Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dilemma a műköröm körül fórum

Dilemma a műköröm körül (beszélgetős fórum)


1 2 3
75. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 74. - Emili0418)
2010. júl. 13. 18:31
Hagyjuk.....
74. Emili0418 (válaszként erre: 73. - 57aa4ea1e8)
2010. júl. 13. 17:09

nem mondtam, h nem töltetem...írtam 4hetenként!!!!

nekem 4 hétig még jól néz ki...


azóta nem levegős mióta a szar szuper zselét nem kérem rá..


olvassad el mit írtam ne hadoválj össze vissza...

73. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 72. - Emili0418)
2010. júl. 13. 14:28

Hát azért havonta egyszer illik tölteni a körmöket. Igaz, nem a levegő miatt, hanem mert lenő annyi idő alatt.


A körmösöd meg egyszerűen nem volt elég ügyes sztem.

2010. júl. 13. 12:07

nekem is zselés körmöm van.

volt egy idő amikor havonta új körmöt kellett felrakatni mert egyszerűen tele volt levegővel és kértem szedje le mert nem bízok benne, h 4 hétig kifogja bírni.


ez főleg akkor volt mikor vmi szuper erős tartós zselét vett és tett rám sztem túl merev volt.


mondta is 1x, h ha matricát kérek akkor nem azt rak rá mert akkor a szuper zselé nem jó rá.


azóta nem hagyom a szuper zselét...


de amúgy szép mindig.


de ez a megrendelőtől függ sztem mert olyan amilyet kér a körmöstől.

rakjunk fel képeket a körmökről sztem..


hm?

2010. ápr. 18. 19:29
Sziasztok.Én is körmös vagyok.Tényleg kevés a jó szakember.Magam is tapasztalom sajnos.Kérdezztek nyugodtan ha valamit tudni szeretnétek.
2010. ápr. 17. 15:18

Sziasztok nekem már volt és lenne is ha mernék csináltatni és nem lenne olyan kegyetlenül drága.

Mernék csináltatni ez alatt azt értem nekem már volt vele rossz tapasztalatom is.De az elején volt jó is .Nagyon szeretem még most is , de nagyon oda kell figyelni mikor csináltatja valaki nem mindegy milyen anyaggal dolgozik a műkörmös és az sem mindegy mennyi tapasztalattal rendelkezik a műkörmös.

2010. ápr. 17. 15:09

Szerintem egyáltalán nem igénytelen ha valakinek műkörme van...

Nekem évek óta "zselés"körmeim vannak és semmi problémám nincs velük.

Nem túl hosszú,de nem is túl rövid.(kontaktlencsém miatt)

Nem vagyok "nagyon nagy p.csa" főzök,mosogatok stb...csak fontos hogy a körmeim ápoltak legyenek.

Sosem volt "szutykos" a körmöm vagy "gombás"...

Ami igénytelen szerintem az amikor valakinek a körméről le van pattogva a lakk...

de ez csak az én véleményem...

68. kinga1006 (válaszként erre: 67. - Szamó)
2010. febr. 18. 13:30

Köszike szépen a választ.

Körmös vagyok én is,ill még kozmetikus is.tehát jól elvagyok :):)

Az igazsághoz hozzátartozik,hogy tudtam hogy így mködik,vagyis sejtettem...csak megerősítést szerettemm volna kapni.köszi mégegyszer

67. Szamó (válaszként erre: 66. - Kinga1006)
2010. febr. 17. 08:32

Igen, értem, hogy mi nem megy.....


A tipet csak bele kell tolni a résbe éskész, építhetsz.

A sablonosról lejön, hiszen sima műanyag felület, olyan, mintha a sablonon dolgoznál (arról is lejön, ugyebár...). Nem szabad megreszelni az ujj felületét! A sablon az "igazi" ujjaknál is sokszor vágni kell...... És van sokféle sablon, nem egyformák....



Egyébként körmös vagy? Vagy tanuló?

66. kinga1006 (válaszként erre: 65. - Szamó)
2010. febr. 16. 19:06

Szió!


Igen azt tudom.van mind a kettő nekem is.de nekem az nem tiszta teljesen,hogy ha a műanyagra építem,az lejön róla?mert ugye ezek nem egyszer használatosak:):) vagy hogyan kell használni?

a tipesbe,meg belepasszol a tip?oda fel kell nyomni...vagy azt is rá kell rögzíteni valamivel? :$

nekem a sablonoshoz nem passzol a sablon rendesen:S

remélem érted mire gondolok :D:D

köszi

65. Szamó (válaszként erre: 64. - Kinga1006)
2010. febr. 16. 09:21

Szia!


Kétfélét lehet kapni. Az egyiket sablonnal, a másikat tip-el tudod használni. Az alja tapadós, az asztalra tudod ragasztani, de nem feltétlen kell rögzíteni.

2010. febr. 15. 19:41

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne,hogy hogy kell használni a gyakorlóujjat... nem találok egyébként olyan videót sem,ahol bemutatná.

előre is köszike

2009. okt. 15. 11:58
nekem is reszelve csinálja a körmöm. ez baj? alapvetően nekem sokáig bírja, ha nem csinálok olyat, amiben befeszülne valami alá, akkor 4 hétig megtartja és amikor töltésnél lereszeli akkor mindig viszonylag jóállapotú saját köröm részt látok, csak vékonyabb. meg ha tipet rak föl akkor ken rá ilyen valami ami "egybenöveszti".
62. Szamó (válaszként erre: 61. - Ee3060870a)
2009. aug. 30. 08:14

Szia!

Írtam privit!

2009. aug. 29. 22:53

Szia Szamó!! Én most szeretnék belevágni egy kéz és lábápoló műkörömépítő tanfolyamba, szóval ha lenne pár tanácsod, írnál privibe? Esetleg emailben nem küldenél pár jegyzetet? Köszi Eszti

sztiky@gmail.com

60. Szamó
2009. aug. 27. 07:53

Igazán nincs mit, lányok!


Az igazság az, hgy ilyenkor nagyon megdöbbenek, hogy miféle "szakemberek" vannak az országban..... És van ettől rosszabb is! Ha valaki suli nélkül, tanulás nélkül kezd bele a szakmába! (persze ha csak magának csinálja, akkor szíve dolga, de másnak, pénzért azért nem kéne.....) Mindenki azt gondolja, hogy ez tök könnyű, csak rápakolom és kész. Pedig nagyon összetett szakma, rengeteg a hibalehetőség. És akár maradandó károsodást is okozhatnak.........


Nagyon szívesen segítek bárkinek! Kérdezzetek!

59. annaluca (válaszként erre: 57. - Szamó)
2009. aug. 26. 17:00
Köszönöm, akkor váltok. Így amiket az előző hozzászólásodban írtál én is arra jutottam, hogy ő lehet a tapasztalatlan. Nekem nem bolyhozta, hanem olyan vékonyra lereszelte előtte, hogy mikor leszedettem, hónapokig csak erősítő lakkal tudtam közlekedni, pedig nem vagyok egy lakkozós típus.
58. wicca10 (válaszként erre: 56. - Szamó)
2009. aug. 26. 17:00

Szia!


Köszönöm a válaszodat!

Én sem hallottam még zsíros körömről, így nagyot néztem mikor mondta. Nekem úgy tűnik sokszor, hogy elkapkodja az egészet. Lehet, hogy legközelebb máshoz megyek inkább, minthogy bosszankodjak.

57. Szamó (válaszként erre: 54. - Annaluca)
2009. aug. 26. 13:08

Szia!


Nagyon ritka, hogy valakinek egyik anyagot se bírja a körme......... 5 éve körmözök, de még nem volt ilyen vendégem......


Amiket leírtál, az egyértelműen a körmös hibája lehetett: felválás, törés, reszelés.

56. Szamó (válaszként erre: 55. - Wicca10)
2009. aug. 26. 13:05

Hát, ilyen NINCS!!!! Zsíros köröm??????

Szerintem válts körmöst, mert aki ilyet mond, azt én nem tekinteném szakembernek......


A lényeg a nagyon precíz előkészítés és az anyag helyes használata. Rengeteg minden befolyásolja a köröm tartósságát, de ez a kettő a legfontosabb!

Ha jól elő van készítve, fertőtlenítve, bolyhozva (és NEM reszelve - vékonyítva!!!) zsírtalanítva, akkor nem válik fel. És a jó szakembernek azt is tudnia kell, hogy az anyagot hogyan kell beledolgozni a körömbe úgy, hogy ne válljon fel. Azt is tudnia kell, hogy milyen vastagságúra kell építeni ahhoz, hogy ne törjön, ne válljon fel. Se a túl vastag, se a túl vékony nem jó.....


A fellevegősödést okozhatja még az is, ha nem portalanította le rendesen építés előtt.

Sőt, az is, ha nem megfelelő anyagokat használ, nem egy termékcsoportot.


Írtad, hogy tip-es a körmöd. Attól is felválhat, ha a ragasztót befolyatja a körömágy részre.


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha kérdésed van, írj nyugodtan! Bár igazából a körmösödnek kéne kérdeznie....

2009. aug. 25. 20:48

Sziasztok!


Most először töltettem fel a tippes porcelán körmeimet, és akkor amikor felrakták, és most is fellevegősödött a körömágy körül. (1 héten belül)

A műkörmös csaj azt mondta, hogy ez attól is lehet, hogy zsíros típusú a körmöm.


Létezhet ilyen? Vagy váltsak körmöst?

2009. aug. 22. 20:24

Nekem tavaly volt műkörmöm, de az első porcelán volt és már a 2. napon elvált a tövénél, mejd sorban több is. Le kellet szdetnem, majd zseléset csináltattam. Az sem bírta sokáig, a körmömmel együtt betörött, háááááát.... Utána lemondtam róla, de a férjem pedzegeti, hogy neki nagyon tetszett, megcsináltathatnám újból. De félek, hogy megint így járnék, és azért nem kis összegbe kerül az építése.

A másik gondom, hogy a manikűrös nagyon vékonyra lereszelte előtte a körmömet, meg amikor leszedte, újból a reszelés. Így uána papír vékonyságú lett a körmöm, sokáig töredezett.

Most nemsokára szülök, így előtte nem csináltatom már meg, de utána szeretném.

Hallottam olyat, hogy valakinek a körme nem tolerálja ezeket az épített dolgokat, és ledobja. Lehet, hogy én is ilyen vagyok?

53. Szamó (válaszként erre: 52. - 381d2952d9)
2009. máj. 5. 10:13

:-)


Most amúgy nem dolgozok....

Ha ez vígasztal.....

52. 381d2952d9 (válaszként erre: 51. - Szamó)
2009. máj. 5. 08:23

Szia!


Jaj, de gyorsan válaszoltál! Köszönöm szépen!

Lassan eldöntöttem, hogy mégiscsak szeretném megcsináltatni a körmeimet, de még mindig hezitálok, hogy milyen legyen?

A 3. variáció szerintem kiesik, mert azért szeretném, ha valamivel hosszabb lenne, mint a sajátom. Olyan szolid, amivel még bármit lehet csinálni...

Lehet, hogy az épített zseléset próbálom ki így elsőnek. Csak még találnom kell hozzá egy jó körmöst. Mondtam én, hogy nagy kár, hogy messze laksz.:(

51. Szamó (válaszként erre: 50. - 381d2952d9)
2009. máj. 5. 08:17

Több féle megoldás van:

1. saját köröm meghosszabbítása tip-el és azt vonjuk be zselével vagy porcelánnal

2. saját köröm meghosszabbítása sablonon (épített technika)

3. saját köröm hossza marad, csak ráhúzzuk az anyagot


Mindhárom zseléből és porcelánból készülhet, mindháromnál kerül "műköröm" a saját körömre.


Árban mind más......

2009. máj. 5. 08:13

Szamó!

Elsősorban tőled kérdezem, mert te profi vagy, de válaszolhat persze más is, ha tud!

Mi a különbség a műköröm (zselés vagy porcelán) és a saját köröm megerősítése között? Az nem műköröm? Árban van különbség?

49. 381d2952d9 (válaszként erre: 48. - 1366e32fae)
2009. máj. 4. 16:33

És az árakról tudnál nekem írni?

Mennyibe került maga a köröm először + 3 hetente mennyi a töltés?

Köszi!

48. 1366e32fae (válaszként erre: 45. - 381d2952d9)
2009. máj. 4. 16:09
nekem is nagyon gyorsan nő a körmöm,így 3hetente töltetem.A csillámos zselék a favoritok nálam is!És nekem kocka alakú.Drága,de iszonyú szép.
2009. máj. 4. 13:47

Szia!

Sajna nekem nagyon gyorsan nől a körmöm, így nekem legkésőbb kéthetente kell építeni, de megéri, mert nagyon szép. Főleg, ha színes zselével készül, mert akkor nem kopik le, mint a lakk.

46. Szamó (válaszként erre: 45. - 381d2952d9)
2009. máj. 4. 13:34

Szia!


Nagyon egyén függő!

Függ attól, hogy milyen gyorsan nő a saját körmöd.

Függ attól, hogy mik az igényeid, mikortól zavar a dolog.

Függ attól, hogy milyen a minta a körmödön.

Függ attól, hogy hogyan van felrakva, mennyit bír ki.


Ezek függvényében: 3-6 hét.

szerintem

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook