Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jó nőgyógyász Miskolcon fórum

Jó nőgyógyász Miskolcon (beszélgetős fórum)


nov. 5. 04:11
Dr. Székely Zsolt
2012. jan. 14. 15:33

Sziasztok!


Köszönöm a hsz-eket, de az egyik ismerősöm ajánlotta dr. Gubás Pétert, és én hozzá mentem végülis. Nagyon rendes, színpatikus, és árakban sincs elszállva.


Wnorbi! küldtem privit:)

2011. dec. 12. 10:34

Nekem a párom mozgássérült, nyitott gerinccel született, és altatásban császármetcéssel szülhet csak.

Érdeklődnék, hogy kit tudnátok ajánlani aki rendes, kedves, jó orvos és vállalja az ezzel járó nagyobb kockázatot. Vállalja a műtétet.

Várom a válaszokat.

Köszi.

2011. szept. 22. 15:48

Én Fenesi doktort ajánlom mindenkinek!:)


Egyszerűen csúcs! Minden nővel szemben maximális tisztelettel és odafigyeléssel viseltetik. A legapróbb részletekig mindent hajlandó átbeszélni, senkire nem sajnálja az időt. Ő az a fajta doki, aki rajong a munkájáért és a nőkért, ilyen egy igazi nőgyógyász!


Mikor problémám volt meghallgatott, nem ítélkezett és segítőkész volt. Én bionom mániás vagyok, de abban is partner volt, nem nézett hülyének és nem akart lebeszélni semmi olyanról, amiben én hiszek.


Úgy vizsgál meg mivel mindig nagyon zavarban vagyok, hogy először ellazít, megnyugtat, aztán eltereli a figyelmemet, így nem érzek semmit. Finom keze van.


Ellenben Hajassal igen rossz tapasztalataim vannak. Egyszer volt "szerencsém" hozzá a MISEK-ben, durva vadállat. Bontott csirkeként bánt velem, de elnézve a tőle kijövő többi áldozatot, velük sem lehetett különb. Ordibált és káromkodott velem (is), hogy lazuljak már el az Isten szerelmére. Megkérdezte, mi a fenét keresek én ott, csak mert nem Miskolci vagyok.

7. zsuzska30 (válaszként erre: 6. - 9309ff6442)
2010. júl. 30. 10:23
A Spák doktort én is ajánlani tudom, a gyógyszerfelírásért nem kell fizetni nála, csak a magánrendelésért és a vizsgálatokért. Persze, ha most kezded a tablettaszedést, akkor teljes vizsgálat kell. Egyetértek a korábbiakkal, nagyon megbízható, segítőkész. Telefonszáma:70-7032487
2010. jún. 13. 22:21
Sziasztok!Tudna nekem valaki jó nőgyógyászt ajánlani Miskolcon aki nő?Tablettát szeretnék felíratni, ilyenkor mire számíthatok a vizsgálatot és pénzt illetően?Előre is köszi!
2009. dec. 27. 14:59
Én Spák Lászlót ajánlom. Nagyon jó orvos és kedves. Megbízható.
2009. dec. 4. 13:26

sziasztok!


Köszönöm szépen a segítséget!!:)mind a két lehetőséget megnézem!

2009. dec. 4. 07:23

Szia! Van egy ilyen fórum:

[link]

Olvasgass bele, biztosan segít. Remélem, sikerül jót találnod a pénztárcádnak megfelelő áron! Jobbulást!

2009. dec. 4. 07:13

Szia!

Nem oda járok, és már nem a környéken lakom, de tini koromban (már 18 év után) volt egy 2 hónapos mensen késésem, és annyira rendes volt, mindent elkövetett hogy kiderítse mi a probléma, és nem ringyózott le hogy biztos ez is tiniterhesseég...

(mint ahogy hallom a legtöbb doki ezt csinálja)

Emberként kezel minden betegét...

csak pozitív tapasztalatok!

Dr. Steierhoffer György

(akkor még az SZTK-ban rendelt-nem meagán)

[link]

2009. dec. 4. 07:04

Sziasztok!Ismer vki jó/elismert nőgyógyászt Miskolcon??Nagyon fontos lenne...

A segítséget előre is köszönöm!!!


sziasztok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook