Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miskolcon tudna valaki jó nőgyógyászt ajánlani? fórum

Miskolcon tudna valaki jó nőgyógyászt ajánlani? (tudásbázis kérdés)


6. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 3. - Sz.Vyky)
2019. jan. 1. 21:58
Igen, szemèlyes. Úgy tudom, van magánrendelése is..de nem tudom mikor..
5. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 4. - Sz.Vyky)
2019. jan. 1. 21:50

Dr. Nagy Gábor is remek. Cziákyt is jónak mondják, de ő még nem vizsgált.

Kerek Gyulánàl szültem, anyukám is mindhármunkat és nővérem is mindkettőt. Kedves, profi, nem futószalagos és nem követeli mindenáron a pénzt.

4. Sz.Vyky (válaszként erre: 2. - Ca4e8ac4ad)
2019. jan. 1. 21:47
Róla eddig még semmit sem hallottam. Dr. Cziáky Tamás az akit ajánlottak. Valamint Dr. Nagy Gábort róluk tudsz esetleg valamit?
3. Sz.Vyky (válaszként erre: 2. - Ca4e8ac4ad)
2019. jan. 1. 21:46
Köszönöm a válaszodat! Neked személyes tapasztalatod hogy ő nagyon jó? Magán rendelese van?
2018. dec. 20. 12:34
Dr. Kerek Gyula.
2018. dec. 20. 10:42

Sziasztok!

PCOS vagyok most Inofolicot iszok napi 2-őt. 3 hete raktam le a fogamzásgátlót. Hamarosan belekezdunk a baba projektbe. Olyan kérdésem lenne aki hasonló cipőben jár vagy járt kit ajánl Miskolcon nőgyógyászt? Én most akihez járok nagyon jó szakember nagyon otthon van ebben a PCOSban viszont kB elviselhetetlen a stílusa. Egy PCOS terhesség teljesen más. Olyan orvost szeretnék akinél már majd szülni is fogok. Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook