Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » DM pontok beváltásának menetét leírná nekem valaki? fórum

DM pontok beváltásának menetét leírná nekem valaki? (tudásbázis kérdés)

2013. máj. 6. 06:29

[link]


A jó link. :)

2013. máj. 6. 06:28

Sziasztok!


Légyszi segítsetek a szakdolgozatom megírásában. A témám a dm kártyák és a hűség kapcsolata. Életet mentenétek!Előre is köszönöm a segítséget!


[link]

13. c27c71e957 (válaszként erre: 10. - Venezuela)
2010. dec. 17. 18:29
Ez jó, de érdekes, hogy a postaládákba bedobott katalógus nem mindig fedi a kuponfüzetek akcióit. Ha kiváltom a kuponfüzetet, akkor lőttek a gyűjtött pontjaimnak, és lehetséges, hogy nem is tudom azt megvenni, amit eredetileg szerettem volna. Csak csóválta fejét a pénztáros, hogy ez a cucc nem akciós. Még szerencse, hogy volt a kuponfüzetben hátul egy üres "joker" oldal, bár ez sem mindegyikben van.
2010. dec. 14. 15:28
Szerintem előbb érdemes a honlapon megnézni, hogy mit tartalmaz a kupon füzet. Én pl. nem is azt szoktam kiváltani, hanem a szakácskönyveket. (Stahl). De kinek mi a jobb!
2010. dec. 14. 14:10

Nagyon rendesek vagytok, nagyon szépen köszönöm.

Akkor DM bolt, infópult, onnan cetli, azzal a pénztárba, ott kapok egy kuponfüzetet. Azt itthon átrágom, és vásárolok.

Így már értem:)) Köszi Nektek!

2010. dec. 14. 14:09
Az üzletben van egy monitor a kártyának a vonalkódját oda kell tartani a leolvasóhoz,az meg kiír dolgokat,hogy mit szeretnél,Te kiválasztod,megerősítésként mégegyszer leolvassa!Ki ad egy papírt amit fizetéskor kell odaadni a pénztárosnak,ha kuponfüzetet akarsz,akkor előbb váltsd be a pontokat,kérd el a füzetet,nézz körül benne,és utána vásárolj!Jó dolgok vannak benne,és az elején van olyan is,hogy -25% valamelyik éltalad kiválasztott termékre,vagy blokk végi -15% kedvezmény!Ha mégis segítségre szorulsz,akkor nyugodtan kérdezz meg egy eladót,segíteni fog!!:):)
2010. dec. 14. 14:08
Tök egyszerű. A neten is meg tudod nézni, hogy melyik kuponfüzet kell neked. Van 50 és 150 pontos. Mind a kettőben vannak kuponok különböző termékek kedvezményes megvételéhez. Na, ha tudod, hogy melyik kuponfüzetet akarod, akkor bemész egy DM-be és ott van a bejárat közelében egy szerkentyű. Odatartod a kártyád, és kér majd mindenféle adatokat (értelemszerű lesz), majd kiválasztod, melyik kuponfüzet kell neked. Kapsz egy cetlit, odamész a pénztárhoz, odaadod a cetlit és megkapod a kuponfüzeted. Kitépkeded azt a kupont, amit fel akarsz használni, és a vásárláskor odaadod és megkapod a kedvezményed.
2010. dec. 14. 14:07

Az 50 pontos füzetben van egy jóker kedvezmény, ami 25 % kedvezményre jogosít bármely általad választott termék esetén.


A 150 pontos füzetben pedig van egy 15%-os kedvezmény, amit a vásárlás végösszegéből írnak jóvá.


Együtt a kettőt is használhatod, nem kizáró ok.

7. mártika69 (válaszként erre: 2. - 25a27430dd)
2010. dec. 14. 14:06
A dm boltokban tudod beváltani ott van az infópult és kell kinyomtatni is.
2010. dec. 14. 14:06

A parfüm akció mindenkire vonatkozik. Arra is, akinek nincs kártyája.


Egyébként ha odamész az üzletben egy eladóhoz, biztos, hogy segíteni fognak.

A lényeg, hogy attól függ hány pontot váltasz be (50, 150) az infópultnál kapsz egy szelvényt és a pénztárnál ezért jár egy kuponfüzet, amiben különböző kedvezménye kuponokat találsz. A neten megtalálod mennyi pontért milyen kuponokat válthatsz ki.


Röviden ennyi.

5. kevian (válaszként erre: 2. - 25a27430dd)
2010. dec. 14. 14:06
Ha bemész az üzletbe, ott segíteni fognak. Általában minden Dm boltban iszonyú kedvesek az eladók, nem tudom, hogy sikerült nekik így összevállogatniuk. Az üzletben lesz egy gép, ahol a kártyádat leolvassa a gép. A géptől kapsz egy cetlit, ami olyan mint a bankban a sorszám. A cetliért, a pénztárostól kapsz kupon füzetet, amiből válogathatsz kedvedre.
2010. dec. 14. 14:05
Ha bemész egy Dm-ben segítenek. 50 és 150 pontos kuponfüzetek vannak. A honlapon meg tudod nézni mit milyen kedvezménnyel vehetsz meg, mire van inkább szükséged. Az üzletben van egy kis szerkentyű, kártyaleolvasó, ahol kapsz egy blokkfélét és a pénztárnál odaadják a kuponfüzetet.
2010. dec. 14. 14:04
:D Akkor nem csak nekem bonyolult "egy kicsit". :D
2010. dec. 14. 14:02

Sziasztok!

Az előbb néztem a kártyámat (még sose néztem meg), és 527 pont van rajta.

Nézegettem a honlapjukon, de nekem lila. Milyen infópultnál és mit kell kinyomtatni, és egyáltalán nem értem, mit kezdhetek vele.

Ugyanis az emailemre jött egy tájékoztató, ahol nagyon is jó parfümök is vannak 50%-ért. Aztán megnéztem a honlapjukon, ott meg csupa átlag dolog van 50%-ért, nem értem.

2010. dec. 14. 14:01
DM pontok beváltásának menetét leírná valaki? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook