Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dilemma a műköröm körül fórum

Dilemma a műköröm körül (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. Tidike
2009. ápr. 28. 07:57
Nekem már kb. 3 éve van zselés műkörmöm, nagyon szeretem. Anno a húgom beszélt kb. fél évig mire megcsináltattam, nem bántam meg. Próbáltam már a porcelánt is, de nekem az kényelmetlen volt és hamar levált.
14. doxikri (válaszként erre: 11. - Ritkó)
2009. ápr. 27. 21:55
Erre jó a japán manikűr, mert az természetes, de olyan mintha műköröm lenne. A műkörmös oldalakon erről is van tájékoztatás.
13. 5a2a075e0e (válaszként erre: 7. - 381d2952d9)
2009. ápr. 27. 21:04
Persze, nekem volt több évig. Aztán elköltöztünk a párommal és azért luxus lett volna 25 km tenni egy manikűröshöz. Aztán jött a fiam. De nemsokára megyek vissza dolgozni és megint felrakatom. Olyan a munkám, hogy szinte először a kezemet látják meg. Most csak azért nem rakatok föl, mert csempét verni és a törmeléket kihordani biztos nem jó benne :-))))).
2009. ápr. 27. 16:05
Igen,a műköröm elpuhítja a saját körmeidet, de pár hónap amíg le nem nő az a rész újra erősek lesznek a körmeid (én ezt hallottam) Amúgy nekem már nem is tudom hány éve van folyamatosan műkörmöm, nagyon szeretem és mindent tudok vele csinálni.Nekem a zselé jobban bejött mint a porcelán. Itt egy oldal ahol körmöst is tudsz találni és a munkájukat is megnézheted (ez szerintem tök jó, mert rengetek olyan körmös van akinek semmi fantáziája ill kézügyessége nincsen és ebből kiderül) www.nails.hu
11. Ritkó
2009. ápr. 27. 15:24

Ha szép a körmöd, ne tetessél fel műkörmöt, szerintem tök felesleges. Nekem is szép körmeim vannak, és nekem is hitték azt, hogy műköröm.

Nekem volt műkörmöm, de hosszú távon szerintem nem igazán egészséges, meg nem levegőzik alatta a köröm. Vagy nem?

10. sundance (válaszként erre: 8. - Szamó)
2009. ápr. 27. 14:53
Nekem nagyon szép és erős körmeim vannak. Mindig szépen ki van manikűrözve. Van, aki azt hiszi, műköröm. Mégis megfordult a fejemben, hogy kipróbálom én is a műkörmöt. Azonban tartok attól, hogy tönkre teszi a saját körmömet, hogy utána már nem lesz olyan erős. Valóban tönkre mehet a saját köröm a műköröm miatt?
2009. ápr. 27. 09:57
Nekem volt, zselés és az nagyonn klassz. Volt porcelán is, de azt elhagytam. Valószínúleg nem jól tették fel. De szerintem a zselés szebb és érzésre is jobb. Most a japán manikűrt fogom kipróbálni.
8. Szamó (válaszként erre: 3. - 381d2952d9)
2009. ápr. 27. 09:48

Szia!


Én körmös vagyok már 5 éve.

Bármennyire hihetetlen, de nem mindenkinek szoktam ajánlani a műkörmöt. Van, akinek a munkája miatt nem lehet, van, aki nem szereti.


De!


Ha szeretnél, akkor szinte teljesen mindegy, hogy zselé vagy porcelán. A mai alapanyagok már nagyon profik, mindkettő tartós, szép. Én egyébként "zselépárti" vagyok. Jobban szeretem, mert úgy érzem, hogy kicsit rugalmasabb, könnyebb. A porci könnyebben törik, ridegebb, keményebb. De az a tapasztalatom, hogy teljesen mindegy, hogy ki mit mond, addig nem tudod, hogy neked melyik a jobb, amíg ki nem próbálod mindkettőt! Én szoktam javasolni a vendégeimnek, hogy próbálják ki és akkor maguk dönthetik el, hogy melyik a jobb nekik. Mert igazából (mint már írtam) mindkettő jó, csak más.


Ha van még kérdésed nagyon szívesen segítek!

7. 381d2952d9 (válaszként erre: 5. - 5a2a075e0e)
2009. ápr. 27. 09:42
És most van neked? Ha nincs, miért nincsen már? Volt vele valami gond?
6. 381d2952d9 (válaszként erre: 4. - 5a2a075e0e)
2009. ápr. 27. 09:41

Egyszer dilemma, hogy legyen - e vagy sem? A másik dilemma meg, hogy ha legyen, akkor milyen? Zselés vagy porci?

Neked volt már amúgy?

5. 5a2a075e0e (válaszként erre: 3. - 381d2952d9)
2009. ápr. 27. 09:38
Nekem mindig is zselés volt. 2 hetente jártam manikűröshöz így mindig reszelt belőle újra festette. Imádtam. Én csak ajánlani tudom.
2009. ápr. 27. 09:36
Dilemma? Akkor most nem tudod hogy szeretnél vagy sem? Én szeretnék, de nemsokára felújításba kezdünk, így nyárra nem éppen szép lesz a kezem, de ha vége megyek tetetek fel. Nekem volt és nagyon bejött és persze nem elhanyagolható, hogy mindent lehet csinálni vele.
2009. ápr. 27. 09:34

Sziasztok!

Olyanok tanácsait, tapasztalatait várom, akiknek már volt, van műkörme. Nekem még sosem volt, de nagyon áhítozom utána. De nem tudom, hogy milyet is csináltassak? Nem akarok túl hosszút és semmi extra igényem nincs. Francia szögletes véggel. De miből legyen? Porcelán vagy zselé? Melyik miért jó szerintetek? És, ha esetleg mégsem tudom megszokni, hogy tudom leszedni magamnak? Na, azért remélem erre nem kerül sor, ha már rászánom magam!

2009. ápr. 27. 09:33
?
2009. ápr. 27. 09:31
Dilemma a műköröm körül
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook