Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr Barna András Dunaújvárosban hol és mikor rendel? fórum

Dr Barna András Dunaújvárosban hol és mikor rendel? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 17. 19:06

Halih

Ha elfogadsz egy jó tanácsot, messze kerüld el a dunaújvárosi dokikat, ha komolyabb gondod van vagy terhesgondozásra jársz. Barna doki kedves, alapos, egy vizsgálatra, rákszűrésre elmegy, de a terhesgondozáson nem tetszett a hozzáállása.. Lehet csak én nem találtam meg vele a hangot de nekem akkor sem tetszett néhány dolog.

Először is a vizsgálat fájt nála és amikor szóvá tettem, nemtetszését fejezte ki. Pedig ha mondom, hogy fájt, mert még utána két nappal is fájt, feszült ott belül. Soha ilyen nem fordult elő.

Másodszor elküldött a 20. heti uh vizsgálatra, amit a kórházban végeznek. Amikor odamentem bent volt, aztán fogta magát és elment. Jött egy másik, szűcs doki (hentes), aki negyven percen keresztül ultrahangozott, volt, hogy két kézzel nyomta a hasamra azt a vacak fejet, fájt a hasfalam is. Bunkó is volt, kértem nézze meg a gyerek nemét, flegmán válaszolta, hogy ő azt nem látja. Elég kellemetlenül éreztem magam és mivel első terhességem, fogalmam nem volt róla mennyire normális egy magzatot 40 percig ultrahangozni, fájt a hasfalam a nyomástól, ezért felhívtam Barnát. Kérdeztem tőle sok ilyen lesz-e még, én nyugodtabb lennék, ha ő vizsgálna és fáj a hasam, sokáig tartott stb. Erre leszúrt, hogy örüljek neki az a szűcs doktor alapos volt, pesten egy órát is ultrahangoznak és az egész úgy jjött le, hogy ne rinyáljak már, örüljek, hogy meg lettem vizsgálva jó alaposan.

Nem nyugtatott meg, amikor a szomszéd csaj mesélte, hogy neki úgy indították be a szülést, hogy nyomkodták a hasát. Sokan dícsérik Barna doktort, azért mentem hozzá, de nekem nem voltak vele jó tapasztalataim. Más meg szóba se jöhet, de neki adtam egy esélyt, mert sokan jó véleménnyel voltak róla. Mostmár csak akkor kerüljek dunaújvárosi nődoki keze alá, ha eszméletlenül visznek, nem tudok magamról.

Ezért hamar, hamar iszkoltam Pestre. Régebben Dr. Radványi Krisztinához jártam és szerintem távolság ide oda de megéri, mert nagyon normális, ember számba vesz és ha kételyeim vannak elmagyaráz mindent érthetően, nem úgy kezel, mint egy menhelyi kutyát.

2012. okt. 27. 15:41
2012. okt. 27. 15:37
2012. okt. 27. 15:15
Azt szeretném tudni, hogy Dr Barna András dunaújvárosi nőgyógyász, hol és mikor rendel, és hogyan tudnék bejelentkezni hozzá magánrendelésre? Kérem, aki tud segítsen, illetve kíváncsi lennék véleménykre is róla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook