Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Depresszió fórum

Depresszió (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Depresszió

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
325. Joyce (válaszként erre: 324. - *anya*)
2007. júl. 19. 10:11
Nem biztos! Reménykedjünk benne, hogy nem lesz több "kellemetlenebb" napod. Egyre fáradtabban vagyok. Ma már csak félselejtes állapotig készültem el. Nincs kedvem, és így rosszabbul érzem magam, ördögi kör.
324. *anya*
2007. júl. 19. 09:54

És aztán jön a kellemetlenebb része, jajj de "jó".

És Ti, hogy vagytok?

323. Joyce (válaszként erre: 322. - *anya*)
2007. júl. 19. 09:52
Vannak jobb napok/órák/pillanatok.
322. *anya*
2007. júl. 19. 09:41

sziasztok.

Itt vagytok?

Ma nem tudom miért, de semmi bajom... én ezt nem értem...

321. Mókica (válaszként erre: 319. - *anya*)
2007. júl. 18. 23:19

figyu ird le nekem ha gondolod hogy kezdődött ez...mióta tart, miért....kicsit bele kéne ebbe mélyedni...

semmi baj veled,te is normális vagy....most olyan helyzetbe kerültél ami miatt kivagy!

Már az is idegesit, hogy nem tudod miért vagy ideges....

De ha úgy érzed nem segithet semmi akkor persze menj el orvoshoz!

320. Mókica (válaszként erre: 318. - Df407f1c2a)
2007. júl. 18. 23:17

szerintem nem feltétlen kell azonnal orvoshoz rohanni! NE MOND NEKI, HOGY LEHETETLEN! Nekem sikerült! Nem vagyunk egyformák...félre ne értsd nem akarlak megbántani, de elősször próbálja meg más úton! Ha azonnal mindenre gyógyszert szednénk...hát nem tudom!

Annak viszont örülök , hogy te javulóban vagy!!!:))

319. *anya* (válaszként erre: 318. - Df407f1c2a)
2007. júl. 18. 16:14

ok, bár már most is "teljesen kész vagyok" - még ennél lejebb? (már az is eszembe jutott, hogy otthagyom a Lányom és a Férjem (nagyon-nagyon szeretik egymást) és kezdjenek új életet egy "normális " nővel...

Azt gondolom egy Anyának ilyet gondolni, valóban az alja...

318. df407f1c2a (válaszként erre: 306. - *anya*)
2007. júl. 18. 16:02
szia!pánikbeteg nő vagyok immár 5 éve(mostmár gyógyulóban há istennek)feltétlen orvoshoz kell menned ,mert különben nagyon mélyre lehet süllyedni ...én már csak tudom...,antidepresszánst fog felírni ami nagyon jó hatással lesz a közérzetedre,de ha mégis úgy döntesz megpróbálod egyedül megoldani,nem akarlak elkeseríteni"nem fog menni"MENJ ORVOSHOZ AMÍG MÉG NEM KÉSŐ"
317. *anya* (válaszként erre: 316. - Joyce)
2007. júl. 18. 14:59

értem... és tudom miről beszélsz.

nekem mindig azt mondták, hogy 3 diploma és 5 nyelvvizsga nélkül nem ember az ember.

Ne foglalkozz mit mondanak, Te tudod mire vagy képes!

nekem sincs diplomám, de jobban keres mint a diplomás mostohaapám... ennyit erről.

316. Joyce (válaszként erre: 314. - *anya*)
2007. júl. 18. 14:32
Sajnos nem tudok sehogy elköltözni, jelenleg nincs kivel, és nem tudnám fizetni. Nekem is az a bajom, hogy egyszerűen mindenbe beleszól anyám, hogy mit hova rakok, mit veszek fel, milyen a hajam, mit dolgozzak majd, meg, hogy miért nem csinálok semmit (holott ált. több dolgot csinálok, mint a barátnőim, tanulás, munka, stb.-re értve.)Nem vagyok jó neki, de már nem is érdekel. Szerinte nem fogom semmire sem vinni, max. eladó leszek. Igaza van egyébként, mert kicsit zsákutcába kerültem atéren, hogy majd mit fogok dolgozni. Szóval sokkal elviselhetőbb lenne, hacsak karácsonykor kéne találkoznom a szüleimmel, mint a filmekben, csak ahhoz el kell jutni oda, hogy az embernek legyen családja, pénze, de ez lehetetlennek tűnik.
315. *anya* (válaszként erre: 312. - Joyce)
2007. júl. 18. 14:09
ja: az előző erre ment
314. *anya*
2007. júl. 18. 14:09

na ujra itt..

Ismerős a dolog, nemrég még én is otthon laktam, suli meg hasonlók..., nem voltam szinte otthon így nem idegesített senki...

nem tudsz egy albit kivenni vkivel? úgy mégis csak olcsó és külön vagy, na meg talán úgy ki lehet fizetni (bár nem tudom az árakat, kaukció stb.)

és a szüleiddel mi a gond ha szabad tudnom?

Én sem jöttem ki az Anyukámmal míg otthon laktam, aztán elköltöztem (egyik nap reggel még nem tudtam hogy este már más lesz az otthonom) aztán beteg lett és meg megszületett a Lányom és azóta azt mondhatom hogy stimmelünk (persze van hogy nagyon idegesít hogy szerinte így - úgy, de mégis csak az Anyulám... :))

ha megoldható külön kell menni vagy megbeszélni velük, hogy a szobád a "lakásod" és nincs a "lakásodhoz" kulcsuk.

bár nem ismerem a szitut...

313. Mókica (válaszként erre: 290. - *anya*)
2007. júl. 18. 13:45

Ha kilátástalannak látsz valamit,nem látsz kiutat belőle, csak örlöd magad....ezek vezetnek ehhez a minden idegesit ,szétrobbanok állapothoz! Voltam én is ilyen helyzetben!!! Tudom, hogy nagyon rossz, mert tényleg nem tudsz mit tenni ellene....szét tudsz robbani!

Meg lehet mindent oldani! Orvos nélkül is! Én is kimásztam ebből!Irj nyugodtan privit, lehet tudok segiteni! Most el kell mennem dolgozni, de ha úgy gondolod,ténylg ird le mi a baj, este ha hazajöttem válaszok!!!

312. Joyce (válaszként erre: 310. - *anya*)
2007. júl. 18. 13:41
Nem tudom mi a bajom. Sok problémám van már, családi, kapcsolati, suli, munka. Egyre rosszabbul jövök ki a szüleimmel, már nagyon nem szeretek velük lakni. Egy rossz kapcsolatomnak úgy tűnik vége lesz, de ez meg lehet, hogy rosszabb. Csak diákmunkát tudok suli mellett dolgozni, de így meg alig van pénzem. Minden téren kilátástalannak tűnik az életem.
311. *anya*
2007. júl. 18. 13:37
úúú meló - 15p szünet nekem
310. *anya* (válaszként erre: 303. - Joyce)
2007. júl. 18. 13:35

"csak ugy rossz kedved lett"? vagy pl. mint nálunk van vmi a háttérben (családi probléma, munkahelyi stb.)

tessék bővebben elmondani... ! :) (tényleg jó ha kiírod)

309. m.bogyó (válaszként erre: 306. - *anya*)
2007. júl. 18. 13:34

Az egyértzelmű,h sírás nélkül nem megy!Az csak jót fog tenni hidd el!

Én a helyedben magánúton intézném,ahhoz nem kell háziorvos,beutaló,meg sztem jobban rádfigyel az orvos,mintha ideggyógyászhoz mész!Ott nincs terápia,csak felveszik az anamnézist,és felírják a gyógyszert,és azt mondják:"ne rágódj a múlton!

Nem vagy hülye,csak problémáid vannak!!!!Depresszió nem=hülyeség!

Vezesd le a dühöd,úgy,h senki ne lássa!Üvölts otthon a párnába,csapkodd az ágyat ököllel(de nehogy eltörd a kezed),írd le a gondjaidat(az sokat szokott segíteni)és sírj ha jól esik!Ha dühös vagy,sose fojtsd magadba,mindig közöld az illetővel,h feldühített(higadtan),és akkor nem halmozódik benned az elfojtott harag,nem lesz olyan sűrűn üvölthetnéked!

ez hosszú folyamat,és ne várj változást pár nap alatt!

(Ha a megfelelő gyógyszert kapod,1 hét alatt javulhatsz,de csak a gyógyszerrel!)

308. Joyce (válaszként erre: 306. - *anya*)
2007. júl. 18. 13:21
Szerintem kell háziorvosi beutaló pszichiáterhez, de pontosan nem tudom. Pszichológushoz viszont nem kell, de az nem tud gyógyszert adni. Ha nem akarod ne mond el a körzetidnek, végül is nem tartozik rá, csak kérj papírt ha kell, de előbb lehet, hogy a pszichiátert kéne megkérdezni, ha találsz, hogy tényleg kell-e.
2007. júl. 18. 13:20

kaikus=laikus

dolg=dolog

melett=mellett

Bocsi,próbáltam sietni..

306. *anya* (válaszként erre: 297. - M.bogyó)
2007. júl. 18. 13:18

hol kezdjem? háziorvos vagy mehetek egyből a nem tudom milyen rendelésre...? hogy van ez most?

és mégis mit mondjak? csak így egyszerűen hogy hülye vagyok? (sajna a részleteket bőgés nélkül nem tudom elmondani... )



ja azt kihagytam, hogy egy veszekedés során elsirtam magam majd közölte a férjem, hogy sirjál b* sírjál...

azóta próbálok nem sírni...

305. Joyce (válaszként erre: 302. - *anya*)
2007. júl. 18. 13:17
Az önvád az egyik legrosszabb, nekem is nagyon megy, de nálad szerintem nem jogos, egyedül egyébként sem lehet egy kapcsolatot tönkretenni.
304. m.bogyó (válaszként erre: 298. - *anya*)
2007. júl. 18. 13:16

Nyilván mindkét felet hallani kéne a dologról,de az azért furcsa,h titokban írogat,és amikor rákérdezel támad!A sarokba szorított ember reakciója ez!

Valószínű,h a párod(nem áll szándékomban vádaskodni) vagy kicsapongó,vagy az újra vágyik,de ezért ne hibáztasd a betegségedet,mert ha szeret,így is elfogad és azon van,h segítsen,ha egyáltalán felismerte,h gond van veled!Mert ez a betegség lustaság,nem törődömség,agresszió,türelmetlenség képébe bújik,és a kaikus nem mindig ismeri fel!

Nem ismerem a céges bulik szokásrendjét,de kicsit gyanús a dolg!Hozzáteszem én is elég gyanakvó vagyok,de azért az ember sztem ha nincs oka aggódni,azt úgy is érzi!

Mindenképpen menj el orvoshoz,és ő a házasságoddal kapcs.is tud segíteni,meg mindenben!

Pozitívan állj hozzá a dologhoz!A betegséggel kapcs. negatív kicsengésű megjegyzéseket,üzeneteket ereszd el a füled melett,mert ha hiszel magadban könnyebb a gyógyulás!

Fogd fel úgy,h sokkal jobb,h lelki probléma képében jelent meg a dolog,és nem szervi megbetegedést okozott!Sokkal könnyebb az elején visszafordítani a folyamatot, mintha megvárnád,hogy még súlyosabb tüneteid legyenek!Ha gondolod megpróbálok utánajárni,h Bp.-en kik a jó dokik szakmailag!

303. Joyce (válaszként erre: 302. - *anya*)
2007. júl. 18. 13:16
Velem nem tudom mizujs. Azt se tudom mikor kezdődött, de eddig csak néha, meg egyre többször volt rosszkedvem, szomorú voltam, stb., de azt még normálisnak tartottam. Nemrég viszont már szinte állandósult, azt sem tudom pontosan mit érzek, de néha már nekem is olyan, hogy nem bírom tovább, meg nem felelek meg magamnak semennyire sem, úgy érzem másoknak sem, és hogy nem szeretnek. Ált. alig eszem valamit, mert kövérnek is látom magam, meg rondának, de ha csak ezek lennének már sokkal jobb lenne.
302. *anya* (válaszként erre: 301. - Joyce)
2007. júl. 18. 13:04

veled mizujs?

próbálom nem okolni, de...

301. Joyce (válaszként erre: 287. - *anya*)
2007. júl. 18. 13:01

Én is nagyon kivagyok mostanában.

Szerintem magadat ne okold a házasságod miatt, mert ha valaki megcsalja a gyesen lévő feleségét...

300. *anya* (válaszként erre: 297. - M.bogyó)
2007. júl. 18. 12:57

Igyekszem... csak a meló, meg a család... nehéz.

Nem az én hibám...? nem tudom, talán. Hibáztam - sok féltékenykedés, magamba fordulás... ezeket nem birta párom majd az Ő "rohamait" meg én...

299. bnedora (válaszként erre: 295. - *anya*)
2007. júl. 18. 12:51
Ismerem az érzést, én évek óta az vagyok. Gyógyszert is szedek, de lassan már azok sem segítenek. Úgy érzem, senki nem ért meg. Sajnos már többször kíséreltem meg öngy..got. Az este is nagyon padlón voltam, és már megint azon járt az eszem. Félek, hogy egyszer tényleg elmegyek:((((
298. *anya*
2007. júl. 18. 12:50

céges buli: állitólag külsős nem mehetett...

nő: távolságival utazott naponta dolgozni ott ismerkedett meg egy csajjal, majd jöttek az email váltások amikor rákérdeztem hogy kitől és stb. (mintha nem tudnék semmit) akkor tök mást mondott. Majd letagadta hogy felhivta vagy hogy írt neki sms-t (azt mondta a csaj irt elősször)


minden egyes "ilyen" alakolom után teljesen azt éreztem meg érzem hogy neki van igaza... és tényleg én vagyok a hülye...

297. m.bogyó (válaszként erre: 295. - *anya*)
2007. júl. 18. 12:43
Higgy nekem!Tényleg segíteni szeretnék!Tudom mit érzel!Keress fel egy SZAKEMBERT!Pesten nem lehet ez nehéz!NEM A TE HIBÁD,h beteg lettél!!!!!
296. m.bogyó (válaszként erre: 292. - *anya*)
2007. júl. 18. 12:37

Egyébként miért nem vitt téged is a férjed a céges buliba?Ha nem vagyok túl indiszkrét a nőügy az milyen jellegű volt?

Egyébként az egy jó szöveg is lehet,h hiányzik a régi éned sztem,így legalább te vagy a hibás és avita is le van zárva,és akkor ugye jön az önvád!

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook