Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Depo provera fogamzásgátló injekció- ismeri valaki? fórum

Depo provera fogamzásgátló injekció- ismeri valaki? (beszélgetős fórum)


2008. szept. 20. 15:19
Sziasztok!Én áprilisban adattam be alöször.Nekem semmi különösebb problémám nem volt töle azon kivül hogy azóta sem jött meg a menstruációm.Már többször voltam orvosnál,ultrahangra elküldtek ,de azonkivül semmit sem csináltak velem.azt mondták várjak türelemmel.Köszi ezzel nem lettem nyugodtabb!Csak azt nem tudom miért alkalmazzák ha ilyen sok a brobléma!Az bizti ha egyszer megjön többet nem adatom be!!!
2008. szept. 19. 08:08

Szia, én is csak erősíteni tudom az ellenzők táborát.... nekem olyan vérzészavart csinált, hogy kétszer is meg kellett kaparni. :(

Nem ajánlom senkinek.

2008. szept. 18. 18:52
na egyre jobb!!!!!!
2008. szept. 18. 18:44
Én sem ajánlom. Áprilisban kaptam egy adagot, június óta nem jött meg a vérzésem. A libidót jelentősen csökkenti, és hipp-hopp felpattant rám egy csomó kiló is.
2008. szept. 18. 18:25
Engem is lebeszélt az orvosom.
2008. szept. 18. 17:51

Én már használtam. Mikor szoptattam, akkor ezt adattam be, de nem volt túl jó. Véreztem 1,5 hónap után, mint az állat, meg görcsöltem. Aztán utána nem adattam be, és rá 4 hónapra jött csak meg a menstruációm.

A mellékhatásai között van bizonyítottan, hogy: csontritkulást okoz, nagyon nehezen tér vissza a termékwnység, és még hasonló barátságos dolgok!

Szóval nem ajánlom:(

3. brigibaba (válaszként erre: 2. - Zoárd)
2008. szept. 18. 17:43

na basszus

nekem ma írták fel.olvastam róla rosszat is meg jót is!

2008. szept. 18. 17:24
Én is ezt szerettem volna használni,de a dokim nagyon nem ajánlotta,nincsenek vele jó tapasztalatai :(
2008. szept. 18. 17:21
Használtad esetleg hallottál valamit róla? Mik a tapasztalatok ? Érdekelne!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook