Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Krasznai Zsolt fórum

Dr. Krasznai Zsolt (beszélgetős fórum)


147. Matyuskababa (válaszként erre: 142. - Dzsenus)
2015. máj. 22. 15:42

Szia!

Csak a legjobbakat tudom mondani a Doktor ur "szajairol"...

Baratnomnek is es nekem is toltotte csodaszep termeszetes.

Arra torekszik h ne legyen mu... Inkabb vissza hiv tobbszor h a kello eredmeny meglegyen.

146. gotti27 (válaszként erre: 145. - Pandus25)
2015. máj. 4. 16:58
1,2
145. pandus25 (válaszként erre: 144. - Gotti27)
2015. ápr. 24. 13:10
Szia! A mellplasztika mennyi Krasznainál?
144. gotti27
2015. ápr. 2. 10:17
Májusban megyek has és mellplasztikára ( felvarrás és implantátum) hozzá. Nem vagyok celeb. Egy egyszerű anyuka vagyok. Nagyon igényes az új rendelő, kedves volt mindenki. Már nagyon várom. Nem igaz hogy csak celebekkel foglalkozik. Egyszerűen felhívtam. Időpontot egyeztettem és a konzultáció után 6 héttel kaptam is műtéti időpontot. A kettő együtt 1,9 lesz. A minőséget meg kell fizetni. Ő a legjobb.
143. F.syke (válaszként erre: 131. - Franci21)
2015. márc. 26. 23:53
Tudtommal Grigalek doktor úr is elég sok celebet műtött már :)
142. Dzsenus
2015. márc. 7. 13:38

Sziasztok!

Volt valakinek a doktor urnal orrplasztikaja?

Ha igen megtudnatok irni mennyiert csinalta? Sehol sem lehet arat talalni, persze tudom h egyeni adottsagoktol fugg de azert jo lenne tudni hogy mire lehet szamitani.

Nagyon koszonom!:)

2015. márc. 2. 06:49
Sziasztok :) Új vagyok még a témában, de ajakfeltöltésen gondolkodom, és az interneten olvastam Krasznairól, valaki volt ez ügyben esetleg nála? Vagy van ezzel a témával kapcsolatos tapasztalata? Köszönöm előre is a válaszokat
2014. nov. 19. 11:27

Sziasztok!


Mini arcplasztikáról van valakinek vmi infója?

Ár? Szépen dolgozik?

Üdv

2014. okt. 25. 16:28
Sziasztok! Valakinek dr Krasznainál mellkorrekciós műtét, ára?
2014. okt. 21. 21:29

Krasznai doktor kitűnő szakember! Korrekt, pontos es a panciens elégedettsége nagyon fontos a szamara!

En mellnagyobbito műtéten voltam nála. Az eredmény tökéletes! Az elvárt méretet es formát kaptam. A hegek nagyon szep vekonyak es jol gyógyulnak.

A klinika gyönyörű, tiszta, modern. A műtőben a legkorszerűbb technikai eszközök is megtalálhatóak.

Csak ajánlani tudom azoknak, akik meg orvos választás elott állnak!

Halas köszönet Zsoltnak az eddigiekért ;)

137. Zsn5
2014. okt. 6. 20:06

Sziasztok! Csak cici műtéti tapasztalataitok vannak Krasznai doktorral kapcsolatban, vagy esetleg zsírleszívás, hasplasztika is?

Előre is köszi :)

2014. szept. 22. 00:01
Sziasztok! Én mellkissebitésen és mellfelvarráson gondolkodom. Esetleg van valakinek tapasztalata Krasznai doktorral? elöre is köszi.
135. Clr11
2014. aug. 28. 23:40

Dr Krasznai Zsolt a legprofibb plasztikai sebesz, akivel valaha talalkoztam! Szinte muveszi szinten dolgozik a plasztika barmely teruleten, a leheto legmagasabb minosegi kovetelmenyeknek megfeleloen. Gyonyoru, igenyes a munkaja. Termeszetesen az arai is es a "referenciaji" is ezt tukrozik!

Csak ajanlani tudom minden szepitkezni vagyo holgynek! Mindezek mellett egy vegtelenul kozvetlen, karizmatikus szemelyiseg! A korabbi bejegyzesek negativ hozzaszolasaival egyalatalan nem ertek egyet, hisz sokan a szemelyet tamadjak! Nos, szerintem ezek a holgyek vagy csak szerettek volna nala szepitkezni, de anyagilag nem tehettek meg, vagy talan tul magaval ragado volt a Doktorur szemelyisege es a visszautasitas esett ennyire rosszul! :)) Egy biztos: sem szakmaiag, sem emberileg sem en sem szamos ismerosom nem tud semmi negativat felhozni ellene!

Ugyhogy aki meg nem dontott, az nyugodtan rabizhatja magat, nem fog csalodni!!!! :)


Szep estet mindenkinek! ;)

2014. júl. 22. 21:33
Cáfolnám az alábbi negatív hozzászólást, mert én az ellenkezőjét tapasztaltam ( szemtől szemben, nem telefonon vagy a fantáziámban:) ) Inlelligens, laza és nagyon jó humora van...!!! :)))
133. Titti1204 (válaszként erre: 131. - Franci21)
2014. jún. 28. 08:43

Abszolut cafolom az altalad leirtakat, mar ami Dr. Krasznai szemelyet, hozzaallasat illeti. A munka "eredmenye" nemcsak az orvostol fugg, az hogy kinek mi a szep,tetszik-nem tetszik, teljesen szubjektiv. Engem o mutott, nem vagyok celeb, csak egy atlagos 40-es, ketgyerekes. En maximalisan meg vagyok elegedve, barmikor kerdezhettem a konzultacio es mutet kozott is, keszsegesen valaszolt, soha nem ereztettek ,hogy ugymond csak egyszeru ember lennek. Az hogy celebeket mut, az nem jelenti azt, hogy barki hozzajuk akarna hasonlitani. Innen is latszik, hogy nem konzulaltal vele. Nem tudom , miert kell nem intelligensnek, bunkonak nevezned. Beszeltel, talalkoztal vele szemelyesen????? Ha nem, akkor ez a fajta velemennyilvanitas, hat hogy is mondjam, nem sertegetni akarlak, de tobb mint szanalmas....

Egyebkent nem kell otthagyni rengeteg penzt azonnal, csak a konz.dijat, ami a mutet osszegebol levonasra kerul.

Amugy mutass nekem egy olyan maganrendelest, ahol az orvos minimum!!!! fel orat foglalkozik veled, es nem szamol semmit.

Ne haragudj, nem megbantas volt a celom, de mint irtam, sem celeb, sem rokona nem vagyok, csupan egy olyan no, aki 3 kulonbozo orvosnal tortent konzultalast kovetoen Krasznainak szavazott bizalmat, amit nem bantam meg, sot, hidd el, akiket o operalt es beszeltem veluk, mind ezen velemenyen vagyunk.

132. trus
2014. jún. 28. 01:44

sziasztok ,


en is Krasznaihoz szeretnek menni, velemenyek rola?van esetleg valakinek fotoja ?elore is koszi

2014. jún. 25. 16:18
Semmikepp nem mennek hozza, egy csajt lattam, akinek o csinalta a mellet, nem tul szep munka... Raadasul aranytalanul sokat ker es nem a munkaja minosege miatt... En egyszer probaltam erdeklodni meg regebben, igazabol kivancsisagbol, de konkretan leraztak, ugyhogy ha nem hagysz ott azonnal rengeteg penzt vagy nem szerepelsz az uj valovilagban, akkor szoba sem all veled, mert nem intelligens ember, kifejezetten bunko volt, e-mailre nem is reagalt, stb... Pedig ez egy orvosnal fontos lenne, hogy emberkent viselkedjen, megfelelo tajekoztatast nyujtson es bizalommal fordulj hozza... Barki mashoz elobb mennek, de hozza semmikeppen! Viszont Dr. Grigalek Gabort tudom ajanlani, nagyon szepen dolgozik es megfelelo tajekoztatast nyujt a mutetrol es a lehetseges kovetkezmenyeirol, megbizhato es igenyes doki, nem csak a penzre uatzik, o tenyleg megmondja, h mekkora implantatumot lehet betenni szemelyre szabottan. Ugyhogy lehet, hogy Krasznairol a Blikkben jokat irnak, mert ugy reklamozza magat, hogy celebeket mut(,akikrol mindenki maga eldontheti mennyire igenyesek es szeretne-e barmiben is hasonlitani hozzajuk... Illetve a Blikk mennyire megbizhato forras es milyen szinvonalu), akinek ez a szinvonal megfelel es van egy csomo felesleges penze az nyugodtan menjen Krasznaihoz, masoknak viszont azt ajanlom, h messzirol keruljek el.
2014. ápr. 2. 21:27
hol lehet látni tőle képeket??????
2014. ápr. 2. 21:25
Képgaléria hol van tőle??
128. Clr11
2014. márc. 29. 16:11

Sziasztok! Én most voltam Dr. Krasznai Zsoltnál mellnagyobbításon 3 napja. Igaza van Szabcsi25-nek: a konzultációs díj 30.000. a műtét 1,1M. A konzi díj beleszámítódik a műtét árába. CSAK AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK. A LEGPROFIBB, AKIVEL VALAHA TALÁLKOZTAM!!! Lehet, hogy nem olcsó, de higyje el mindenki, meg van a miértje! :)

Ha esetleg bármi kérdésetek lenne vele vagy a beavatkozással kapcsolatban, akkor írjatok nyugodtan! :) Szép(ülős) napot mindenkinek!

127. Szabcsi25 (válaszként erre: 126. - Tempest)
2014. jan. 8. 11:14
Szia,a konzi díj 30e ft,a műtét 1,1m lett sajna
126. Tempest (válaszként erre: 125. - Szabcsi25)
2013. dec. 19. 00:40
Szia, megkérdezhetem, hogy mi az aktuális ár Krasznainál, mikor én beszélem vele ( az már egy éve volt ) akkor 980.e ft volt a sima nagyobbítás, ez változott azóta?
2013. dec. 19. 00:22
Sziasztok.Én jan 30.-ra kaptam időpontot,akkor műt Krasznai.Nagy ciciket szeretnék,ezért 400-450cc,cseppet beszéltünk meg.Van valakinek kb ekkora?Mi a tapasztalat?Többen írtátok,hogy elmozdulhat az impli is,,ezért kicsit rezelek,de már jó pár éve szeretém megcsináltatni a ciciket.3 év szoptatás teljesen tönkrevágta.Ha valaki tud segítsen,vagy mondjon véleményt.Pár naplóba olvasásra kértem engedélyt,remélem valaki beenged,mert fogy az időm!!Köszönöm nektek
124. pokk
2013. nov. 12. 12:54

Sziasztok!


Krasznai Doktorúrhoz szeretnék menni decemberben mellnagyobbításra. Tud valaki mondani valamit róla, aki nála csináltatta?

A munkájáról szeretnék képeket nézni!


Illetve picit gondolkodóban vagyok, mert Dr Grigalek Gábor-t is ajánlották. Nem tudom eldönteni ki lenne a jobb. Grigalekről van vélenyetek? Ki lenne a jobb: Krasznai vagy Grigalek? Köszönöm aki segít!

123. simple (válaszként erre: 122. - D9bb03a5ab)
2012. ápr. 9. 20:53
Igazad van, egy jó doki ilyet nem engedne. De hát van aki pénzért mindent...
2012. ápr. 9. 20:49

Egy barátnőmnek csúnyán elrontotta a száját...szilikonnal...

És szerintem Zimány Lindát is full eltorzítja a botoxal,meg a szájtöltögetéssel...

Lindának alapból vékony szája van,és nem áll jól az arcához a vastag ajak...

Krasznai helyében én ezt megpróbálnám megértetni vele!

2012. ápr. 9. 20:41

Sziasztok

Krasznai doki által műtött képeket tud valaki linkelni? Sehol nem találok. Előre is köszönöm a segítséget. :)

2012. márc. 11. 20:11
Sziasztok! Segítsen nekem vki, hol és hogy tudom megnézni a Dr. Krasznai Zsolt mellplasztikáiról készült képeket? Előre is köszönöm szépen!
2012. febr. 25. 22:40
Engem most február 29-én műt Krasznai és 980 az ár.Ha valakinek fel kell varrni,az plussz 150 ezer...ha valakinek friss 2012es info kell...
118. marthy2323 (válaszként erre: 114. - Clau26)
2011. júl. 26. 21:28

ott rengetegen irtak,nincs erőm végig olvasni :)

mondjuk nem ártana rávenni magam a saját érdekembe

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook