Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dm kuponokból beválthatok egyszerre két különbözőt a vásárlásnál? fórum

Dm kuponokból beválthatok egyszerre két különbözőt a vásárlásnál? (tudásbázis kérdés)

2010. szept. 6. 21:23

Szia!

Be tudod úgy váltani, hogy a joker kupont (a -25%-ost) egy általad kiválasztott termékre használod fel, a vásárlás végén pedig még levonják a 150 pontos kuponfüzetben lévő -15%-ot!!


Ez nem két kuponfüzet végösszeg százaléka, mert a -25% joker kupon EGY általad választott termékre vonatkozik, a 150 pontos kuponfüzetben lévő pedig az egész vásárlásodra!

2010. szept. 5. 15:11

Egyszerre az egyiket... Olyat lehet csinálni, hogy azonos kuponfüzetből beváltod termékre, és még az ugyanabban a füzetben lévő végösszeg kedvezményest is beváltod...


Én szoktam ilyet csinálni, és így még több a kedvezmény rajta... Örültem is neki...


De a két különböző kuponfüzet végösszeg százalékát nem lehet összevonni...

2010. szept. 5. 15:08

Sziasztok!

Dm-ben ha van egy 50 pontnos kuponfüzetes 25%-os jokertermék kuponom, illetve egy 150 pontos kuponfüzetes vásárlás végösszegéből 15 % kedvezmény kuponom, akkor egy vásárlásnál is beválthatom a kettőt, vagy egysezrre csak egyet?

Köszi előre is!

2010. szept. 5. 15:07
Dm kuponok kérdésem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook