Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dajka nénink nyugdíjba megy... fórum

Dajka nénink nyugdíjba megy... (beszélgetős fórum)


14. Böbusz (válaszként erre: 13. - Pmjudit)
2012. máj. 9. 09:51

NAAAH!!! :D

TÖK JÓ!!! :D

Majd meglátod mennyire fog örülni neki!!!!!!!

Ez egy igazi személyes ajándék!!!!!!!!!!

;)

2012. máj. 8. 20:33

Köszi!

Kisvárosban nem mennek olyan gyorsan az ilyenek, mint a fővárosban.

Ma sikerült lefotóznom a csoportot - pólóra kerülnek - egy helyen vállalták ilyen határidővel is:)

2012. máj. 8. 09:02

Amúgy, van fényképes kötény, kirakó, páros bögre, (szatén) PÁRNA, egyik szebb mint a másik... :)

Ha nem vállalja senki én is elkészítem neked, én is ezzel foglalkozom. :) Csak lehet nem vagy közel, de postázom, ha más nem... :)


Írj majd mit sikerült összehozni!!! :)

11. Böbusz (válaszként erre: 9. - Pmjudit)
2012. máj. 8. 09:00
Nem kell előhívatni a fotókat, pendrive-on, cd-n, akármin be tudod vinni, csak gépre fel tudják tenni annyi a lényeg!!!!
10. trapiti (válaszként erre: 9. - Pmjudit)
2012. máj. 7. 20:27

A póló jó ötlet szerintem, és az még biztosan belefér... esetleg egy bögre is hozzá, az is jópofa :)

Az évzáró csak valahogy korainak tűnt, nekem még annyira nincs évzáró-hangulatom... nálunk valamikor egy hónap múlva lesz, juni.15-én zár be az ovi, az iskolába készülőket akkor búcsúztatjuk, augusztusban ők már nem nagyon jönnek, de ha jönnek is még akkor is összevont csoportok lesznek...

9. pmjudit (válaszként erre: 6. - Trapiti)
2012. máj. 7. 19:46

Sajnos ehhez kevés az idő. Szerdán át kell adni. Fotókat elő kellene hivatni.

Holnap megkérdezem a fényképészt, hogy ha gyorsan fotóznánk elkészülne-e még a póló a csoport képével.


Nálunk mindig május közepén van az évzáró - egyben az Anyák napjával.

Utána mi lenne? Járnak tovább. Június elejétől már nem mennek azok, akiknek otthon van az anyukájuk.

2012. máj. 7. 16:52
írj majd mire döntöttél... :)
7. Böbusz (válaszként erre: 4. - Pmjudit)
2012. máj. 7. 16:51

Gyorsan (holnap) nem lehet bemenni digitális fotógéppel fotózni???

1, max.2 gyerek nincs rajta NEM SZÁMÍT!!!

2012. máj. 7. 16:04

Egy album, amibe minden gyerek rajzol, esetleg beragasztjátok a fényképét, felírjátok a nevét stb. Szépen meg lehetne csinálni és igazi emlék a csoporttól.


Egyébként hogyhogy ilyen hamar lesz az évzáró? És utána mi lesz?

5. Anatita81 (válaszként erre: 1. - Pmjudit)
2012. máj. 7. 15:23

Az nem sok idő. :S

Nálunk a gyerekorvos ment nugydíjba, sok család fotoiból gyűlt össze egy albumnyi kép, sok helyen apuka-anyuka is hozzá járt gyerekkorában. :)


Azért egy kis albumot össze lehet még hozni

vagy üvegre gravíroztatni, ebből is van váza, lap megvilágítva,

egy szép szobanövény,

szobor, akármi...

4. pmjudit (válaszként erre: 3. - Böbusz)
2012. máj. 7. 15:20
Nekem is ez volt az ötletem, de nincs olyan csoportképünk, amin rajta van mindenki.
2012. máj. 7. 15:20

fényképes ajándéktárgy... 1-2 napon belül elkészül :)

meseszép dolgokat lehet összehozni fotó, felirat (idézet) alapján... :)

2012. máj. 7. 15:16
Tavaly én ajándékcsomagot csináltam neki.Egy kis kép volt benne,meg sok finomság.
2012. máj. 7. 15:14
Most mondta az óvónénink, hogy a dajka néni nyugdíjba megy. Jövő héten szerdán lesz az évzáró - eddigre kellene ajándék. Nincs sok időnk. Ötleteket várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook