Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Depo Provera 150 fogamzásgátló injekció fórum

Depo Provera 150 fogamzásgátló injekció (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 8. 21:23
Van esetleg valakinek eladó injekcioja? Hiánycikk, hiába írta fel a nőgyógyászom.
6. icca (válaszként erre: 5. - Anita1206)
2022. júl. 29. 11:15

Neked bevált?

Nekem kedden kellene beadni , de parázok.

2022. júl. 29. 09:14
Sziasztok ha van valakinek Depo provera injekciója átvennèm .
2022. júl. 28. 11:43

[link]


Nem aktív fórum, de vannak további tapasztalatok.

3. icca (válaszként erre: 2. - Shanalyl)
2022. júl. 28. 11:11
Köszönöm , örülök a pozitív tapasztalatnak.
2022. júl. 28. 11:08
Nekem 3 adag ment, az 3*3 hónap. Teljesen megszüntette a vérzést, ami egy áldás volt (megállíthatatlan vérzés és durva vérszegénység miatt nekem is küret volt, utána kaptam a szurit). Tovább nem használtam, mert hormonos spirál lett helyette, de ez olcsóbb volt kipróbálni, hogy reagál a szervezetem. Hosszú távon nem akartam használni, mert a mellékhatások között a csontritkulás engem zavart, direkt szedtem is pluszba vitaminokat, ásványi anyagokat, míg kaptam a szurit.
1. icca
2022. júl. 28. 10:44

Sziasztok !


Van valakinek tapasztalata a Depo Provera injekcióval kapcsolatban?


Egészségügyi küretem volt két és fél hónapja hosszan tartó vérzés miatt. Utána progeszteron és azalia gyógyszeres kezelést kaptam , de abba kellett hagynom az orvos utasítására , mert nem akart megszűnni a vérzésem. Most jelenleg vérzéscsillapítót szedek , és ha eláll , ezt az injekciót írták fel , hogy adassam be. De tartok tőle. Kinek milyen tapasztalata van ? Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook