorna vagy vmi ilyesmi.-nem igazán értek hozzá.

Nekem a nyakam és a hátam szokott beállni, és most elvitt a pasim egy pesti fürdőbe, egy egész napot áztam, és azóta nem érzem.-mondjuk lehet azért mert mozogtam, nem a víz volt a gyógyír. :D

Majd készítek néhány fotót a falakról és a függönyről és felteszem, csak elemet kell vennem a fényképezőbe :P

Amúgy a függöny sima fehér (nincs benne minta), a sötétítő sötét zöld, a fal meg fehér. A tojás fehérnél világosabb, de a fehérnél sötétebb. :)

A hálóban a fal zöld (kevert, szóval nincs rá jelzőm) és bambusz roló van. A konyhában is bambusz rolót tettünk. -nekem ez otthonosabb, szeretem a természetes dolgokat a lakásban.

Még egy rakás polcot fel kell szerelni a falra. Meg a villanyszerelő is késik és az új kapcsolók még nincsenek fenn.

A wc-t meg majd ha nem lesz már semmi dolgunk megcsináljuk szépre.

Tegnaptól már netem is, szóval többször tudok felnézni ide! :D

Jobbulást a gyerkőcnek!!! :D - "Mire katona lesz, meggyógyul!" :)))))

145. 3a724ecf9f (válaszként erre: 144. - Brad)
2009. ápr. 3. 22:55

szia!hát elvagyunk....némi gond van a gyerek csípőjével,most emiatt rohangáltunk, de úgy néz ki nem szervi baj, úgyhogy van remény....:)

sajnálom, próbáld kiszivacsozni a különlegesen veszélyes helyeket, hátha segít!:)

de majd biztos megszokod!

és mesélj, milyenek lettek a falak?és a függöny?:)

sok sikert a szakdolihoz!és persze kitartást!

Pusza

144. Brad (válaszként erre: 143. - 3a724ecf9f)
2009. márc. 29. 11:18

Szia!

Húúú, hát nagyon jó eddig! Én otthon ülök és írom a szakdolikat, ő meg reggel elmegy és este jön. Ez megy egész héten. Sajnos még nincs netem ezért nagyon ritkán vagyok online. :(

Már vissza nőlt, köszi :D Még elég bénán mozgom a lakásban és folyton beverem vagy oda csukom valamimet. :) Most inkább egy szilvára hasonlítok, mint egy emberre :D De majd megszokom. :)

Veled mi a helyzet??? Hogy vagytok????

143. 3a724ecf9f (válaszként erre: 142. - Brad)
2009. márc. 25. 10:17

szia!

rég jártam erre, de gratulálok!remélem azóta már visszanőtt a kezed a sok takarítás után!? :)

és milyen az együttélés?megy már a csiszolódás???

142. Brad
2009. márc. 13. 14:28

Szia!

Hú, már egy hete nem jártam erre! Összeköltöztünk, és még se tv, se net a lakásban.

Most még nagyon élvezem, de a kezeim szétrohadtak a domestostól és a ciftől :D, se baj, ennyi áldozatot megér!!:D

Már nem tejesládákban élünk! -ez is haladás! :D

141. 3a724ecf9f (válaszként erre: 140. - Brad)
2009. márc. 5. 22:09

szia!

mindennap itt vagyok, csak másik fórumon vagyok aktív! :)

örülök, hogí jól alakulnak a dolgok, nálunk még mindig semmi változás, de most épp lakást keresek, talán sikerül rábeszélnem a párom...

amúgy minden változatlan....

140. Brad (válaszként erre: 139. - 3a724ecf9f)
2009. márc. 4. 21:11

Szia!

Mi van veled/tek??? Rég jártál erre! :)

Mesélj mi a helyzet!

Én most pakolom a cuccaimat, csak leültem egyet szusszani.... Holnap visszük az új szép lakásba. :D

139. 3a724ecf9f (válaszként erre: 138. - Brad)
2009. márc. 3. 23:32
gratula! :)
138. Brad
2009. febr. 28. 18:25
ÉÉééés IGEN!!! Le van parkettázva!!! Yuppiii! :D
137. Brad (válaszként erre: 136. - Margareta51)
2009. febr. 24. 10:52
Köszönöm a bíztatást! Megnézem a munkákat!!!:)
136. margareta51 (válaszként erre: 130. - Brad)
2009. febr. 23. 19:44
Ha van lehetoseged vegezd el a kertesznernokit,jovoje van.Az egyik leanyom kertrendezessel foglalkozik es biza a vegzetsege mas.A masik leanyom viragkotesszetel foglalkozik de vegzetsege szinten mas.A naplomba raktam fel kepeket a munkajukrol/a naplo elejen lehet lattni/
135. 3a724ecf9f (válaszként erre: 134. - Brad)
2009. febr. 17. 21:44

de de, örülök, csak lehet nem lehet megoldani a plusz egy szobát :S

még nem tudom, de kitűztük, h fél éven belül.ha nem kéne hozzáépíteni, egy festés után beköltözhetnénk.nincs vele sok meló.

134. Brad (válaszként erre: 131. - 3a724ecf9f)
2009. febr. 17. 21:21

Mikor költöztök? És sok munka van a házzal?

Nem igazán örülsz neki, én úgy olvastam....

De lehet én értelmeztem félre.

133. Brad
2009. febr. 16. 21:21

én is megyek, még lehet vissza nézek.

Ha nem,akkor jó éjt! :D

2009. febr. 16. 21:20
na most mennem kell fürdetni, de később még jövök!
131. 3a724ecf9f (válaszként erre: 130. - Brad)
2009. febr. 16. 21:02

az is jó szakma!melyik képzőbe,ha kérdezhetem?de nem muszáj válaszolni, ha nem akarsz! :)

én magyar szakos voltam, de végül műv.szervet fejeztem csak be, amúgy én is 4 évet jártam, de sosem voltam negyedikes!:)az utolsó évet levelezőn csináltam, és mivel ott csak 3 év a képzés, így kétszer voltam harmadikos!:)

130. Brad
2009. febr. 16. 20:54

most diplomázom nyárom ( ha minden jól megy )

Én még az a régi rendszeres diák vagyok. Rendes 4 évet lehúztam. De nem akarok tanítani. Meg van a diploma már felejtem is el.

Most jelentkeztem a Corvinusra kertészmérnöknek. Kertészkedés a hobbim és remélem sikerül is megélnem belőle. Majd egyszer. Addig meg megpróbálok a másik szakommal (informatikus könyvtáros) elhelyezkedni.

Most állás nélkül vagyok, tanulok...meg csinálom a gyakszikat.

129. 3a724ecf9f (válaszként erre: 128. - Brad)
2009. febr. 16. 20:42

a pénzen vesztünk össze, abból robbant ki az egséz,aztán ment tovább,és végül itt kötöttünk ki.igazából nem volt olyan nagy probléma, csak már a sokadik,és én sokáig nyelek, de aztán nagyot robbanok...hát most is ez volt...így elegem lett.

á, ne foglalkozz apóssal, legközelebb ne kérdezz, csináld meg,aztán kész!

és tanárképzőbe jársz?vagy csak hobbi?

128. Brad (válaszként erre: 127. - 3a724ecf9f)
2009. febr. 16. 20:34

akkor elég nagy vita lehetett. Mert azért egy költözés nem semmi!Azért remélem nincs nagy gáz!

Elmeséled?

Rajzot "tanítok"... :D

Én összevesztem az apóssal. Vannak gardróbok az előszobában. Fenyő. Le van lakkozva. Elég koszos volt a foggantyújánál. Megkérdeztem az apóst hogy le szabad-e csiszolni s majd újra lakkozni.

Na szted mi jött le neki az egészből. Az hogy sztem az anyukája igénytelen és koszos volt!

Végülis én vagyok az ostoba, gondolkozhattam volna előre..., mindegy, legközelebb nem kérdezek.

127. 3a724ecf9f (válaszként erre: 126. - Brad)
2009. febr. 16. 20:10

aha!és mit tanítassz?én is tanárnak készültem... :)

Anyuékhoz megyünk, de külön házba...csak 25 km odébb, de az is pest mellett van, ill. az volt itt is megadva, ha emlékszel, csak levettem...

na,akkor azért tűrhető a helyzet...örülök.nálunk volt egy nagy vita, utána döntöttünk így.

126. Brad (válaszként erre: 125. - 3a724ecf9f)
2009. febr. 16. 19:50

Nah, hogy-hogy? Lakás vagy ház? Város vagy falu?


Oh nálunk... foltos lett a festés ezért após ismét átnyalta ma a falat. Nem bír magával. Közben megvettük a drágámmal első közös lámpánkat. Úgy szereti azt a lámpát, nagyon tetszik neki.

Én most haza jöttem vidékre a szüleimhez, mert tanítanom kell 2 hétig. Gyakorlat... Hátam közepére sem... mindegy.

Most a barátom vizsgázik (másoddiploma munka mellett) és első a tanulás, majd jövőhétvégén megyünk nagy bevásárlásra. Annyi mindent kell vennünk. Amit kapunk és nem tetszik, azt levisszük a pincébe vagy oda adjuk a vörös keresztnek. :D

Szóval most nyugi van. Szárad a festék a falon, én vidéken, ő tanul.

2009. febr. 16. 17:58

na helló csajszi!fejlemény van!mi költözünk! :)

És Ti hogy álltok?

124. 3a724ecf9f (válaszként erre: 123. - Brad)
2009. febr. 11. 18:54
nem vagy!csak egy olyan fiatal, mint pl én is, aki nem vár segítséget, csak úgy, ameddig nem kéri!ha meg csak úgy adják, az nem kell!tudom mit érzel!én is ilyen vagyok!
123. Brad (válaszként erre: 122. - 3a724ecf9f)
2009. febr. 11. 18:07

majd jól kirugdosom azt a drága seggét a lakásunkból!

És egyáltalán nem érzek hálát, hogy kifest nálunk! Sajnálom! Szívtelen dög vagyok! Nem fogom megköszönni!

122. 3a724ecf9f (válaszként erre: 121. - Brad)
2009. febr. 11. 17:57

:D

dehogy lennél!még mindig ott van a muskátlis teraszos,pulis ház nem?

akkor addig menj szépen haz, aztán majd festés után visszamész!legalább nem Neked kell takarítani! :D

nem akarlak elkeseríteni, de ez még csak a kezdet!pláne ha ilyen határozottam "befészkelte" magát!

121. Brad (válaszként erre: 120. - 3a724ecf9f)
2009. febr. 11. 17:46

jajj, nem hagyja abba! És a poén az hogy tudja magáról hogy ő ilyen bunkó, alpári stílusú. S ezzel, mint utat nyitot magának, hogy ő ezt tisztázta magával és másokkal is tehát szabad a pálya! Nem érdekli hogy ki mit gondol! Ő azt mondta, hogy neki most meghalt az anyukája, ezért le kell kötnie magát, tehát elintézi a lakást, kifest aztán eltűnik belőle! De mi van, ha nem fog??? És addig mi lesz? Megőrülök vagy mi? Nem vagyok idegbeteg, de ennyi savat még nem nyeltem éltemben ami most a 2 hét alatt termelődött!

Hideg ráz...

Én biztos nem szólok ahoz a f@.zhoz!Asszem rögtön hajléktalan lennék!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook