Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Normál ciszta okozhat rendellenes vérzést, barnázást? fórum

Normál ciszta okozhat rendellenes vérzést, barnázást? (tudásbázis kérdés)


2016. febr. 29. 22:03
Szia! Nekem "csak" késszúrásszerű, erős alhasi görcsöket okozott, amikor megjött, akkor meg erősebb volt.
2014. júl. 15. 16:52
Az egy napos rosszullétemet a ciszta ki durrant vagy ki lyukadt ez okozta. De megerte. Azóta jól vagyok. De dietazom de nem túlzasba. Figyelek mit eszek. A Ciszta kedveli növeli ha Chloe,zsír, sok húst fogyaszt az ember. Azota is minden héten egyxer iszok petrezselyem levet.
2014. júl. 15. 16:46
Sziasztok. Talan segít amit leírok. Ciszta okozhat menses kimaradast,de a menses tünetek meg maradnak. sött haspuffadas is es fajdalom is jelentkezhet. Édesség utàni vàgyat, es hirtelen hizàst is okoz. Nekem ez mindd meg volt .Augustus cisztat allapitottak meg, oktoberben màr kétrekeszes volt 7.8cm* 6.5cm. novemberben elöjegyeztek mütétre. okt végétöl nov 14ig rozmaring fürdü, rozmaring teat ittam naponta 2szer.Emellett napi egy deci petrezselyem level levét ittam. petrezselyem a menstruacio megjovetelebe segit. kb két hétig ittam furodtem .Nov 15.en igen roxul ereztem magam. gyengeseg szedules faztam es fajt a hasam. 16.a mutet napja mar elokeszitettek. de orvosom ultrahangot kert mielott be tolnak a mütétre. És mit lat? semmit. Kétrekeszes ciszta sehol sincs. Értetlenül allt és nézett. Szerintem mi segitett? rozmaring tea es fürdö. petrezselyem lé. és nem ettem zsirosat hust cukrosat. dietaztam. Ez az én tapasztalatom. Aki cisztas gyógyulast kivanok. Nem hallgattam senkire magam talaltam ki mivel segitsek magamon.
2014. jan. 27. 09:49

Sziasztok!

Spirálom van már két éve,eddig nem volt gond vele.Jan.12-én volt az utolsó mesim,de rá bő egy hétre elkezdtem erősen barnázni...azóta is(ma már kissé véres is):(

A biztonság kedvéért csináltam két tesztet múlt héten és halvány pozitív lett...másnap voltam az orvosomnál,aki nem lát se méhen belül,se kívül semmit....hanem egy 2 cm normál cisztát.

Ma voltam vérvételen a biztonság kedvéért,hogy mit mutat a hcg..remélem semmit! Holnap kiderül.

A doki szerint előfordulhat,hogy a ciszta okozza mindezt...ez most kiderül az elkövetkező napokban,de azért én baromira aggódom,mert volt már egy méhenkívülim és az is ilyen barnázással ment:(

Szóval tudom türelem,de addig is érdeklődnék,hogy akinek volt már cisztája okozott-e neki vérzést vagy hasonlót?

Köszönöm Timi

2014. jan. 27. 09:43
Normál ciszta okozhat rendellenes vérzést, barnázást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook