Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit jelentenek a vérvételi eredményen a különböző jelölések? fórum

Mit jelentenek a vérvételi eredményen a különböző jelölések? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2013. aug. 21. 16:07
Kivizsgálásokra járunk!De eredmény még nincs!
2013. aug. 14. 22:50
Szia, tudsz már valamit?
2013. júl. 31. 14:34
Köszönöm!!!!:)
87. 328aadd89f (válaszként erre: 85. - Anyuccci)
2013. júl. 31. 14:23
Én is szorítok!
86. babszibobó (válaszként erre: 85. - Anyuccci)
2013. júl. 31. 14:11
drukkolok
85. anyuccci (válaszként erre: 84. - Babszibobó)
2013. júl. 31. 13:54

Én már március óta mondogatom ezeket de eddig nem vették komolyan...

Remélem most már vége lesz ennek,mert szeptemberben kezdi a sulit!

84. babszibobó (válaszként erre: 83. - Anyuccci)
2013. júl. 31. 13:38

Már az is jó pont, hogy ez nem egy állandósult állapot!:-D

biztos terhelik is majd...futópad vagy valami...de minden apróságot ami ezzel kapcsoltaos majd mond el a dokiknak...írd fel hogy ne feledj semmit

83. anyuccci (válaszként erre: 82. - Babszibobó)
2013. júl. 31. 13:36
Értem.
82. babszibobó (válaszként erre: 81. - Anyuccci)
2013. júl. 31. 13:27
Érdekes, de mégsem..mármint vannak ilyen tünetek amik a használat/fáradsággal párosulnak és azzal párhuzamosan önnek elő, vagy erősödnek fel
2013. júl. 31. 13:25

Azért az érdekes hogy reggel nem tartja úgy a kezeit,hanem ahogy haladunk a napban egyre jobban...estére katasztrófa!

Szóval azt vettem észre hogy ahogy fárad úgy jön Neki ki egyre jobban és este van hogy mondja hogy görcsöl a keze és fáj...

80. babszibobó (válaszként erre: 78. - Anyuccci)
2013. júl. 31. 13:17
Csak nyugi...igaza van Apának....
79. 328aadd89f (válaszként erre: 73. - Anyuccci)
2013. júl. 31. 13:15

Jajjj, de jó! Köszi, hogy megírtad!

Minden rendben lesz!

78. anyuccci (válaszként erre: 77. - Babszibobó)
2013. júl. 31. 13:14
Apa is ezt mondta,mert tavaly is amikor kijött a vérkép eredmény azonnal kellett menni.Este feküdtünk be és a főorvos foglalkozott Tomival.
77. babszibobó (válaszként erre: 76. - Anyuccci)
2013. júl. 31. 13:12
Annyit hozzáfűznék, hogyha valami marha nagyon rossz dolgora gyanakodnának az orovosk már rég kórházban lennétek eredménnyel vagy azok egyes részleteivel a kezetekben
76. anyuccci (válaszként erre: 74. - Babszibobó)
2013. júl. 31. 13:00

Aranyos vagy!Köszönöm!

Kérdeztem Tomit hogy emlékszik e olyanra hogy bogár volt benne.De nem.Igen elképzelhető hogy nem vettük észre.

Igyekszem megnyugodni és persze a gyerekek előtt nem mutatni mennyire aggódom.

75. babszibobó (válaszként erre: 73. - Anyuccci)
2013. júl. 31. 12:56
Sajnos van olyan, hogy van kullancs valakibe, főleg ha gyerek és levakarja...a fej rész bent marad, de azt kilöki a szervezet később, szimpla csípésnek lehet vélni...ritke, de az ilyen is megesik
74. babszibobó (válaszként erre: 73. - Anyuccci)
2013. júl. 31. 12:54

HUh, most megnyugodtam...én gyulladás/fertőzés..na félr ne értsd, nem örülök, hogy beteg, de azért mégsem az amire te gondoltál....


Igen többek között a kullancs után vannak hasonló idegrendszeri tünetek, ami mozgásrendszerre hat ki, izom és csont...valószníű lesz immunvizsgálata is (vérből) az majd sokmindenre választ ad


De nyugodj meg!már amennyire lehet!

2013. júl. 31. 12:51
Meg mutattam másik dokinak és felhívtam a saját dokinkat is.Mind ketten azt mondták valami fertőzésre utal az eredmény.A mi dokink még kullancsra gyanakszik,de én nem emlékszem hogy lett volna valaha is kullancs benne.Kedden befekszünk és minden kiderül.Remélem nem lesz komoly baja.
72. a0c1361e44 (válaszként erre: 50. - Anyuccci)
2013. júl. 31. 07:36

Nem, nem hiszem, hogy ezért nem mondott semmit. Ha komoly lenne, akkor mondta volna. Ne izgulj! Nyugi. Én nem gondolnám ezeket az értékeket kiugróan rossznak. Vannak eltérések, de nem nagyok. Én azt gondolom, hogy ez mind a gyerek vérzékenysége miatt tér el a referenciától. A májértékek sem túl magasak, alacsonyak. Ezek eltérhetnek a szedett gyógyszerek miatt is.

Én is azt javaolnám, hogy menj el helyettes dokihoz vagy bármilyen dokihoz. Akár a saját dokidnak is megmutathatod, hogy megnyugodj. Jövőhéten pedig úgy is kivizsgálják a gyereket. Persze én is idegbeteg lennék ilyen vérkép láttán, de tudom, hogy ez nem segít semmit. Én mindenképp azt gondolom, hogy az alap betegsége miatt vannak az eltérések, illetve a szedett gyógyszerektől. A májértékekről tudok nyilatkozni. Nekem ennél sokkal magasabb szokott lenni, de semmi bajom elvileg. Pajzsmirigy beteg vagyok és azóta vannak eltéréseim.


Tényleg ezt nézték a gyereknek? Nem tudom miért, de annyira pajzsmirigyes probléma jut eszembe a leírt tünetekről és a vérképről is. Én autoimmun pm. beteg vagyok és nekem is ezek az értékeim szoktak eltérni a referencia tartománytól. És a görcsök is erre utalhatnak, hiszen a mellék pajzsmirigy látja el a szervezet kalcium felhasználást és ha ott gond van, akkor ez nem megfelelő és jönnek a görcsök.


írj majd, hogy elmentél e másik dokihoz és mit mondtak.

71. babszibobó (válaszként erre: 69. - Anyuccci)
2013. júl. 31. 00:24

Remélem a labor úgy van ahogy gondoltam!

Drukkolok

Mielőbbi Gyógyulást

2013. júl. 31. 00:23
Már korábban kiderült volna,ha az lett volna
69. anyuccci (válaszként erre: 67. - Babszibobó)
2013. júl. 31. 00:22

Köszönöm szépen a segítségedet!!!!!

Holnap elmegyünk a helyettes dokihoz és megpróbálom a segítségét kérni!

2013. júl. 31. 00:18
Egy csomó helyen az oxigén hiányt olvasom oknak...De úgy tudom ő nem volt oxigén hiányos...
67. babszibobó (válaszként erre: 65. - Anyuccci)
2013. júl. 31. 00:17
Rövid időn belül választ fogsz kapni a kérdéseire,bízom benne bármi is a gond kezelhető lesz
66. babszibobó (válaszként erre: 63. - Anyuccci)
2013. júl. 31. 00:15

És?

Értem mire gondolsz,de ez nem összefüggés ki hogy született és él...persze sajnos van aki szuletesetol beteg.és kezelik...van olyan akinél születéskor nem vesznek észre dolgokat...és sajnos van akinek hirtelen minden előzmény nélkül lépnek fel betegségek

65. anyuccci (válaszként erre: 64. - Babszibobó)
2013. júl. 31. 00:14
Teljesen kész vagyok!Folyamatosan ezen pörög az agyam,hogy mi lehet vele,mert amúgy meg látom hogy egy makk egészséges kisfiú,rosszalkodik,játszik,focizik,nevet...és akkor rá nézek a kezére,lábára...:(((
64. babszibobó (válaszként erre: 61. - Anyuccci)
2013. júl. 31. 00:12
Van egy pár dolog ami lehet,több betegség tünete is lehet ez,de nem psziches,azt mondta volna már valamelyik doki
63. anyuccci (válaszként erre: 62. - Babszibobó)
2013. júl. 31. 00:11
De nem volt koraszülött,teljesen normális terhesség,normális szülés,két éves koráig szopizott,soha semmi nem érte...
62. babszibobó (válaszként erre: 58. - Anyuccci)
2013. júl. 31. 00:09

Nem,

Az pl dadogas lenne,hadaras,szorongas,de nem nem ilyen gondok

61. anyuccci (válaszként erre: 60. - Babszibobó)
2013. júl. 31. 00:09

értem...

akkor tényleg nem tudom mi lehet.

Egy barátnőm mondta ezt a pszichés dolgot.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook