Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Durva féltékenyég vagy jogos bizalmatlanság? fórum

Durva féltékenyég vagy jogos bizalmatlanság? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2016. júl. 20. 10:26

Hárpia vagy, ez nem újdonság.

Az sem, hogy van valami pszichés bajod tőle függetlenül, de rajta is vezeted le és jó alanynak, akin ezt kiélheted.


Szegény, még ezt se merte neked elmondani, mert tudta, hogy ez lesz :(

9. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. júl. 20. 10:25

Ha valaki meg akar csalni, az a szoknyádon ülve is meg fog.

Nem a gyereked, hogy megítéld hova és kivel mehet, vagy nem.

Ha bizalmatlan vagy, az a jelenben alakult ki valamiért és Te tudod, hogy van-e alapja.

Az 5 évvel régebbi ügyekkel nem kellene foglalkoznod, akkor még nem is ismertétek egymást és teljesen normális dolgokat mesélt a párod, akkori önmagáról. Abban semmi szégyellni való nincs és nem kellene visszaélned vele.


23 évesen nagyobb önbizalmad kellene, hogy legyen. :)

8. 6496c360f6 (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. júl. 20. 10:17
Befognám a szám. Ha csalni megy, úgy is megteszi, ha közben összevesztetek, sőt még jobban. Ráadásul akkor nem ez lesz az első. Én nem veszekednék, várnám, hogy később lesz-e valami gyanús eset. Nincs értelme összekapni, mert lehet, hogy igazat mond ez meg feleslegesen gyengíti a kapcsolatotokat. Ne idegeld magad, neked lesz rossz.
7. Panna.33 (válaszként erre: 3. - Gixxi)
2016. júl. 20. 10:13
Persze, hogy menekülne. Megfojtod. Nem kell körülugrálni, nem kell minden perceteket aktívan együtt tölteni.
2016. júl. 20. 10:12
Akit nem engednek,elmenekül!Hagyj neki szabadságot és te is keress elfoglaltságot magadnak!Ha rátelepszel,csak elhajt a francba és igaza lesz!
2016. júl. 20. 10:11

Nagyon-nagyon durva féltékenység.

Tényleg hárpiás a viselkedésed.

(Jesszusom, ha tudnád, hogy a férjem hányszor megy el nélkülem koncertekre, akár külföldre is, akár másokkal is. Egyébként eszébe nem jut engedélyt kérni és eszembe sem jut számon kérni, megakdályozni)

2016. júl. 20. 10:08
Az én párom is pont most volt kocsit venni a barátjával és két napra elment.Előtte 4napot nyaralt a haverjaival.Eszembe sem jut azt mondani nem mehetsz.Ki vagyok én hogy megmondjam mit csinálhat?és ez is egy olyan dolog egyébként amit szeret bennem.Birtokló volt az elején de ezek által én is megkapom a szabadságot és a bizalmat. Kicsit gondolkozz el mert egy börtönben nem fog megmaradni melletted senki.Ez a viselkedesed egyenes út afelé amitől tartasz .
3. Gixxi (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. júl. 20. 10:05

Tudom. Vam pár féltékenységgel kapcs.os kérdésem.


De a mostanival kapcsolatban abszolut nem tudom mit kezdjek.


Segitsetek. Adjatok tippeket ha tudtok.



Furcsa mert tudom hogy szeret.

De amiota kettesben lakunk és miota kedves vagyok és körülugrálom..azota mintha menekülne.

Tudom kell az egyedüllét neki.

De eddig nem csinált ilyet.

2016. júl. 20. 10:04
Durva féltékenység, és a másik jogtalan megfosztása a szabadságától.
2016. júl. 20. 10:02

Párom tegnap melo közben feljivott.

Kedvesen kezdte a beszélgetést, majd benyögte, hogy az egyik régi haverja megkérte hogy kísérje el autót venni (párom szerelő)

Kérdeztem hogy ki az az illető. Mire Ő közölte, hogy úgysem ismerem, meg sem mondta a nevét a pasinak. Csak körülirta ki az...


Eszembe jutott, hogy anno mesélt róla nekem, és említette hogy kb 5-7éve voltak nagy haverok és akkoriban a havercsajokkal félmeztelenül összefekve fotózkodtak stb. Szóval szép kis barát...


Ezen alapból felhúztam magam.

Kérdeztem, hogy "Én is mehetek veletek ha mentek kocsi nézni?"

Mire a pasim közölte, hogy nem, mivel a srácnak egy 2személyes sportkocsija van.

Na itt már felhúztam magam....

Mert azonnal az jutott eszembe hogy esetleg egy régi havercsajt kísér el, és a haver csak kamu sztori...és nem meri közölni...mewg arra is gondoltam hogy megcsal, meg épp más csajjal találkozik.

Majd hab a tortán: közölte mellé, hogy "jaaa, és elég hosszú út lenne, mivel a kocsi NÉMETORSZÁGBAN VAN"


Na itt telt be a pohár.

Annyira felidegesítettem magam,hogy elkezdtem vele veszekedni a telefonban.

Mire Ő közölte, hogy HÁRPIA vagyok...és ne tiltsak meg neki dolgokat.


No de azért ez mégiscsak érdekes,hogy

')egy 5vagy 7éve nem látott haverral utazgat

2)ráadásul túlzás hogy NÉMETORSZÁGBA

3)kettesbe...

4)...és még kideríteni sem tudom,hogy az illető valóban az aki...vagy éppen nő...


És pluszba megjegyzem,hogy igen sértőnek gondolom, hogy VELEM aki a barátnője vagyok a Balatonig sem jön le...meg ha velem kell kocsit vennie akkor Szentségel meg káromkodik...másoknak meg ugrik...


Tegnap este ota hozzám sem szól.

Persze én vagyok a hibás, mert ez most nem tetszik nekem.


Nem a kocsinézés a bajom...meg annyira nem is az az 1nap ami rámegy. Hanem az hogy egy haverral megy akire csakúgy rábízza az életét...meg akiről nem tudok semmit...életemben NEM láttam (mondom lehet h csaj és nem meri mondani) plusz több 1000 km-rel arrébb....


Én 23L

Ő31 F


Mit tennétek?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook