Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Béres László nőgyógyászról szeretnék többet tudni! fórum

Dr. Béres László nőgyógyászról szeretnék többet tudni! (beszélgetős fórum)


7. e4606cac53 (válaszként erre: 6. - Canoga)
2009. okt. 16. 17:12

Szia!

Mennyi nála egy szülés? Azt hittem Ö nem végez szüléseket.

2009. okt. 15. 15:27

Sziasztok!

Nekem 2 császárt csinált (1 - 3 éve) és 100%-ban meg vagyok vele elégedve.

Mindenre kihatóan tájékoztatva voltam a 9 hónapok alatt is és a szüléssel kapcsolatban is.

Csak ajánlani tudom!

É.

2009. okt. 14. 13:57
Sziasztok! Én tegnap voltam nála. Nagyon nem volt szimpi,majd kiugrott a szivem,amig ott várakoztam a férjemmel. Majd amikor behivott,elmondtam a problémám és nagyon kedves,segitökész volt!!!! Rég találkoztam ilyen kedves,aranyos orvossal. A lényeg,hogy kezelést kellenne kapnom,de amig nem fogyok le 15 kg,addig nem akar veszélynek kitenni. Ugyhogy januárba megyek hozzá,-15 kg val kevesebben, Nagyon fain doki:) Menjetek nyugodtan hozzá!!!!!
2009. okt. 1. 13:37
Nem tudom érdekel-e még a doktor úr, én véletlen kerültem hozzá. Jól néz ki, de valami nem stimmel vele, szerintem elég furcsa a modora, rá sem néz az emberre. Nagyon rövid úton elintézi a vizsgálatot, fel sem mertem tenni a kérdéseimet.
3. e4606cac53 (válaszként erre: 2. - Hordocska)
2009. jún. 30. 13:42

Szia hordocska!

Köszönöm,hogy irtál!!Margit korházban doliztál? sajna igy kép alapján nem egy szimpi ember,de azt mondják nagyon jo orvos!Taliztam már anno vele és akkor nem volt mogorva csak szerintem igy képröl furi :)

2009. jún. 28. 12:10

Szia !


Én ugyan nem tudom,hogy mennyi a rendelőjébe

a vizsgálati díj .csak azt tudom ,hogy

emberileg nagyon rendes .Tisztelettel bánik

a kis mamákkal .legalább is így volt míg a

csecsemőn dolgoztam .Nagyon dicsérték a

mamák.

2009. jún. 28. 11:51

Sziasztok!

Szeretnék mindent tudni Dr Béres Lászlóról!Azt tudom,hogy a magán rendelöje Obudán van.Mennyi nála egy vizsgálat stb ?? Köszönöm aki segit!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook