Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dr.Szalay László nőgyógyász Győr fórum

Dr.Szalay László nőgyógyász Győr (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
99. Dettina (válaszként erre: 96. - Molli2)
júl. 18. 21:15
Rádiósebeszeti eljarassal tavolitottak el a kóros hamsejtet
98. Molli2
júl. 7. 18:19
Sziasztok! Volt valaki mostanában méhnyak polip eltávolitáson a doktorurnál?
97. Molli2 (válaszként erre: 88. - Kanári)
júl. 7. 18:18
Szia! Végül is te megcsinàltattad? Engem is érdekelne!
96. Molli2 (válaszként erre: 94. - Dettina)
júl. 7. 18:17
Szia! Azt szeretném kérdezni hogy milyen beavatkozás volt neked? Köszönöm
95. Dettina (válaszként erre: 94. - Dettina)
jún. 25. 22:55
Bocsi, lehet, hogy 25ezer volt a vizsgálat.. arra nem emlékszem pontosan.. nem szerettem volna pontatlan infot adni
jún. 23. 19:19

Sziasztok! A héten voltam a doktor úrnál beavatkozáson, előtte vizsgálaton májusban. A májusi vizsgálatra kb előtte egy hónappal telefonáltam időpontért. A vizsgálat 15ezer, a beavatkozás 50ezer forintba került.

Kedves a doktor úr és a kollégái is, mindennel meg voltam elégedve.

93. Dstimea (válaszként erre: 92. - Szabó Erika Margit)
jan. 16. 16:39
Szia. Ne haragudj, tudom nem a kérdésedre válaszolok. De az üzeneted alapján mostanában voltál a doktor úrnál: hol tudtál időpontot kérni hozzá? Csinál még műtéteket ezek szerint? Köszönöm ha válaszolsz
2021. dec. 19. 17:15
Sziasztok,azoktól kérdeznék akik p3 hpv citológia miatt voltak a szalai doktorúrnál és átestek azon a kis műtéten,meddig volt folyásotok én elfelejtettem kérdezni töle.
91. Lenazoe (válaszként erre: 90. - Mosoly27)
2021. aug. 23. 23:19
Szia! Én viszonylag hamar kaptam időpontot, de az én esetem elég sürgős volt, ha jól tudom 1-3 hét várakozási idő van! De hívd fel a rendelőt, nagyon kedvesek az asszisztensek ők pontos információt tudnak mondani!
90. Mosoly27 (válaszként erre: 84. - Luna11)
2021. aug. 22. 17:21

Szia!

Érdeklődni szeretnék,hogy milyen gyorsan kaptál időpontot a Dr. Úrhoz?

Válaszod előre is köszönöm szépen!

2021. aug. 22. 16:31

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Esetleg van itt olyan tag,akinek tudomása van arról,hogy milyen gyorsan lehet Dr. Szalayhoz időpontot kapni?

Válaszokat előre is köszönöm szépen!

2021. máj. 13. 18:30
Sziasztok. Érdeklődnék, hogy Szalay doktor Úr mennyiért csinál egy méh nyak polip eltávolítást? Nem találtam semmit neten. Ezért regisztráltam. Köszönöm.
87. V.vivi
2021. ápr. 21. 19:53
Sziasztok! Érdeklődnék a Doktor Úr fogad embereket most is?
86. Marcus09 (válaszként erre: 84. - Luna11)
2020. okt. 28. 10:03
Szia!Én is megyek a doktorurhóz ilyen lézrres mütétre .Megmondanád mennyibe került?
85. Regina Phalange (válaszként erre: 84. - Luna11)
2020. ápr. 2. 21:38

Szia Luna!

Jól hangzik, mielőbbi jobbulást! Kérlek mesélj, hogy hogy vagy azóta, milyenek az eredményeid?

Illetve hol lehet elérni Dr. Szalay László rendelőjét? Nem találom a honlapjukat.

Köszönöm!

84. Luna11
2020. jan. 16. 07:20

Sziasztok !

Tegnap voltam Dr Szalay Lászlónál - a legjobb helyen - P4 citológiai eredménnyel küldtek hozzá . Elsőre ijesztően hangzott , hiszen évente járok rákszűrésre és 1 évvel ezelőtt tökéletes citológiai eredményem volt , de szerencsére rendszeres szűrő vizsgálat mellett ez a probléma megszüntethető !

Doktor úr időt nem sajnálva megmutatta a kórképem , mutatott videókat a beavatkozások fajtáiról, ez alapján választotta ki a nekem megfelelő eljárást .Lézeres vaporizációt alkalmazott a későbbi koraszülés elkerülése miatt . A műtét gyors volt és csak minimálisan kellemetlen . Egy monitoron keresztül nézhettem a műtétet , doktor úr és az asszisztense is rendkívül precíz és figyelmes volt , én is kaptam csokit és vizet . Helyi érzéstelenítéssel történt a műtét, két lábon távoztam és teljesen képben voltam . Egyik ismerősöm néhány nappal előttem , Celldömömölkön csináltatta a beavatkozást , viszont ő P3- al altatás alatt és egy éjszaka ott alvással esett túl a beavatkozáson és azóta is vérzik , nehezen mozog és fáj a műtét helye míg nekem a mai napra már szinte semmilyen panaszom és tünetem nincs .

Hálás vagyok hogy a doktor úrhoz irányítottak !

83. enbe29
2019. nov. 19. 18:58

Sziasztok!

Előfordult valakinél, hogy a beavatkozást követő 2. hét környékén kezdett el vérezgetni? Ez normális?

Már 5x próbáltam elérni a doktor urat, de vagy nincs bent vagy nagyon elfoglalt. Állandóan leráznak az asszisztensek...

82. Idegen (válaszként erre: 73. - Célia88)
2019. aug. 30. 13:38
Szia,nekem is P3-as eredményeim vannak,engem is meg fog műteni dr.Szalay László,még tudod mondani,hogy mennyibe kerül a műtét?
81. Idegen
2019. aug. 30. 09:54
Sziasztok,érdeklődni szeretnék,hogy tudja valaki,hogy mennyibe kerül dr.Szalay László doktorúrnál egy lézeres méhnyak műtét?
80. fabvik
2018. aug. 30. 15:09
Sziasztok!Én 2 hét múlva megyek a doktor úrhoz P3/hpv-vel.Akit ilyet problémával műtött (lézerrel)irja le Legyenszíves,hogy mire számítsak.Pl.mennyire fáj..eléggé be vagyok pánikolva.Köszi!:)
79. Tinus3 (válaszként erre: 78. - Zsó01)
2018. jún. 14. 17:19
Szia én ápr. 16.-an voltam nála és már 4hete folyamatosan...bizom benne most már abba marad.
78. Zsó01
2018. ápr. 27. 11:09
Sziasztok,azoktól kérdeznék akik p3 hpv citológia miatt voltak a szalai doktorúrnál és átestek azon a kis műtéten,meddig volt folyásotok én elfelejtettem kérdezni töle
77. Rita17
2018. márc. 19. 15:06

Sziasztok!

Megtudná valaki mondani, hogy most mennyibe kerül egy vizsgálat a doktorúrnál?

Előre is köszi

76. nagybarbar (válaszként erre: 75. - Palus)
2018. febr. 21. 15:16
Köszönöm :) ma hívtam, két hét múlva mehetek :)
75. palus (válaszként erre: 74. - Nagybarbar)
2018. jan. 19. 00:23
Szia igen rendel még Győrben a Babits Mihály uton kedden és csütörtökön
2018. jan. 18. 20:57
Sziasztok. Habár a fórum régi, érdeklődnék, hogy a Doktor Úr rendel még?
2015. márc. 2. 13:29

Szisztok!

Nálam tavaly februárban egy rákszűrés alkalmával találtak HPV vírust. A cytológiai eredmény p3-mat mutatott. Ezt követően hónapokon át immunerősítőt szedtem, kontroll kontrollt követett, egyszer vissza is mentem p2-be, de aztán idén januárban újra p3 lettem. A dokim azt mondta, hogy nagyon enyhe fokú, valószínű, hogy a vírus utózengéséről van szó, de ha 3 hónap múlva sem javul a helyzet, megműt.

Ekkor döntöttem el, hogy felkeresem Dr. Szalay Lászlót, hogy nézzen meg ő is. Érkezésünk után pár perccel már az irodájában is voltam. Alaposan kikérdezett, majd megvizsgált. A vizsgálat alatt én mindent láttam egy monitoron, így láttam azt is, hogy hol van a probléma, hol vannak azok a kóros hámsejtek, amiket el kell távolítani. Mert azt mondta a doktor, ezek nem múlnak el magunktól. Én hittem neki. Már az első alakalommal bizalmat éreztem irányában. Kérdezte, hogy a beavatkozást is ma csináljuk-e, én meg mondtam, hogy volt szó róla, de a párommal mindenképp szeretném megbeszélni. Türelmesen mondta, hogy semmi akadálya, nyugodtan menjek ki megbeszélni. Döntöttem, vállaltam a beavatkozást. Az egész 10 perc volt, és végig láttam ezt is a monitoron. Kaptam érzéstelenítő injekciót, majd egy csokit, amit ott rögtön el kellett fogyasztani. Utóbb kiderült azért, hogy a vércukorszintem megemelje. Az injekciót azért éreztem, de utána semmit. A szuri utána valóban kissé furán éreztem magam, de a csoki elfogyasztása után már minden rendben volt.

Most 4 hétig nincs házas élet, és az ülőfürdő is tilos. Utána viszont akár gyereket is lehet vállalni! 3 hónap múlva megyek vissza kontrollra, bízom benne, hogy az egy éves folyamatos idegeskedést követően most végre megnyugodhatok és jöhet a 2. baba. :)

72. nesson
2013. szept. 3. 09:45

Sziasztok!

Én most próbálok időpontot szerezni a doktor úrhoz méhszájseb műtétre. 2 hónapja várok, mert mindig akkor telefonálok mikor már nincs hely :( Pedig már nagyon a végére akarok érni ennek az egésznek. De talán októberben sikerül egy időpontot egyeztetni. :)

Habár már így is hálás vagyok, hogy 1 év után végre megtudtam, hogy mi a bajom. Ezt is a doktor úrnak köszönhetem, eddig félre kezeltek.

Olyan kérdésem lenne, hogy ha valakinek már volt ilyen műtétje, utána kell vmire vigyázni, vagy kiújulhat a méhszájseb? és műtét után fájni fog? köszönöm előre is a válaszokat :)

71. rere73 (válaszként erre: 70. - Hhildike)
2013. aug. 19. 14:59

Szia! Nem hinném, hormonokkal endokrinológushoz küldene.

Van külön pcos fórum,nézz be és biztos segítenek a többiek.üdv

2013. aug. 19. 10:29

Sziasztok!

Segítségeteket kérném. Sajnos másfél éve nem jön össze a babó és nemrég kiderült hogy PCOs vagyok. Szerintetek tudna nekem a dr úr segíteni ebben?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook