Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Derékfájás a betöltött 5. héttől? fórum

Derékfájás a betöltött 5. héttől? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 22. 14:08
Jaj de örülök, mármint nem annak hogy neked ez annó aggodalmat okozott, csak így egy kicsit megnyugszom hogy minden rendben lesz! :-) köszi a hozzászólást!!!
2012. febr. 22. 14:07

Nekem is fájt-tágulnak a csontok-de persze mindenki aggódik.(én is)

A 2.terhességemnél a 8.hétig nem találták a babót,se hasi,se hüvelyi UH-al.Ne aggódj!

2012. febr. 22. 14:07

köszönöm a bízatást. Nekem azért fura mert az előző babánál soha nem volt ilyen, sportolok rendszeresen, tartok órákat is, sztem elég erős a hátizmom, és az előző babámnál talán ha szülés előtt éreztem ilyet. Azért ijedtem meg! De úgy örülnék ha igazatok lenne és minden ok, csak minden terhesség más

:-))

2012. febr. 22. 14:01
normal terhessegnel is normalis az elso terhesegemnel is az elejetol fajt es most is. szerintem a dokinak regi a gepees azert nem latta hisszen a 4-ikheten csak 1 mm-res es csak nagyon jo gepekel lasak
2012. febr. 22. 14:01

Ne aggódj!

NEkem így visszagodolva, négy hetes koromban már bőven fájt a derekam, és feszültek a melleim. Sőt, 2 hetes lehettem, mert azt hittem meg fog jönni:))


ÉS nem akarlak elkeseríteni, de a 9 hónap alatt, egyre rosszabb lett:(((

Bár nekem összvissz ennyi "terhestünetem" volt

2012. febr. 22. 13:56
Lehet a derékfájás normális vagy csak méhen kívüli terhességben fordul elő. Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat. Pénteken voltam 4 hét+6 napos nem látott még semmit a doki a méhben, pénteken kell visszamennem uh-ra. Nagyon fáj a derekam, aggódom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook