Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Márton Virág vagy dr. Szabó Kornél a jobb orvos, én mindkettőről jót hallottam, kíváncsi vagyok a véleményetekre. fórum

Dr. Márton Virág vagy dr. Szabó Kornél a jobb orvos, én mindkettőről jót hallottam, kíváncsi vagyok a véleményetekre. (tudásbázis kérdés)


2016. dec. 2. 10:18

Én anno úgy kerestem orvost, hogy rengeteg véleményt, tapasztalatot olvastam a neten. Márton Virág doktornő volt az, akiről tényleg ódákat zengtek, és nem csalódtam!

Hihetetlenül kedves, empatikus, alapos, és körültekintő, nagyon jó szakember!

Az, hogy a pénzt hajtja, meg egyenesen hülyeség! Én a magánrendelésére mentem hozzá először, és amikor baj lett (sajnos nem volt rendben a terhességem), és sok vizsgálatra kellett mennem, mindig a Női klinikára hívott be, ott tb-re történtek a vizsgálatok. A fizetős magánrendelésére is hívhatott volna, de nem! Sőt, még műtét után sem fogadott el pénzt, a többi elég neves orvosról ugyanezt nem tudnám elmondani.

Mindenkinek bátran ajánlom, nincs belefásulva a szakmába, és egyébként a kávé állandó társa :), rengeteget dolgozik a doktornő, nagyon lelkiismeretes! Szívből ajánlom mindenkinek!

12. Ejjjka
2013. jan. 12. 12:16
Nem tudja véletlen valaki, hogy Szabó Kornél magánrendelőjében egészségpénztár kártyával is lehet-e fizetni? A honlapon sajna nem találtam róla infót.
2012. nov. 7. 23:04

Sziasztok! Dr. Szabó Kornél rendeléséről a következő honlapon tájékozódhatsz:

[link]

2012. nov. 5. 10:30
Sziasztok, megtudnátok mondani nekem, hogy Dr. Szabó Kornél hol rendel pontosan?Köszönöm szépen :)
9. RekaBp22 (válaszként erre: 1. - Schmetterling7)
2012. szept. 25. 22:46
Sziasztok! Tudom, hogy nem friss a kérdés, de vannak mindig kismamák, akik informálódni szeretnének szülés előtt az orvosokról, hogy kit válasszanak. Én és nővérem is dr. Szabó Kornélnál szültünk Szegeden és ismét nála fogok, illetve szüléstől függetlenül is az ő rendelésére járunk. Azt nem lehet megmondani ki a jobb orvos, nem vagyunk szakmai bizottság mi fórumhozzászólók. Azt viszont kimondhatjuk, hogy azt az orvost kell választani, akire rá mered bízni magadat, a gyermeked életét, kellő támogatást érzel a szavai mögött, és kimerítő, megnyugtató választ kapsz kérdéseidre. Ehhez találkozni kell egy orvossal. Mi ezt megtaláltuk dr. Szabó Kornélban és csak ajánlani tudom.
2011. okt. 15. 14:12

Sziasztok!

Látom már elég régi ez a kérdés, de gondoltam megosztom a tapasztalatomat.

Dr. Szabó Kornélról csak és kizárólag jót lehet mondani. Nagyon kedves, segítőkész és bármennyire is rohan akkor is meghallgat és foglalkozik veled. Én maximálisan elégedett vagyok vele. Fiatal, rugalmas és profi!!!!!

7. Guccsy (válaszként erre: 6. - Réka26)
2009. nov. 25. 13:23

Szia!

Én is 3-4 hét múlva fogok nála szülni.:) Lehet,hogy majd találkozunk.:)

Én 50-60 ezer között gondoltam,de még nem tudom.Szerintem majd szülés után megkérdezem a szobatársaimat.Tavaly is úgy döntöttük el.Most fogadtunk szülésznőt is.Neki viszont fogalmam sincs mennyit illik adni.

2009. nov. 24. 12:34
Sziasztok. Én is csak jókat tudom mondani Virágról. Nála fogok szülni 3-4 hét múlva. Nem tudjátok, hogy mennyit illik neki adni egy szülésért?
2009. nov. 24. 10:25

Szia! Én is Virágnál szültem, ügyeletes volt, nem fogadott. Nagyon rendes volt, pedig nem kapott semmit. Azonban azóta hozzá járok.

Kornél pedig még a magánklinikán sem kért pénzt az egyik ismerősömtől, akinek valami elváltozás volt a mellében. Mivel nem volt dokim, nála is megfordultam, és csak jókat tudok róla is mondani.

Nehéz lehet a választás.

2009. nov. 20. 23:28
válaszotokat köszönöm, én 22 éves vagyok még nincs gyerekem de majd lassan szeretnék,szóval akkor Virághoz bátran fordulhatok hozzá.
2009. nov. 20. 22:20

Szia!

Én most a 2. gyerekemet fogom szülni Virágnál.Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve.Bármiért megkeresheted,elég nyitott,tapintatos doktornő.Mi a férjemmel nagyon megszeretük.Én öt bátran ajánlom.Barátnőm a Kornélnál szült kb.2 hete.Ő is meg volt vele elégedve.Pénz szempontjából Virág kedvezöbb.

2009. nov. 20. 22:15

Mindkettő nagyon jó.

Virág nagyon alapos, azt tudom róla, a dokim keze alatt tanult.

Kornélnál szült két ismerősöm, mindketten meg voltak vele elégedve.

2009. nov. 20. 22:10
Sziasztok! dr. Márton Virág vagy dr. Szabó Kornél a jobb orvos, én mindkettőről jót hallottam, kíváncsi vagyok a véleményetekre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook