Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Pálffy Imrénél szült valaki mostanában? (Szent Margit Kórház) fórum

Dr. Pálffy Imrénél szült valaki mostanában? (Szent Margit Kórház) (beszélgetős fórum)


2016. máj. 12. 12:30
Minden jót nektek! ;)
5. Tyraflorence (válaszként erre: 4. - Spigi28)
2016. máj. 6. 04:17
Köszönöm az infot . Az azért más,hogyha magánba kezdte Nála a dolgot . Én hétfőn megyek hozzá,kiváncsi vagyok mit mond a császárra,mert most már rákérdezek,hogy lehetne e esetleg! Nem azért mert kényes vagyok és a fájdalomtól félek,bár természetes félelem van bennem .. Hanem mert nagyon magas a pulzusom,fájdalomra még magasabb ,ezen kívül a babám is elég nagy . Bízom a legjobbakban :)
4. Spigi28 (válaszként erre: 3. - Tyraflorence)
2016. máj. 4. 14:43

Császárral fog szülni, mert az előző is császár volt és azt mondta a Pálffy, hogy nem meri bevállalni a természetes szülést.

Első néhány alkalommal ment hozzá magánba utána pedig a doki már a kórházba hívta őt a többi vizsgálatra, de ott is szokott adni neki pénzt a vizsgálatokon, azt hiszem 10ezret alkalmanként.

3. Tyraflorence (válaszként erre: 2. - Spigi28)
2016. máj. 4. 01:20
És a barátnőd 100ezret úgy ad neki,hogy magánrendelésre jár hozzá,vagy a kórházba? Sajnos én nem tudok neki most adni 100ezret,50-60ezer ft az,amit ki tudok fizetni . Barátnőd császárral szül vagy simán ? Vagy ezt nem beszélte meg vele ? Köszönöm a választ :)
2016. máj. 3. 19:35

2,5 éve szültem nála, ő volt az ügyeletes,nem fogadott dokim volt.

Én csak 10ezret tudtam neki adni (a férjem lelépett a terhességem alatt....8év után...) ennek ellenére nagyon rendes volt, amíg bent voltunk 3 napot, mindennap bejött megnézni, hogy jól vagyok e, egyszer telefonon is felhívott. Kedves volt,figyelmes.

A barátnőm most fog szülni nála május végén és 100ezret ad neki. 3 éve 30at adott.

2016. máj. 3. 18:52
érdekelne minden a doktor úrral kapcsolatban ! Milyen a szülés alatt,mennyire áll kötélnek ha valaki császárt szeretne ,mennyi a tarifája ha nem magánként fogadom fel ,és szereti e a bort 😄 Várom a válaszokat,bármi érdekel ami vele kapcsolatos!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook