Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » DM Balea samponok fórum

DM Balea samponok (beszélgetős fórum)


2012. dec. 16. 16:04
Én a Koffeines sampont és balzsamot használom és nagyon jó, mindenkinek csak ajánlani tudom! Dús, fényes hajam lett tőle, nem töredezik arról nem is beszélve, hogy úgy nő tőle mint a gomba :)
2012. okt. 11. 14:49

Köszönöm a segítségeteket!

Hazafelé bementem a DM be és most le vannak árazva a Baleás samponok. Az összes! Szóval most vegyetek! :)Köszi mégegyszer!

2012. okt. 11. 11:00
Itt sok velemenyt talalsz:). Jelenleg a Repair samponjat hasznalom, isteni az illata, nagyon kremes habja van es keves kell belole. Jo puha lesz tole a hajam es fenyes,balzsam se kell. Porbald ki;).
2012. okt. 11. 10:51

Azt hiszem, hogy szinte mindent kipróbáltam már ami kishazánkban és a környező országokban kapható (hála a mini termékeknek). De meggyőződéssel vallom, hogy igaza volt a fodrászomnak. Teljesen mindegy, hogy melyik sampon (az összetétel ugyan az, csak az illat más). Csak az a fontos, hogy fel kell higítani minimum a négyszeresére, de vannak olyan termékek amiket akár tízszeresére is lehet higítani.

Természetesen a gyógysamponok kivételek.

2012. okt. 11. 10:46
Igaz, hogy a sampont még nem próbáltam ki, de magával a márkával nagyon elégedett vagyok. Vettem már dezodort, testápolót, arclemosót is, és mindegyikkel nagyon meg voltam elégedve. Szerintem jó lehet a sampon is :)
2012. okt. 11. 10:35
Én kb 1 éve váltottam a baleara de nagyon meg vagyok elégedve vele.
2012. okt. 11. 10:33

Én Elséve párti voltam eddig, de megunta a hajam úgynézki.

Ez viszont balzsammal nagyon jó, puha, fényes, kezelhető, és jó az illata is :)

4. ad6547aabf (válaszként erre: 3. - Vevri)
2012. okt. 11. 10:29
Ez jó. :) Nekem eddig Baba és Syoss samponom volt, de már szeretnék mást is kipróbálni. Elég vékony szálú a hajam és úgy tudom van ilyen hajtípusra is Baleás sampon.
2012. okt. 11. 10:27

Szia!

Nekem a barna hajra való van, nemrég váltottam, de megvagyok vele elégedve.

2012. okt. 11. 10:27
nekem jó bevált,azóta szép és fényes a hajam
2012. okt. 11. 10:26
Valaki használt? Mik a vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook