Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Ujvári, Szent István Kórház, tapasztalatok... fórum

Dr. Ujvári, Szent István Kórház, tapasztalatok... (beszélgetős fórum)


2014. márc. 5. 10:23
Ujvári doki nagyon jó orvos.én nála szültem.gátmeccésre sem volt szükség.nem buzgómocsing,de figyel és ott van amikor kell.citológiám kimutatta a hpv- saját maga hívott fel hogy menjek be.amit sok más orvos magasról letojik.biviglivel jött a magánrendeléséről amikor beindult a szülés.a normál terhesség, nem zargat feleslegesen.megbízható,alapos türelmes doki.én csak ajänlani tudom!!sok nőgyógyászt megjártam már,nagy csalódással.
2014. márc. 3. 05:00
Köszönöm a hozzászólásokat. Segített a döntésemben. Szép napot, Zelka
2014. márc. 2. 17:35

..."Ha valaki elszúrt valamit, az nem ő volt, mivel jelen sem volt, más(ok)ra kell haragudnod:-)"....



Ez vicc ugye? Téged még sosem csaptak be? Ha a pasim nem jön el a randira, majd a körülöttem levőket szidom, hiszen Ő nem tehet semmiről...vele csak megbeszéltem.


Na de lényeg, nem engem kéne macerálni azért mert felvállaltam nyiltan a történteket, mindenesetre örüljetek, hogy nem a helyemben vagytok.

A kérdező meg eldönti majd, ha összegez, hogy mit csinál.

10. mandarinmandarin (válaszként erre: 8. - Netti1980)
2014. márc. 2. 17:27
Jól írod, nekem a kórházról is meg van a véleményem, de azt most itt nem kérdezte senki.
9. mézgapaula (válaszként erre: 6. - Mandarinmandarin)
2014. márc. 2. 11:05

Szia, nagyon sajnálom, ami veletek történt, de nekem ez fura, hiszen ezzel a bejegyzéseddel azt bizonygatod, hogy az illető az egyetlen a kórházban, aki meg tudta volna oldani a helyzetet, a 8 jelenlévő ügyeletes fabatkát sem ért.

Tehát maximum csak azért tudsz rá neheztelni, mert nem volt jelen, ha ott lett volna, szerinted ő lett volna az isten.

Ha valaki elszúrt valamit, az nem ő volt, mivel jelen sem volt, más(ok)ra kell haragudnod:-)


Tehát a topknyitó az alábbi konklúziót vonhatja le: csak akkor szülj az Istvánban, ha Dr. Ujvári tuti jelen lesz!

8. Netti1980 (válaszként erre: 6. - Mandarinmandarin)
2014. márc. 2. 08:17
Azt hogy így történt nem lehet csak Ujvári számlája írni. Ha a kórház őt nem éri el tudják ki a "párja" és őt szokták behívni. Ha valakinek azonnali császárra vagy bármilyen sürgős beavatkozásra van szüksége azt meg kell tenni és akkor nincs az hogy ki a fogadott orvos. Szóval nekem így nem teljesen kerek a dolog. Remélem minden rendben lesz már a gyermekeddel.
2014. márc. 2. 07:54

Én vele szültem és teljesen meg voltam elégedve. Császár után sikerült szülnöm és mindent amit előre megbeszéltünk betartott. Az hogy a rendelésen volt hogy várni kellett az másnál is így volt, viszont nem is dobálta ki a nőket 10 perc után, ha sok megbeszélni valónk volt, kérdeztem stb. volt hogy 1 órát is bent voltam és soh anem siettetett.

Olyan orvos a világon nincs akiről csak jó véleményt fogsz olvasni. Én ráadásul más városból megntem hozzá szülniés nem bántam meg.

6. mandarinmandarin (válaszként erre: 4. - Lillka)
2014. márc. 2. 07:27

"....őszinte legyek pár fórumon olvastam róla véleményeket és csupa jót...." Nem olvashattál csupa jót, mert én már máshol is hangotadtam már nemtettszésemnek-ugyanezen a Nick néven.


Tudod, normál esetben-ha van rá oka, ha nem -akkor beszél egy kollégával, aki ott van és átad, mint esetet. Mégis inkább 8-an túrkáltak bennem, ügyeletes ügyeletes hátán....nem kívánom senkinek,- és ecsetelni sem.

Ám ami a legfontosabb lett volna, - és ezért borzasztóan haragszom- hogy a gyerekem így 7-as apgarral született, gyengülő szívhanggal, köldökzsinór tekeredéssel....abba nem is merek belegondolni, hogy hány helyen kaptam már meg a gyógypedagógusoktól, hogy mennyi mindent befolyásol a szülés.....Ezt meg ugye nem kell ecsetelnem, hogy a TSMT, a PEX, az Alapozó, a Delacato...és a kivizsgálások nélkül könnyebb lenne az életünk.

Hogy kerek legyen a történet, vele ezt nem tudtam megbeszélni, mert külföldre ment Akkor...varratszedésre már máshoz mentem....soha többet nem találkoztunk, de talán jobb is így. (Neki mindenképpen:_))

2014. márc. 2. 06:33
Egy másik fórumban már leírtam róla a véleményemet és tényeket,keress rá :)
2014. márc. 2. 01:50
Én nem szültem nála de a miómáimat ő operálta ki,nagyok voltak és 5-6 db,neki köszönhetem,hogy megvan a méhem.Én csak jót tudok róla mondani és,hogy őszinte legyek pár fórumon olvastam róla véleményeket és csupa jót.Nem gondolnám,hogy hanyag lenne,valószinüleg megvolt a jó oka arra,hogy nem vette fel a telefont,lehetséges,hogy műtőben volt,ez más orvossal is előfordulhat,ilyenkor szoktak a dokik egy másik orvost ajánlani abban az esetben ha ő valamiért nem lenne elérhető.A rendelésén én még negyed óránál tovább nem vártam,pedig jópár éve járok hozzá.Nekem azt mondta ha szülni fogok,minden esélyem megvan a hüvelyi szülésre,még így is,hogy műtve volt a méhem.Amíg a kórházban voltam mindennap jött megnézni,hogy mi van velem.Ami még lényeges,hogy nagyon emberséges,és mindig kedves,nekem ez a tapasztalatom,és ha szülni fogok biztos,hogy őt választom.
3. Zelka31 (válaszként erre: 2. - Mandarinmandarin)
2014. márc. 1. 22:37

Ez nagyon durva! eddig csupa jót hallottam róla, persze nem túl sok forrásból, ezért érdeklődöm :(

Ennyire hanyag lenne?!

2014. márc. 1. 22:18

NEEEEEEEEEEe!


Az SZTK-ból átcsábított a magánba--mindig sokat vártam , pedig időpontra....

Aztán a nagy napon nem vette fel a telefont, 10 óra múlva...ekkor már sürgős császárhoz készültünk az Istvánban...jelent meg. Szóval, ha a szülésnél zavar az orvosok jelenléte, akkor nyugodtan válaszd!:-)

2014. márc. 1. 21:58

Sziasztok!


Véleményeket várnék Ujvári doktorról.

Milyen volt a terhesgondozás és a szülés alatt?

Sikerült-e valakinek császár után hüvelyi úton szülni nála?

Ha igen,mennyi idő telt el a két szülés között?

Minden érdekel.

Ajánljátok vagy sem?

Köszi,

Zelka

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook