Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Csabai Tamás nőgyógyászról tapasztalatok Miskolcon? fórum

Dr. Csabai Tamás nőgyógyászról tapasztalatok Miskolcon? (beszélgetős fórum)


2020. júl. 28. 06:07
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy Dr Csabai Tamás mennyit szokott elkérni egy szülésért körülbelül(császár metszés) , hogy mire számítsak? Válaszokat előre is köszönöm.
2020. jún. 18. 15:53

Sziasztok! Én dr. Csabai Tanácsnál szültem 2018-ban. A terhesség kapcsán kerültem hozzá, előtte máshoz jártam. Csak jót tudok róla mondani. A terhességet nagyon alaposan kísérte végig. Nekem a cukorral gond volt, azt kiemelten figyelte, főleg a baba méretét. A szülés simán, gond nélkül zajlott. Ott volt időben, nagyon rendes volt végig. A szülés is jó hangulatban zajlott! :D

Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2020. ápr. 19. 19:49
Sziasztok! Ez engem is érdekelne, első babámmal mennék hozzá.
2020. febr. 12. 12:57

Szia!


Köszönöm a választ. Esetleg szülési tapasztalata is van az ismerőseidnek vele kapcsolatban? Én is hozzá járok 2 éve, de szülés szemponjából nincs tapasztalatom és hiába próbáltam keresgélni róla fórumokon, semmit nem találtam.

2020. febr. 8. 21:23
Szia én hozzá járok és eddig jók a tapasztalataim a dr úrról uttanna érdeklődtem és eddig csak jót halottam róla
2020. febr. 8. 10:10

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék,hogy szült-e bárki Dr. Csabai Tamásnál? Tapasztalatok vele kapcsolatban?


Köszönöm a választ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook