Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Durva féltékenyég vagy jogos bizalmatlanság? fórum

Durva féltékenyég vagy jogos bizalmatlanság? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2016. júl. 20. 14:59
Mindig ilyen párkapcsolatra vágytam....
2016. júl. 20. 14:22

Egyébként a teendő

- bizalmat gyakorolni

- teret hagyni a másiknak

- nem kell se alá sem pedig fölé rendelni magad.

- az ilyen hiszti rohamok előtt számolj el 10-ig

- és találj elfoglaltságot. Független egyén vagy az istenért...

38. papírzacskó1 (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. júl. 20. 13:45

Durva féltékenység.Ne csodálkozz rajta hogy még a Balatonra sem megy veled,én sem mennék .Nem nézhet sehova,nem csinálhat semmit csak az engedélyeddel.

Hol a bizalom?

Már az is csoda ,hogy összeköltözött veled.

Nem való neked egy párkapcsolat,ha mégis keress egy "papucsot" aki úgy ugrál,ahogy te fütyülsz.

37. 2ab16d5612 (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. júl. 20. 13:41

Durva agyatlanság. Önbizalomhiányos vagy. Elöntötte az agyad a fekete füst. Itt a sztori vége. Én se szóltam volna hozzád


32/L

36. andi6020 (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. júl. 20. 12:42

Hárpia vagy. Nincs mit tenni.


44/L

35. MZsanett (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. júl. 20. 12:35
Teljesen jogtalan a kiakadásod és durván korlátozod a szabadságát. Én nem bírnám ki melletted, menekülnék.
2016. júl. 20. 12:30
Olvassátok el a fórumindító többi fórumát is. Betegesen féltékeny. Nem csoda hogy a pasi nem mond el semmit.
2016. júl. 20. 12:16
Elég beteges vagy, igen. Csoda, hogy van férfi, aki ezt így viseli...
32. 328e1b30ab (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. júl. 20. 12:13

Cirkusz, cirkusz, cirkusz ... De nem látod a probléma gyökerét.


Egy fabatkát sem ér az a kapcsolat, ahol hazudozni meg titkolózni kell.

31. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. júl. 20. 12:04
23GY
30. 5056d3921a (válaszként erre: 29. - C73db520ef)
2016. júl. 20. 12:03
...elmenekülne tőle...
29. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. júl. 20. 11:57
Tarts kutyat.
28. 4331bba7c7 (válaszként erre: 3. - Gixxi)
2016. júl. 20. 11:48

Kedvesnek lenni nem egyenlő a "ráakaszkodással".


Méltatott arra, hogy elmondja, mit csinál - te meg egyből számon kérsz, gyanúsítasz, kombinálsz.


Elfogadás, bizalom, szeretet. Ezek nélkül nincs ""normális"" kapcsolat. (Ugye ez is relatív, kinek mi a normális.)


Borzasztó lehet a férfinak, én bocsánatot kérnék tőle. Eleve a gondolatért... Persze csak akkor, ha őszintén úgy érzed. Ez már a kérdésedből is lerí: sejted, hogy ez bizony beteges féltékenység. Az.

27. viva70
2016. júl. 20. 11:46
Megérdemlik egymást.:D
26. 5056d3921a (válaszként erre: 25. - Gribedli***)
2016. júl. 20. 11:39
...olvass nála vissza..
25. gribedli*** (válaszként erre: 24. - Panna.33)
2016. júl. 20. 11:34

Tényleg, az is gyanús neki?:D nem követtem már az utóbbi topikjait.


Ez már a hüvelyesség határát súrolja;D

24. Panna.33 (válaszként erre: 22. - Gribedli***)
2016. júl. 20. 11:29
Nem tudom, ki kezdte a hülyeséget, de ha a vágott virág hozása gyanús, akkor biztos, hogy a lány viselkedése generálja a megfelelő információ átadás hiányát.
23. 5056d3921a (válaszként erre: 22. - Gribedli***)
2016. júl. 20. 11:29

..ez a nő beteg", a pasija helyében semmit sem kötnék az orrára, míg meg nem változik!!

Nonszensz és elszámoltató magatartás, a srác helyében már rég dobtam volna a picsba!


Nem tudhatod milyen párbeszéd zajlott le és azt a maga szemszögéből írta le .... mint mindig.

22. gribedli*** (válaszként erre: 19. - Panna.33)
2016. júl. 20. 11:22

Igen, de ezt nem tudhatjuk, hogy a titkolózása egy reakció a fórumindító viselkedésére és ezért nem mer már semmit elmondani, mert minden apróság után keresztkérdések tömkelege árad rá, vagy pedig abban a pillanatban talál ki mindent.


Én ilyen szituban, ha nem szokványos dologról van szó, rondán reagálnék mert azért nehogymár ne azzal kezdje, hogy megy külföldre. Úgy értem, ha a csaj nem kérdez rá, hogy hova mennek, akkor meg se mondja, hogy a németekhez megy?!


Talán csak nekem szokatlan, de a férjem kezdetek kezdetén is megmondta, ha 30km-re ment, azt is, csak hogy tudjam, hol van. De még nagyon sokszor azt is megmondja, hogy pl munkavacsora miatt konkrétan melyik étteremben/rendezvényen lesznek, hogy ha véletlenül nem lenne térerő vagy lemerül a telója, nyugodtan hívjam fontos dolog esetén egyenesen az adott éttermet fix számukon.


Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy aki csalni akar, az a másik orra előtt is megteszi. Én biztos megsértődnék azon, hogy nem a külfölddel kezdi. Így, fontossági sorrendben, hogy 1 napra külföldre kell mennie és utána a többi információt. Ennek ellenére a pasi meg pont fontossági sorrendben fordìtva mondta a dolgokat. Ez már vagy para, hogy "mit kap érte" vagy ennyire tojik arra, hogy a másik aggódhat is miatta, stb.

21. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. júl. 20. 11:02

kivanj neki jo utat, te pedig menj baratnozni. te sem venned szivesen, ha cipot mennel vasarolni a baratnoddel, es ott lenne egy pasi koloncnak. ez pasis dolog, miert kell ilyen sunnyogva elmondania, elore fosva, hogy te balhezni fogsz?


ugy gondolod, egy kapcsolatban mar meg kell szakitani minden baratsagot, semmit nem szabad csinalni, csak a no szoknyajan ulni? mar most ki van akadva rad, el fog hagyni, ha ezt teszed. gyakori, ha folyton feltekenykedik valaki, a masik dafke lelep egy novel, hogy igaza legyen es megszabaduljon tole

20. 1abbb5d144 (válaszként erre: 19. - Panna.33)
2016. júl. 20. 10:56

"Rózsát vettél? megcsalsz, mert a vágott virágot nem szeretem.

Viagrát szedsz? Megcsalsz.."

Pasit se értem. Egyiket sem.

19. Panna.33 (válaszként erre: 16. - Gribedli***)
2016. júl. 20. 10:54

Ha ilyen pasim lenne, mint ahogy ez a lány viselkedik, eszembe sem jutna mindenről részletesen beszámolni,mert minden, mondom MINDEN momentum gyanús neki, tehát minél kevesebbet tud, annál kevesebb miatt támad/gyanakszik.

Amúgy én már rég szakítottam volna vele.

18. 1abbb5d144 (válaszként erre: 16. - Gribedli***)
2016. júl. 20. 10:51
Hát..szerintem is van baja neki is. Ha olyan lenne, akkor Gixxi is kevésbé lenne féltékeny. Amúgy is az, ez a pasi ráerősíthet neki valamiért.
17. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 12. - PöttyösPanka)
2016. júl. 20. 10:50
Sőt...
16. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. júl. 20. 10:48

Miért kellett belőle mindent harapófogóval kihúzni? Biztos vagy benne, hogy 2 személyes a kocsi meg minden?


Olyan, mintha semmit nem akarna elmondani, mintha mindent csak akkor vàgna rá, amikor kérdezed. 2 dologra gondolok:

-vagy épp akkor találja ki

-vagy igaz, amit mond, de ha nem kérdezel rá konkrétan, baxik elmondani.


Ez szerintem olyan gáz. A te viselkedésed se normális, de az övé sem valami nyílt.


Amúgy meg amikor választasz egy társat, akkor a múltja miatt nem ér hibáztatni, mert veled új lappal indul, de nem tudom, mi tartja vissza, hogy bemutasson a régi haverjainak. Az enyém ezzel kezdte. Egyik részről sincs bizalom, ismétlem, neked sincs ki az összes kereked de neki sem.


Hol szerel? A tesódnál dolgozik?


Esetleg megnézhetnéd, hogy a haverjának tényleg 2 személyes kocsija van-e. De elrejthetsz a pasid táskájában egy creative mp3-t, az regisztrál is, nagyon jól hallatszik minden. Pl belevarrod a táskájába, előtte elindítod a felvételt. (jó, még ötleteket is adok:D)

15. Magdalénia (válaszként erre: 12. - PöttyösPanka)
2016. júl. 20. 10:42

Nagy igazság. :)


Féltékenység miatt előbb szétmegy ez a kapcsolat, megcsalás nélkül is.

2016. júl. 20. 10:34
Adott neked okot arra h ilyen féltékeny vagy??Megfojtod ezzel a viselkedéseddel szegényt.Ebben az esetben neked kell segítséget kérned szakembertől hogy ennek az okát kiderítsétek és kezeljétek magától ez nem fog menni és így ezt a kapcsolatot és a köv. kapcsolataidat is tönkre teheted ezzel.
2016. júl. 20. 10:27

Ha csajjal megy, akkor mi van amúgy?

1. egy alkalom lesz, és veled fog élni emg minden, de ki kell kicsit törnie

2. ott hagy téged és mindkettőtöknek sokkal jobb lesz ennél. Neked egyedül nem kell félned, megcsal-e a párod...aztán rendbe jöhetsz magaddal, és lehet egy pasid, akivel nem csinálod ezt.

2016. júl. 20. 10:27
A féltékenység még senkit sem akadályozott meg a félrelépésben.
11. Specially (válaszként erre: 3. - Gixxi)
2016. júl. 20. 10:26
Nem kell körül ugralni és alá rendelni magad.Hidd el ha mosolyogva mondod neki hogy menj érezd jól magad alig várja majd hogy veled legyen és ha el is megy felhív majd és elmeséli hogy mit csináltak.Ha vitatkozol kovetelozol kb nem lesz kedve haza menni sem.Ha nem tudsz bízni benne mert hazudozik akkor ne legyél vele.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook