Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Édesanyám virágos ruhában... fórum

Édesanyám virágos ruhában... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Édesanyám virágos ruhában...

2015. aug. 22. 10:07
Háát megkönnyeztem,köszönöm,hogy megosztottad!
2015. aug. 22. 09:49

Nagyon szép emlék és szépen megírtad.Ezek a pillanatok egy-egy elsuhanó kép, egyetlen boldog pillanat ezekért érdemes élni.

Mondom én , akit sosem szeretett az anyjaEzt ma már ki merem és tudom mondani, de hazudnék, ha azt állítanám nem fáj.64éves vagyok.

20. Sly7105 (válaszként erre: 19. - Latina)
2012. máj. 8. 15:16

Köszönöm, hogy olvastad és örülök, hogy tetszett.

Sajnálom, hogy már szembe kell nézned azzal a ténnyel, amiről írsz... De az emlék mindig a miénk marad..., s ha már anya vagy, akkor igyekezz sok szép pillanatot szerezni a gyermekednek, hogy majd emlékezzen ő is olyan élményekre, amik örökké megmaradnak benne.

Igen, gyereknek lenni nagyon jó volt:)

19. latina
2012. máj. 8. 14:12

jót bőgtem a cikken...olyan kedvesen írsz.

Én is egy virágos ruhában látom Anyut mindig magam előtt, ez egy világoskék alapon bordó-fehér apró virágos pántos ruha volt, és nekem is varratott egy pont ugyanolyat, óvodás voltam akkor. Emlékszem, annyira nagyon boldog voltam, amikor kéz a kézben az utcán mentünk, és egyforma volt a ruhánk!!!

Ez volt a 3. anyák napja, amin nincs velünk, hogy köszönthessem, és szintén a 3. amin már én is anya vagyok. Nem szeretem ezt a napot, sírok tőle, pedig azóta már kétgyerekes anya vagyok. de úgy szeretnék még egyszer utoljára gyerek lenni...

2012. máj. 8. 13:56
Nagyon szép a cikked!
2012. máj. 7. 07:24
Kösz szépen ,hogy megosztottad velünk. Nagyon szép történet, megkönnyeztem, mert hisz mindannyian örzünk hasonlóan kedves emléket édesanyánkról, s nagyon jó érzés volt olvasni ezt a szép történetet. köszönöm.
2012. máj. 7. 06:40
Nagyon szépet írtál:)
2012. máj. 6. 22:15

Nagyon szép történet,én is köszönöm,hogy megosztottad velünk.És az is egy szép ajándék,hogy pont ma,Anyák napján jelent meg:-)

Milyen érdekes,hogy egy-egy szép pillanat,akár egész életünkben elkísér bennünket.

Minden édesanyának boldog Anyák napját!

14. Sly7105 (válaszként erre: 13. - 9bbaa658f2)
2012. máj. 6. 21:32
:)
2012. máj. 6. 21:14
Én anyukámat egy lila virágos otthonkában látom magam előtt.
12. Sly7105 (válaszként erre: 11. - 0fe386f42e)
2012. máj. 6. 20:24
:) biztos így is van, ha azt mondja :)
2012. máj. 6. 19:44
Nagyon szép, amit írtál.. :-) Nekem is a legszebb a saját édesanyám, és azt hiszem, én meg a Faimnak vagyok az (mondja is még.. 10 éves :-)
2012. máj. 6. 15:37
Nagyon szép! Könnyezem, de ezek örömkönnyek. A drága nagylányom meglepetésképpen kidíszítette a bejárati ajtót, az erkélyt szalagokkal és virágokkal. Mit mondjak, folytak a könnyeim. Imádott gyermekem!
2012. máj. 6. 14:32
A tündérből angyal lett és most így vigyáznak ránk!
2012. máj. 6. 14:24
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást, nem is tudtam, hogy pont anyák napján fog megjelenni :)
2012. máj. 6. 14:22
Megható történet... az első Anyák napja, amikor anyukám nincsen már velünk :(
2012. máj. 6. 11:37
Nagyon szép emléket állítottál az Édesanyádnak, gratulálok! :)
2012. máj. 6. 11:04

Sziasztok!

Nagyon szép történet, köszönjük, hogy megosztottad velünk. Bevallom én is sírok, de ma valahogy nagyon is érzékeny vagyok, jobban, mint máskor.


Én is anya voltam, de sajnos csak voltam. Egyetlen lányunk már 5.éve, hogy örökre itthagyott bennünket. Anyáknapján én köszöntöttem, én voltam nála a temetőben és vittem virágot a sírjára.

Édesanyám a lányunktól kb. 10 méterre fekszik, aki 8 éve nincs közöttünk.

Anyósomat, aki 87-ik évében van sok szerettel köszöntöttük.

2012. máj. 6. 09:22
Erről egy vers jut eszembe, hasonló kép jelent meg előttem most, mint anno a vers olvasás közben. Sajnos nem tudom s szerzőjét, de egy fiatal srácról szól, aki szerelmes volt egy lányba, tudta, hol lakik, és rendszeresen elment őt nézegetni a házuk elé, amíg a lány férjhez nem ment és el nem költözött. Hasonlóképpen írja le a költő a lányt,mint itt az anyukát.
2012. máj. 6. 09:17
Köszönjük szépen, hogy megosztottad velünk, nagyon szép történet, még mindig könnyezek :)
2012. máj. 6. 09:11

nagyon szép történet :)

könnyek szöktek a szemembe ahogy olvastam de mégis mosolyogtam közben :)

2012. máj. 6. 09:08
Nem is tudom hány éves kislány lehettem, de élénken emlékszem erre az emlékre, erre a képre, amikor az utcabeli lányokkal játszottunk a szabadban és én megláttam anyukámat, aki épp hazafelé tartott – talán a munkából jött – és élénksárga virágos nyári ruha volt rajta. Fiatal volt még nagyon és olyan szép volt, hogy ez a mozgókép még mindig előttem van. Karcsú alakja volt, csinos lábai, szép frizurája és aznap abban a napsárga virágos ruhában olyan volt, mint egy tündér.

Ugrás a teljes írásra: Édesanyám virágos ruhában...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook