Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Drogfüggő a gyerekem segítséget kérek fórum

Drogfüggő a gyerekem segítséget kérek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
15. 621bb5db60 (válaszként erre: 10. - A4e7cf9021)
2021. dec. 20. 18:31
A legtöbb drogos a saját anyját is eladná egy kis anyagért, itt a sakkozás felajánlásával már nem sokra mész.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2021. dec. 20. 18:26
Ezt mondom neki én is,de falra hányt borsó.............
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - A4e7cf9021)
2021. dec. 20. 18:24
Igazad van! 25 éves,de azt egy anya hogyan,hogy feljelenti? Ez az,hogy felismeri,de neki így jó azt mondja és Isten sem tudja eltántorítani ettől :(
12. 37e1ff8723 (válaszként erre: 10. - A4e7cf9021)
2021. dec. 20. 18:24
Egy drogosnak?! Hááát...
11. 55Judit (válaszként erre: 10. - A4e7cf9021)
2021. dec. 20. 18:19
Szelíd módszerekkel soha nem lehet egy drogosra hatni.
10. a4e7cf9021 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 20. 18:18
Javasolni tudom, hogy ajánlj neki fel a drogozás helyett egy kevésbé ártalmas függőséget. Például kondizás, vagy esetleg sportoljon valamit, azzal sok energiát tud levezetni. Vagy nézzen sorozatokat, sakkozzon, bármi, amit szeret csinálni.
9. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 20. 18:17

Nálunk az volt a szokás, hogy ha v alami nem tetszett anyámnakezt mondta: Amíg az én aszalomnál eszel, az van amit én mondok. Ha nem tetszik, nyitva az ajtó el lehet menni.


Az ilyeneket nem leget simogatni. És mindenden olyat megtenni ami nincs rá hatással. Szigurúan kell fellépni.Drogozzon akkor, ha megkeresi a rávalót. Tudod mikjor adnék én neki egy centet is? Fenyeget? Fenyegessen. Mást úgyse tud tenni. Feljelented, majd elviszik. A börtönben majd rendet tanul ha melletted nem megy neki.

8. a4e7cf9021 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 20. 18:10

Hány éves a gyereked? Egy drogosnak magának kell felismernie, hogy milyen rossz úton jár, amíg ez a felismerés nem megy át neki, addig nem fog tudni megszabadulni a káros szenvedélytől.


Ajánlanám, hogy vidd el elvonóra, ez lenne számára talán a célravezető. Nyilván erőszakkal nem lehet, próbáld meggyőzni. Ha nem használ, akkor viszont a sorsára kell hagyni.


Ráadásul a te pénzedet költi és abból vesz drogokat, még csak nem is saját pénzből, na ez a gusztustalan, bocsánat a kifejezésért, de szebben nem tudom mondani. Akkor legalább költené el hasznos dolgokra, vitaminokra, étel stb....


A függő ember áldozati pózban tetszeleg, hogy sajnálják őt. Mi a megoldás? Meg kell vonni a pénzt tőle, akkor nem tud drogot venni. Ha fizikailag bánt, rendőrség. Ez egy játszma, ő tetszeleg az áldozati pózban. Vess véget a játszmának! NE sajnáld és ne menj bele a pitiáner játékaiba! Lehet, hogy nyers vagyok, de szebben ezt nem tudom leírni.

7. MTami01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 20. 18:09

Hány éves a középső gyerek? Hogy került a drog közelébe?


Sajnos sok mindent nem tudsz már tenni.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. dec. 20. 17:55
Tudom,de azért köszönöm :(
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Birebora)
2021. dec. 20. 17:55
A nagyobbik Tek Kommandós,teljesen elfordult tőle,az apja meg 2 hónapban egyszer hívja fel.tőle sem fél,én már nem tudom mit tegyek
2021. dec. 20. 17:51
Hol az apja? Nagyobb gyerek aki szépen él? Családi összefogással elvonóra vinni? Nehéz ügy.
3. hpetra22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 20. 17:44
Fú, nagyon sajnállak téged is őt is. Nem tudom, ilyenkor mi lehet a megoldás. Nem adni pénzt, ha fenyegetőzik esetleg rendőrt hívni? Talán a hatóság közbenjárásával le tudna szokni.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 20. 17:41
Szerintem semmit nem tudsz tenni. Sajnálom.
2021. dec. 20. 17:39
Nem bírom tovább,hogy a középső gyerekem évek óta a drog rabja.Minden lehetséges eszközt megpróbáltam már,de semmi nem hat rá. Rokkant nyugdíjas vagyok egy beteg kislánnyal,de nem bírom már ezt a terhet.Mindent megkaptak tőlem a gyerekeim,a legnagyobb szép karriert ért el,boldog kapcsolatban él.Elváltunk,az apjától tart,de az sem akadályozza meg,ugyanúgy csinálja.Nem dolgozik,nincs barátnője,csak a drognak él.Pénzt kunyerál mindenhonnan,amit nekem kell megadni,fizikálisan is fenyeget,ha nem jut pénzhez. Egyszerúen nem bírom már.Volt ellene eljárás is,de azt elterelővel megúsztuk,én vittem mindig.Feküdt pszichiátrián is,de semmit nem ért az sem..............Nem hajlandó letenni,azt mondja neki így jó,nem érdekli semmi.Mit tennétek a helyemben??? Segítsetek kérem szépen :(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook