Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire veszik szigorúan a sulicsekk beváltását a hiperekben? fórum

Mennyire veszik szigorúan a sulicsekk beváltását a hiperekben? (tudásbázis kérdés)

15. fakata
2008. szept. 6. 12:37

Igazatok van, megnéztem, és okt 31-ig jó!

bocsi. De az a lényeg, hogy addig lesznek téli cuccok is, majd még veszünk valamit.

2008. szept. 6. 10:36

Én eddig minden beváltott csekken okt. végét láttam. Szerintem addig érvényesek. De felhasználható számítógépes cuccokra is, cipő, ruha, sőt minden ami a sulival kapcsolatos.

Viszont másra nem merem elfogadni, mert nem szeretnék kockáztatni, nem éri meg. A sör nagyon durva eset.

13. vviki2
2008. szept. 6. 10:25

Én is azt olvastam a sulicsekk honlapján, hogy okt. végéig érvényes!!!

Akkor most meddig?!

2008. szept. 6. 10:01
nem október végéig jó??
11. fakata (válaszként erre: 10. - Icus)
2008. szept. 6. 09:58
Én úgy gondolom, így jobban tudok figyelni rá, hogy ezt csak a lányomra költsem, és ne másra. 2 bevásárlással sajnos nem sok maradt, még talán egy téli kabátot vagy egy cipőt (talán kis pótlással) tudok még venni neki dec. 31-ig, addig jó a sulicsekk.
10. Icus (válaszként erre: 8. - Fakata)
2008. szept. 6. 05:00

A corában én pont fordíta jártam tavaly, szinte hisztizett a pénztáros, hogy miért össze-vissza tettem fel a cuccokat, mert most neki a számlán kell válogatnia:(


Biztos meglepődött, hogy nem éltél a lehetőséggel, ezért kár igy leszólni:( Mivel 1-2 hónapig érvényes a csekk, amikor már megvettem mindent igyekeztem én is gyorsan túl adni rajta... Én örültem, hogy mindenre elfogadták és nem kellett felesleges cuccokat vásárolnom.

9. Icus (válaszként erre: 6. - Vviki2)
2008. szept. 6. 04:55
Igen sajna én is a múlthéten kaptam meg és akkor vásároltam:( Egyébként számítógépes cuccokra és ruhára is elfogadják. Mi hosszabbítót szerettünk volna venni, ami véd a túláram ellen (5-9 ezer Ft) csak nem volt:(
2008. szept. 5. 21:48

És az milyen, hogy a Coraban a karton sört is azzal akarta kifizettetni velem a pénztáros?

Mondom neki, csak nem gondolja, hogy a gyereknek adott sulicsekkből sört veszek? nézett is rám nagy bután.

7. gyöngyszemü (válaszként erre: 2. - Vviki2)
2008. szept. 5. 21:38
Mi a múlt hétvégén Tescoba vettünk vele pár füzetet, ceruzát, meg sok kaját. Kérdeztem a fizetésnél hogy mi fér bele ebbe? És odesúgta a pénztáros csajszi hogy MINDEN! Úgyhogy ott elfogadják mindenre!!
2008. szept. 5. 20:54

Köszi a válaszokat, látom, pénztáros válogatja... Azért kérdeztem a multikat, mert ott gondolom nem számoltatják el őket visszamenőlegesen vásárlásonként, így nem veszik annyira szigorúan. Jó lenne, ha el tudnánk számoltatni másra is, mert a drága munkáltatóm még csak most fogja odaadni és tudtommal okt. végén lejár. Ami az iskolában kell azt már megvettük. (Sajnos azt is suli előtti héten, mert vártuk a csekket...)

S örülhetek, hogy legalább adnak, mert sok cég nem él ezzel a lehetőséggel :-)

5. Icus
2008. szept. 5. 14:31
Pénztáros válogatja:( sparban pl. én 12ezer forintot fizettem, abból 596Ft, volt tanszer, történetesen, papír irattartó papucs, a többi kaja. Simán elfogadták. Volt aki arról panaszkodott, szétválogatták a pénztárnál a papír árut útólag és csak annyit fogadtak el csekkben amennyiért tanszert vásárolt. Egy boltban voltunk:( Csak éppen másik pénztárnál fizettünk:(
4. c42a13b98c (válaszként erre: 2. - Vviki2)
2008. szept. 5. 13:05

Auchanban szétválogattatják a kasszánál az árut, amit vettél.

Tesco-ban ha mondjuk egy része tanszer, ilyesmi, akkor a kaját is egybeszámolják vele és lehet fizetni az egészet jeggyel(de cigi és alkohol NE legyen közte, még egy üveg sör se!)...és persze nem árt, ha csak miután beütött mindent és mondja a végösszeget, akkor kapod elő a jegyet, hogy te ezzel szeretnél fizetni...

2008. szept. 5. 11:27
Van aki elfogadja, van aki nem. Én nem, csak a sulival kapcsolatos dolgokra.
2008. szept. 5. 10:33
Arra gondolok, hogy csak írószerre, könyvre és ruhára lehet költeni, vagy ha bevásárláskor veszek mást is arra is jó? Egy ismerősöm azt mondta, hogy ma van néhány füzet a vásárolt holmik között, akkor már elfogadják (kajára is). Tapasztalatok?!
2008. szept. 5. 10:31
Mennyire veszik szigorúan a sulicsekk beváltását a hiperekben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook