Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dohányzó szülők - veszély a gyerekekre? fórum

Dohányzó szülők - veszély a gyerekekre? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2010. febr. 23. 16:58

IGEN

IGEN

IGEN!!!


Veszélyes!

2008. okt. 20. 02:19
Remélem, nem lesz SOHA az Angyal Leányomnak : ) cigifüstben voltam javarészt. Üzletben dogoztam.
2007. nov. 5. 14:47
Sziasztok! Én is dohányoztam régebben 5 hónapja viszont leraktam mert a párommal nagyon szerettünk volna babát! Az utolsó pár hónapban olyan egészségesen éttem és éltem mint még soha:) Most van egy kis pocaklakónk és nagyon boldogok vagyunk hogy életet adhattunk!! Mindent megtennék a gyermekem egészségéért! Mert gyermeket hordani csodálatos érzés!
2007. okt. 27. 09:15
Én régen dohányoztam. Aztán a párom egyszer azt mondta, hogy ő egészséges babát szeretne tőlem, és gondolkozzak el ezen. Egyik napról a másikra letettem a cigit. Nem mondom, hogy könnyű volt, de a cél érdekében mindent. Pár évvel később megszületett a gyönyörű, és egészséges kisbabánk. Nagyon örülök, hogy abbahagytam a dohányzást. Soha nem tudtam volna megbocsájtani magamnak, ha akár egy pici baja is lett volna tőle. Azóta sem gyújtottam rá, mivel fel is kell nevelnem, és nem tüdőrákban szeretnék meghalni.
2007. okt. 27. 00:01
aki nem képes eldobni a cigarettát szerintem nem tiszta szivből szereti megszületendő gxermekét. én is dohányos vagyok de terhességeim alatt eldobtam.miért veszélyeztetik azok a nők gyermekeiket akik nem hajlandoak eldobni még egy kis életke miatt sem?többet ér a füst mint egy egészséges gyermek?
1. Hoxa
2005. dec. 1. 13:32
Egy áldott állapotú nőnek nem csak magával szemben, hanem magzatával szemben is kell, hogy felelőssége legyen. A dohányfüst szénmonoxid - és nikotintartalma a belélegzés során a vérárammal bekerül a leendő gyermek vérkeringésébe is. Így a fiatal, gyenge szervezet már a megszületés előtt szervezeti károsodásokat szerezhet.
A kora- vagy halvaszülés veszélye sokkal nagyobb a terhesség alatt dohányzó anyáknál, s a veleszületett szívrendellenesség is sok esetben ide vezethető vissza.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook