Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Teljesen egyedül elszigetelve egy másik országban. Depresszió. Nem tudom, hogy mi segítene fórum

Teljesen egyedül elszigetelve egy másik országban. Depresszió. Nem tudom, hogy mi segítene (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
301. Imisz (válaszként erre: 297. - Mom4two)
2016. júl. 22. 08:10
Szia! Sikerült hazajönnöd? Remélem jól vagy a gyerekekkel együtt!
2016. júl. 3. 08:55
Tarts ki!! Kibirod!! Gyertek haza!!!
299. csikil4ny (válaszként erre: 297. - Mom4two)
2016. júl. 3. 08:46
Erős vagy, meg tudod csinálni! Magyarországon vannak anyaotthonok, legalább a lakhatás meg lenne oldva... Nagyon drukkolok neked!
298. messzi idegen (válaszként erre: 297. - Mom4two)
2016. júl. 3. 00:51

Gyere haza Magyarországra,és tájékozódj.

Itthon védenek a magyar törvények,ha balhé van,próbáld felvenni a hangot,de vezsélyes,óvatosan.

Ha ver,fényképet csinálj,legyen valami a kezedben ellene.

Szerintem írtuk korábban,Nane és Nők világa alapítvány,keresd meg őket.

És igen,ott vannak a gyerekek,tessék magad összeszedni,még ha oly néznek is tűnik.

Ne dőlj be a kamu dumának,egy ilyen elmebeteg faxnak soha nem fogják a gyerekeket oda adni,üres fenyegetőzés szerintem.

Fel a fejjel,már nem kell sokat kibírni:)

297. Mom4two
2016. júl. 3. 00:09

Megdogok orulni... En eskuszom most omlok ossze. Egyszerre konyorgom mar a halalert es azert, higy vegre kijussunk. Itt a gyonyoru kispanyom akit ma este 3-jara keltett fel az uvoltesevel meg azzal, higy folytogat es szapul engem. En mar nem birom 2 het van az utazasig de en mar nem birom es mi leaz utana senki se lesz ott hogy fogja mar a kezem bereletem egy lakast 2 hetre es utana semmi senki es semmi hogy fogok eletben tartani ket gyereket munka szallas es rokonok baratok nelkul. MIIIIERT ERDEMLEM EZT. Eskuszom nem loptam nem hazudtam mindig igazsagosan probalok elni es tenyleg kemenyen dolgozom hogy jo anya legyek olvasok jatszok veluk figyelek rajuk 0-24 ebren vagyok takaritok mindenkinutan dolgozok is. Kuytat tenyesztek es weblapot epitek higy otthinrol tudjak dolgozni de meg az sincs kesz es az eg vilagon njncsen senkinm. Miert nem jon ossze akarmilyen kemenyen dolgozok.es egyre rosszabb minden. Nem tudom mit tehetnek. Most mar tenyleg csak megoljem magam mert nincs kiut. En ugy szeretem a gyerekeim en csak egy normalis eletet szeretnek ahol nem vetnek meg ahol normalis vagyok es tisztelnek magamert a kemeny munkamert azert mert jo anya vagyokes a gyerekeim tudnak egesz eletet elni miert olyan lehetetlen ez.munka gyerekek iskola baratok. Nekem gyerekkorom sem volt legalabb az en gyerekeimnek legyen. En birom olyan mintha szetrobbanek a mellkasom

Faj a szivem osszeomlottam osszetort minden zokogok es olyan egyedul erzem magam mi tha egy porszem lennek az egesz univerzumban es meg a sajat anyamat sem erdeklem az apamrol meg ne is beszeljunk aki meg legalabb gyulol is mert lanynak szuletem. Mikor lesz en nek vege mar. Melyik orszagba lesz vegre jo hogy tudnek vegre elni igazabol az en gyonyoru kicsi gyerekeimmel??? Ok a minden nekem tartjak bennen egyedul az eletet. Nelkulukmar bizros hogy megoltem volna magam. De ott a kocsi baba lanyom akibe olyan nagyon szerelmes vagyok es minden egyes kis hang amit kigagyog olyan edes hogy majd elolvadok es feltolti a szivemet csupa megllegseggel es a nagy 4 eves fiam aki mar leirha a nevertes olyan gyonyoru dinokat meg sarkanyokat rajzol hogy elalelok. Kis picassonak hivom es imadja olyan kedves teremtes mindketto. Olyan artatlank es olyan szepek a legeslegszebbek mindennel gyonyurubbek mint amit eltudtam vala kepzelni es koszonom istenem hogy vannak nekem nelkuluk mar reges regen elvesztem volna

296. c14rwe
2016. máj. 27. 11:17

szia Mom4two !

olvasom a hozzászólásokat ,mindenki jó hozzáállással irogat neked, ez örömteli,

de ha már ilyen helytzetbe kerültél, valóban menekülni kell, nem hagyhatod hogy a személyislgedet sárba tiporja valaki akinek odaadtad mindened,nem háztartási alkalmazottnak mentél hozzá!

egyet ne felejts mindig elörelátó "körmöntfont"

legyél, most már rendithetetlenül menj elöre a célod felé,nem tudom honnan irsz, de mindent takarits a gépedröl,ELÖZMÉNYEK, MEMORIA ,SÜTIK, MINDEN NAP MIKOR IRSZ ! mert esetleges gyanúja miatt nyomozhat,kérdezösködhet, utánad mit teszel, senkinek ne áruld el magad, terveidröl ne beszélj,még azzal sem akiben megbizol,ugy kell tenned mintha minden a legnagyobb rendben lenne és megy tovább ahogyan eddig.

sajnos bezártad magad egy mókuskerékbe, de mindig van kiút ne feledd.

295. o.andi
2016. máj. 19. 00:04
drukkolok neked,nem lehet könnyü!!az erö veled van!!!
294. messzi idegen (válaszként erre: 292. - Mom4two)
2016. máj. 18. 23:59

Szia:)

Jó,hogy előkerültél,és nincs semmi gond !

Ahogy Magyarországra jössz,keress fel nővédő szervezeteket,Nane és Nők világa alapítvány,itthon már tudnak segíteni.

Addig is légy "jókislány",nehogy levágja mire készülsz.;)

293. csikil4ny (válaszként erre: 292. - Mom4two)
2016. máj. 18. 21:39

Szia! S egyetlen segélyszervezet sem?


Jó, hogy írtál. Vigyázz magatokra, nagyon drukkolok!

292. Mom4two
2016. máj. 18. 21:36

Sziasztok, most veszek a napokban "nyaralni" jegyeker haza. De kozben angliaban mar van talan munka es szallas is uton van. Nagyon ellenzi a hazamenest meg a nyaralast, es egyaltalan nem akarja hagyni, hogy a lanyom magyar allampolgarra tegyem, de le van tojva. Csinalom. Egyenlore ennyinel jarok. Magyarorszagra egyutt megyunk majd, de onnan nem ramgathat ki ha mar vegre magyar a lanyom is. Remelem. Egyebkent 1 ugyved sem valaszolt.:( de legalabb haladtam valamit, ugyhogy koszonom a tamogatast! Meg a sok jo es segito szot. Nyaron megyunk ugyhogy addig nem nagyon hiszem, hogy lesz valtozas. De irok hogyha sikerult megy hogyan tovabb ha kitalaltam.

Szep estet nektek.

2016. máj. 17. 07:22
ha beszelek az uj orszag nyelvet talalsz baratokat elobb vagy utobb,indulasnak menj el Magyar klubban/ha van ott nalatok/.
290. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Mom4two)
2016. máj. 15. 10:36
Remélem minden ok! Jutottál valami infohoz?
289. beYOUtiful (válaszként erre: 287. - Messzi idegen)
2016. máj. 5. 20:36
Biztos, hogy nagyon sok eset azert er veget, mert bekrepal az agresszor vagy megbetegszik (fizikalisan) es nem kepes többe a lelki terrorizalasra. Vagyis szerintem nagyon sokszor az aldozat egyszeruen nem kepes lepni. Remelem TI.-nal maskent lesz! Szoiritok neki!
288. pihőce07 (válaszként erre: 287. - Messzi idegen)
2016. máj. 5. 20:25
Sajnos túl sok
287. messzi idegen (válaszként erre: 286. - BeYOUtiful)
2016. máj. 5. 16:12

Vannak beteg emberek,nem is kevés sajnos. ;(

Hány ilyen eset lehet, vagy hasonló, ami ki sem derül!?

2016. máj. 5. 14:28

Kicsit filmbe illo, de valakinek igy sikerült:

[link]

2016. máj. 4. 19:49

Hová tűnt a fórum indító :(

Remélhetőleg nincs baj.

284. 871383ddcb (válaszként erre: 282. - Messzi idegen)
2016. máj. 3. 13:11
:)
2016. máj. 3. 07:35
Sziasztok! Történt valami?
282. messzi idegen (válaszként erre: 279. - 871383ddcb)
2016. máj. 3. 07:23

Köszönöm:)

Én is kíváncsi vagyok,mit intézett a szóban forgó hölgy.

Szívesen segÍtek neki,amiben tudok.

281. 871383ddcb (válaszként erre: 260. - Mom4two)
2016. máj. 3. 06:25

Sokat jársz az eszemben! :)


Kiokoskodtál már valamit? Jött valahonnan válasz?

2016. máj. 2. 15:41
például beszélni a nyelvet,egy munkahely,egy megbízható társ,lakhatás,s légy optimista,s tevékeny...
279. 871383ddcb (válaszként erre: 276. - Messzi idegen)
2016. máj. 1. 08:26
Minden szavaddal egyetértek. :)
278. Channa* (válaszként erre: 276. - Messzi idegen)
2016. máj. 1. 08:03
Én is ezt mondom!
2016. máj. 1. 06:42
2016. máj. 1. 06:25

[link]


Amit az imént linkeltem, ott keress magyarul beszélő ügyvédet.

Nézelődj, biztosan lehet találni Franciaországban élő magyar ügyvédet..

Írd le,mi a helyzet, ne könyörögj, de legyél nagyon udvarias.

Próbáld megtudni, milyen következményei lennének, ha lelépnél a gyerekekkel, egy szép napon.

Ne egy levelet írj,és várj,hanem amennyit lehet.

2-4-6-8-10,valaki csak válaszol.

Máson ne is gondolkodj, nincs más alternatíva.

Próbálj valahogy pénzt gyűjteni a tudta nélkül.

Ne gondold, hogy meg fog változni.

Emberek csettintésre nem változnak ekkorát.

Ő ugyanaz az "ember",aki korábban.

Vannak jó és rossz időszakok is, ez ilyen.

Ez a ciklikusság nem véletlen, ez kell a lelki megtörésedhez.

Te mégis mit csinálsz?

Azon vagy, azon "dolgozol",hogy elhagyd.

Bravó :)

Nem tört meg,nem vagy gyenge! :)

Ne hibáztasd magad, bárki kerülhet ilyen helyzetbe,nem a te hibád! :)

Bármilyen lelki, mentális gödörből fel lehet állni,ezt ne feledd,a lélek gyógyítható, mindig gyógyítható.

Cselekedj!

2016. máj. 1. 06:03
274. messzi idegen (válaszként erre: 232. - Mom4two)
2016. máj. 1. 05:58

A ház teljesen lényegtelen, hogy mennyi pénzed van benne.

Ez egy állat.

Menekülni kell!

273. messzi idegen (válaszként erre: 106. - Mom4two)
2016. máj. 1. 05:54

Hangfelvétel és fénykép,ha bármilyen sérülésed van.

Küld át anyukádnak e-mailben, és töröld mindenhonnan.

272. gribedli*** (válaszként erre: 261. - Mom4two)
2016. ápr. 30. 18:17

Bármilyen eljárás esetén mindig megkérdezik, hogy téged melyik ügyvéd képvisel és te szólsz, hogy szeretnéd, ha ők gondoskodnának erről, és meg fogják mondani, hogy ki az, aki elvállal. Mindenkinek joga van ügyvédhez és a többség, aki ilyen helyzetben van, nem engedhet meg magának fizetős ügyvédet. Ezért nekik kirendelnek egyet az ott dolgozó ügyvédek közül.


Én nem telefonon intéztem volna a dolgot, hogy "leordítsanak", hanem bementem volna személyesen. Azért, mert tényleg a bíróknak sok dolguk van, de ha személyesen mész be, esetleg elmagyarázza valaki, akinek ez a feladata, hogy asszisztáljon, elmagyarázzon neked mindent, hogy mit tegyél.


Figyi, nem megy anélkül, hogy megmutasd magad. Nem lehet csak odatelefonálgatni, ha komolyan gondolod. Menj oda és ne hagyd, hogy lerázzanak. Valahogy úgy érzem, hogy szégyellsz odamenni, félsz a pletykáktól, félsz, hogy kitudódik valami de ezt arctalanul nem fogod tudni megoldani, nem tudsz csak úgy elsomfordálni, hanem vállald fel a problémát és állj eléjük, mondom mit veszítesz? Egy csomóan otthagyják egymást, nem értem, nagyobb gondot csinálsz ebből az odamenetelből, mint a valódi megalázó helyzetből amit nap mint nap megélsz csak mert képtelen vagy összeszedni magad és elindítani egy konkrét szeparációt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook