Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Drasztikusabb hajvágás fórum

Drasztikusabb hajvágás (beszélgetős fórum)


2021. máj. 7. 05:07
Csak ha ő kérné, én is megbeszélném vele.
19. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 23:34
Igen. Nagyon sajnáltam szegényt.
18. timycat (válaszként erre: 17. - L.luiselotte)
2021. máj. 6. 22:24

Én megértem. Sosem vagatnám le a gyerekem haját anélkül, hogy megbeszélnénk milyet szeretne, persze a realitások talaján maradva. Egy 8-9 éves gyerek már nagyon is tudja mit szeretne.


Míg pici volt a lányom persze én vágattam, de már ovisként is meg lett hallgatva.

17. l.luiselotte (válaszként erre: 16. - L.luiselotte)
2021. máj. 6. 22:18
Különben megindokoltam, hogy miért nem vállalom.Az igazat mondtam, képzelhetitek a hatást és azt a cirkuszt amit anyukámtól kaptam, mert barátnője volt a fodrász.
2021. máj. 6. 22:14

8 vagy 9 éves lehettem, amikor egy fodrásznő - anyukám szervezésére - levágta a hosszú cofjaimat. Akkor nagyon rosszul esett, de nagy veszteség nem ért, mert nagyon gyorsan nő a hajam azóta is,

De valahogy ez a gyerekkori hajlevágás úgy megmaradt bennem, hogy vagy 30 évvel később vállalkozóként nem vállaltam el a fodrász ügyét. ezért utólag egy kicsit szégyellem magam.

15. timycat (válaszként erre: 4. - NomNom)
2021. máj. 6. 22:04

Én is pont így jártam gyerekként, utáltam.


Most az én hajam derékig, a lányomé a fenekéig ér.

2021. máj. 6. 21:08
Magamon végeztettem el. 3 évvel ezelőttig derékig érő hajamat vágattam le fokozatosan. Legutóbb két hete váll fölé! Imádom! ✌️
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Df1e1c376c)
2021. máj. 6. 11:24

"Én nagyon sokat kuzdottem arcureg- és középfülgyulladással kisgyerek korom óta, úgyhogy szerintem ez nem volt rossz döntés a szüleim részéről"

Igen ilyen szempontból jobb a kényelmes rövid haj!

12. df1e1c376c (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 19:58

Igazából már fogalmam sincs. Azt sem tudom, már megmondai, hányadik a vártam akkor, vagy milyen magas voltam.

És amúgy a rövid hajrol sem lettek rossz emlékeim, tiniként is vagattam saját döntésre derékig érő hajbol rövidre és felnőttként is.


Én nagyon sokat kuzdottem arcureg- és középfülgyulladással kisgyerek korom óta, úgyhogy szerintem ez nem volt rossz döntés a szüleim részéről. Szerintem egy kisgyereknel teljesen normális, ha praktikus okból a szülő dönt ilyesmiről.

Pl. qrvas goncot sem enged felvenni valaki felvenni a kisgyerekenek csak azért, mert a TV-ben látva az tetszett neki, vagy nem hagyja szemoldokpiercinget szuratni, ami majd szépen kiszakad, mikor az iskolában bukfencezni vagy kosarazni tanul.

11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 19:05

8.

Gyorsan nő a haja.

Most megint kérte hogy vágjuk le, de csak kleosra lett.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Df1e1c376c)
2021. máj. 5. 19:05
Hánx centi volt a hajad kb?
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2021. máj. 5. 19:03
Hány éves koráig volt tüsi?
8. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 18:31
Mikor úszni tanultunk a suliban, és tél volt, rövidre vagattak a hajam. Nem tetszett, de visszanott.
7. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 18:24
Van. Nekem is volt rövid hajam ovisként és ismerek is ilyen kislányt. Egy bizonyos kor alatt praktikus, főleg vékony hajnál :) Meg aztán van akinek jól is áll.
2021. máj. 5. 18:14
Miért is ne lehetne egy kislánynak félhosszú vagy rövid a haja?Sok kislány nehezen tűri a fésülést,ha hosszú a haja.
2021. máj. 5. 17:08
Soha nem jutna ilyen az eszembe!Leér a popsija alá,mindig a végét vágatatjuk meg ritkítatjuk. Ha Ő kérné csak akkor.
4. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 15:56

Igen, nekem, hogy ne kelljen vele vesződni (= anyu nem akart vele vesződni).

Gyűlöltem mert volt, hogy fiúnak néztek. Irigyeltem a hosszú hajú kislányokat.

Szóval én ha lesz lányom biztos nem teszek ilyet hacsak nem szeretné. Ha fésülni kell, fésülöm neki.

3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 15:46

Van.

A lányom nem volt hajlandó fésülködni.

Elvittem fodrászhoz.

Évekig tüsi haja volt.

2. Altair (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 15:33

Nekem nem tüsi hajat, hanem bili frizurát vágattak párszor. Utáltam gyerekként, és most se akarok olyan rövidet soha. Volt, hogy a tanárnéni fiúnak nézett, mert a baseball sapka miatt az arcomat nem látta kisalsósként. Nem volt jó élmény 😐

Egy barátnőm, akit gimiben ismertem meg, világéletében tüsihajúra volt vágatva. Szörnyen állt neki, de ő szerette. Mára már hosszú haja van, jobban is áll neki.


Pici, 2 éves kislány van a rokonságban. Neki is le van vágatva kb fülig a haja. De neki még jól áll. Plusz nem tűri meg a hajgumit, ezért rendszeresen vágják neki otthon. Az ő fizimiskájához jól mutat, és a kislánynak nincs vele problémája.

2021. máj. 5. 15:26
van olyan élményetek, hogy kiskorú l-nynak a szülei rövid hajat vágattak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook