Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben szülni kinél? (Török Péter? Krasznai Zoárd?) fórum

Debrecenben szülni kinél? (Török Péter? Krasznai Zoárd?) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
220. cappika
2016. szept. 12. 08:30

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy dr. Krasznai Zoárdnak még mindig van a veres utcán magánrendelése? Nem találok semmi elérhetőséget :( Valaki esetleg tudna egy telefonszámot vagy email címet adni? Köszönöm

219. pnegab (válaszként erre: 218. - Pnegab)
2015. ápr. 10. 20:14
Azt akartam írni, hogy szültem.
218. pnegab (válaszként erre: 191. - Diandra)
2015. ápr. 10. 19:56
Amikor én születtem Török Olga volt ügyeletes , amíg a dokim megjött addig ott volt velem, biztatott,segített. Én 3héttel korábban szültem,a dokim a szajsebeszetről érkezett. Szóval jo kezekben voltam. Csorba Roland volt a dokim és meg voltam vele elégedve. Azóta ő is külföldön van. Újabban a Kenezy kórházba jarok.
217. szila
2015. ápr. 1. 15:34
Sziasztok. Látom hogy nem mostani a fórum, de érdekelne hogy dr. Török Péternél mennyi most egy szülés?
2013. máj. 5. 14:18
Nem tudjátok véletlenül, hogy Török Péternek van már gyermeke? Csak pusztán kíváncsiságból kérdezem. Általában más az orvos hozzáállása, ha neki is van kicsi gyermeke.
215. Mijamanó (válaszként erre: 214. - Huácska)
2012. okt. 23. 19:28
Miért van szükség a programozott császárra?
2012. okt. 16. 21:35
Sziasztok!Dr. Török Péterrel kapcsolatosan érdeklődnék, hogy aki császáros volt nála, annak indokolt volt(e.ü. okok) vagy másképp vállalta be a doki?? Mert teljesen el vagyok keseredve programozott császárral szeretném világra hozni a kislányomat, de eddig nem találtam olyan orvost aki elvállalt volna! Várok minden információt, mert bármi hasznos lehet! Köszönöm!
2011. dec. 7. 08:29

Érdeklődni szeretnék Dr. Török Péterről? Aki nála szült vagy fog szülni, írjon már nekem privit róla.

Köszönöm:)

2011. nov. 19. 18:10
Dr. Zatik János, ő a legjobb a városban!
211. Cepheus (válaszként erre: 210. - Dafne)
2011. nov. 19. 17:49
Dafne írtam privit pár napja, még nem kaptam választ.
210. Dafne
2011. nov. 16. 15:38
Dr. Szeverényi Pétert ajánlom annak, aki természetes, háborítatlan, felesleges beavatkozásmentes, gyöngéd szülést szeretne.Nem pénzéhes, telefonon utolérhető.Hétvégén is bemegy megnézni a kismamáját akkor is, ha nem dolgozik. Türelmes, végighallgat és tiszteletben tartja a kívánságokat.
209. 40d42355f4 (válaszként erre: 207. - D51bb6095b)
2011. aug. 2. 12:22
Jó fej, normális, tapasztalt. :)
2011. aug. 2. 12:14
Sziasztok!Én nemrég Berettyóújfaluban szültem,vagyis 25 hetesen meghalt a kisbabám és így kellett világra hoznom!Kiderült hogy 2 szarvú méhem van!Újfaluban közölték velem hogy nem tudnak vele mit kezdeni....most ki kell várnom a fél évet és utána próbálkozhatunk.....de erősen gondolkodom hogy Debrecenbe kéne járnom és nagyon megköszönném ha segítenétek hogy ki legyen az az orvos akihez először is a problémámmal el tudok menni (2 szarvú méh)ezt követően pedig terhesgondozásra....Török Péterről valaki tudna valami bővebbet mondani olyan téren hogy terhesgondozás mennyi nála iletve szülésre ti mennyit adtatok írjatok nekem az e-mail-re ha itt kellemetlen kiírni (hajni0504@freemail.hu)nagyon nagyon megköszönöm ha valaki megteszi !Ja és ő olyan orvos akire bármikor számíthatok,bármikor hívhatom és a szülésnél ott lesz velem ha ő lesz a fogadott orvosom,teljesen mindegy mikor szülök?
2011. júl. 27. 13:35
Sziasztok! Én Krasznai Zoárdnál fogok szülni,ha van tapasztalatotok vagy bármi, kérlek osszátok meg velem!
2011. júl. 19. 14:59
Sziasztok! Én is Török Péternél szültem márciusban, illetve császárom volt, ezt tudtuk is előre. Klinikára is jártam hozzá, és a magánrendelőjébe is. A terhesgondozás a magánban 6000 Ft, ha csinált UH-t, ha nem (így aztán mi mindig kértünk UH-t). A műtét alatt is nagyon jópofa volt, mondhatnám, hogy végignevettem a hasfelmetszést és varrást. Utána az őrzőbe is lejött hozzám, kétszer is. És az osztályon is meglátogatott minden nap. Nagyon rendes, és nem mondta, hogy mennyiért vállalja a szülést. Ha van kérdésetek, szívesen válaszolok én is.
2011. júl. 19. 12:19

Szia!


Szerintem Török Pétert válaszd. Én most szültem nála és remélem a következő gyermekeimet is nála fogom szülni. Nekem volt fogadott szülésznőm is és egyikre se tudok mondani egy rosszat sem. Mind2 végig ott volt mellettem és zökkenőmentesen szültem meg a kisfiamat fájdalom nélkül. Ha hiszitek, ha nem mi tényleg végig nevettük az egész szülést. Péter egyébként van hogy a klinikára rendel, de a terhesgondozás a rendelőjében történik. Ő nem az a fajta orvos, aki megmondja kerek-perec, hogy mennyibe kerül nála a szülés, viszont annyira segítőkész és felelősségteljes, hogy megéri rááldozni az "összeget". Utána is minden nap meglátogatott minket. Le a kalappal előttük! Remélem tudtam segíteni, ha bármi kérdésed van még, írj nyugodtan, válaszolok szívesen.

204. fodoraaa (válaszként erre: 199. - Vidszi)
2011. júl. 15. 11:42

Szia!


Ha UH-t is csinál, akkor 6.000 a terhesgondozás, ha jól emlékszem.


Üdv

203. vidszi
2011. júl. 11. 13:18

Sziasztok.

Köszönöm a hozzászólásokat, de sajnos a honlapján nem találok árakat. Olyan érdekelne amúgy, hogy terhesgondozásra csak a magánrendelésére hív vagy a klinikára is?Mennyit kér 1 alkalommal? Csak azért érdekelne mert a fórumon olvastam olyat, hogy kerek perec megmondja az orvos, hogy 100 ezer egy szülés(nem ő),és az egy kicsit azért sok. Amúgy Török Péter és Török Olga között vacilálok.Szerintetek melyik a jobb?

Légyszi akinek van tapasztalata írjon.

Köszönöm

202. bbeus73 (válaszként erre: 201. - Bbeus73)
2011. júl. 11. 08:14

Bocsi, ezt elfelejtettem:

[link]


De a nevét is beütheted a keresőbe, kiadja.

201. bbeus73 (válaszként erre: 199. - Vidszi)
2011. júl. 11. 08:14
Szia! Ezt, ha beírod a keresőbe, megtalálod Dr. Török Péter honlapját. Nagyon rendes orvos.
200. f4dd740077 (válaszként erre: 199. - Vidszi)
2011. júl. 11. 06:54

Szia!

Sajnos az ő árait nem ismerem. Nincs honlapja ahol ennek utána tudsz nézni?

199. vidszi
2011. júl. 11. 06:25

Sziasztok.

Török Péter árairól szeretnék érdeklődni.Mennyi egy vizsgálat? Mennyiért vállal szülést?

Köszönöm

198. fodoraaa (válaszként erre: 194. - Csongine)
2011. jún. 26. 23:10

Sziasztok!


Csak csatlakozni tudok Csongine-hez! Én is Török Péternél szültem decemberben. Rettenetesen korrekt, udvarias, figyelmes. HA szülnék megint, csakis őt választanám!!! Mindannak ellenére, hogy nekem császár lett a vége, 12 óra "vajúdás" után. Nálam már este 6-kor nem volt tökéletes a baba szívhangja, egész éjjel rajtam volt a gép, és figyeltünk... :-) Illetve a Török Péter már 11-kor meg akart császározni, de az ügyeletvezető "vadember" (nem tudok rá jobb szót, a Klinikán is vannak ilyenek) azt mondta várjunk. Így reggel 7-kor vittek be a műtőbe, és 15 perc alatt kint is volt a baba, ráadásul engem altatni kellett. És, hogy idézzem az előttem szólót: "megbízható, rutinos kezű, profi orvos melett" császárral szültem. Bár biztosan kellett hozzá, hogy az én szervezetem is erős, de hiszem, hogy az orvos "keze" sem mindegy. Én már este 7-kor sétálgattam, másnap az osztályon a nővérke nem akarta elhinni, hogy előző reggel vágtak, annyira jól voltam. Szombaton "szültem", kedden délben itthon voltunk. Kedden reggel Török Péter kivette a kapcsokat, mondanom sem kell, olyan profin vágott, hogy már akkor szinte nyoma sem volt. Úgyhogy én csak ajánlani tudom!!!!!!!!

197. f4dd740077 (válaszként erre: 196. - Ene.katalin)
2011. máj. 10. 07:47

Szia!

Én még a magánrendelőjében nem voltam, csak a klinikára hívott. Nem kért el pénzt egyáltalán. Nekem úgy jött le, hogy Ő alapban ilyen rendes és kedves doki! Csak ajánlani tudom! Próbáld ki és meglátod.

196. ene.katalin (válaszként erre: 195. - F4dd740077)
2011. máj. 9. 09:47
Szia! Érdekelne, hogy mennyibe kerül ez a kedvesség Dr. Sápy Tamástól? Sztk alapon is megkapja az ember ezt, vagy csak magánrendelésen? És mennyibe kerül a magánrendelése?
2011. máj. 3. 05:27

A leg tutibb doki a Világon Dr. Sápy Tamás!!!!!

Mindenkinek csak ajánlani tudom. Úgy végzi a vizsgálatokat, hogy észre sem lehet venni! Emberileg is nagyon rendes! Olyan megnyerő, kedves hangja van, hogy elfelejtesz félni, amikor nála vagy. Van rád ideje, nem úgy, mint a többinek, hogy gyorsan megvizsgálnak és már mehetsz is. Vele addig beszélgethetsz amíg kérdésed van és mindenben segít! Apróság, de pl. mindig a neveden szólít és ez olyan kedves, jól eső dolog! A nőgyógyásznál amúgy is kiszolgáltatott egy nő. Olyan jó, hogy Ő minden szempontból megfelel! Amikor mennem kell, akkor nem rettegek, mert tudom, hogy hozzá megyek! Ez egy nőnek fontos! Szóval, mint dokit imádom!!!!

Dr. Sápy tuti minden szempontból!!!

2011. ápr. 6. 09:11

Sziasztok!Ehez a fórumhoz már régen írtak, de én leírnám a saját tapasztalatomat. Két gyereket szültem a Klinikát és sok orvost volt szerencsém megismerni. Az első babával 17 órát vajúdtam, nem volt fogadott orvosom, de az akkor még medikus Márton Attila nagyon lelkesítve, együttérzően velem töltötte az utolsó 2 órát. Ekkor az ügyeletes Sápi "atyánk" császár melett döntött. Véleményem szerint a legjobb kezek közé kerültem. Császárba rutinos, megbízható orvos. Az ő vezényletével ugyan, de egy másik medikus, Hutóczki doktor úr végezte a műtétet. ő is figyelmes volt, még az oszályra is lejött meglátogatni. A "jutalmat" viszont Sápi kapta, aki két nap múlva nem ismerte már meg a férjemet. Ezért úgy döntöttünk, hogy Hutóczki szedje ki a kapcsaimat. Készségesen elvállalta.

A második babánál már fogadtam orvost. Török Pétert. Mondhatom, hogy A LEGJOBB DÖNTÉS VOLT. Tanácsadásra a magánba jártam. Kedves, nem mellébeszélő, ha kértem csinált ultrahangot, megnézhette a kisfiam is az érkező tesót. Az árai a többihez hasonló. Az asszisztense is nagyon kedves hölgy.

A szülésemnél ismét Sápi Tamás volt ügyeletbe. Meg is vizsgált(tökéletes szakértelemmel), amíg nem ért be az én orvosom. Mikor már javába vajúdtam a pici szívhangja minimálisan csökkent. Sápi doki bácsi már toporzékolva várta, hogy tolhassanak a műtöbe (ami időközben elő lett készítve nekem császárra). De Török Péter türelmesen kivárt és úgy vélte, hogy ez számára belefér. Tehát spontán szültem meg a picit, megbízható, rutinos kezű, profi orvos melett. A szülés utáni felépülésem rohamos volt, a varratszedés után szinte két nap. Amit mondott az orvosom, hogy ez a két szülés közötti különbség. A császár fájdalommentes, de utánna borzasztó (nekem totál 6 hét és én még szerencsés vagyok). A spontán szülés borzasztó nehéz, de utánna könnyű. Én mindkettőt megtapasztaltam, és örök hálám a Török doktor úrnak, hogy a másodikat ilyen helytállóan levezette.

Tanulság: -A fentiekben említett orvosok mind jók (egyébként a Klinikai orvosoknak nagyon jó hírük van),-a spontán szűlés a legjobb. -Török Péter remek nőgyógyász.

193. memi28 (válaszként erre: 184. - 99aa88dcd6)
2010. szept. 10. 12:14
Csatlakozni tudok, Márton Attila tényleg nagyon jó doki..de sajna kiment külföldre...Viszont ajánlani tudom, hátha egyszer visszatér!!!
192. fcf3549b8e (válaszként erre: 191. - Diandra)
2010. jún. 4. 01:12

7 hetet voltam összesen a Klinikán. 5 hetet a terhespatológián, kettőt már a babával. Én az általad említett doktornőt nem ajánlanám szívből, aki az osztályon feküdt, és fogadott orvosa volt a doktornő, jó ha egyszer egy héten lejött hozzá. A szakmai hozzáértését nem vitatom, mert személyesen nem volt hozzá szerencsém.

A szoptatásről írottakkal sem értek egyet, én a 11 nap alatt nem tudtam a korházban lévő barbár csecsemősöktől megtanulni szoptatni, mindig csak az eredményt várták, de segíteni nem nagyon akartak. A gyereket nem kis súlyvesztéssel adták haza. Amikor végre otthon a saját nyugalmamban lehettem, a tejem magától elkezdett folyni, ami addig sohasem volt, és 17 hónapig szoptattam a magam erejéből.

191. Diandra
2010. jún. 3. 16:08

1. török olgát szívből ajánlom mindenkinek, szakmailag a toppon van és nem zsebre játszik, mind emellett nagyon kedves és humoros ami a kiszolgáltatott szülési helyzetben igen jól jön:-). jenei katalinhoz is volt szerencsém egy antiszociális, bár szakmailag elismert hárpia. a hideg kiráz tőle, de nem vagyunk egyformák és annyira nem jó mint amennyire bunkó. ja ha fizetsz azaz a magánjába mész ott nem bunkó:-D

2. aki szoptatni akar az a klinikán szüljön, aki ott nem tanul meg szoptatni az sosem fog.

3. nagyon jó együtt lenni a babával szinte az első perctől, emiatt is szuper a klinika. én akkor nem tudtam volna pihenni ha nincs velem a kicsim, így nyugodt voltam és aludtunk, pihentünk összebújva szinte egész nap, illetve elhagyni se tudtam magam, mert ott volt a kicsi, szerintem hamarabb rendbe is jön az ember lánya, mert a pici doppingolja, velem legalábbis ez volt.

4. aki szülhetne simán és mégis a császárt válassza (megrendeli-bár szerintem orvosa válogatja, hogy ki csinálja meg és ki nem) az nagyon buta. semmivel sem könnyebb és nem jó senkinek.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook