Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok ajánlani jó háziorvost zuglóban, aki a közeljövőben még nem megy nyugdíjba? fórum

Tudtok ajánlani jó háziorvost zuglóban, aki a közeljövőben még nem megy nyugdíjba? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 27. 13:12
Köszi a válaszokat!
2012. jan. 27. 10:47
(ja, mi meg a Csáktornya park környékén fogunk lakni:))
2012. jan. 27. 10:11

Sziasztok,


A torontál utcai rendelőben rendel Dr. Dobos Márta. Nagyon lelkiismeretes, rendes doktornő. Amikor 16hetesen betegen itthon feküdtem kijött szó nélkül, a legnagyobb meglepetésemre két nappal késöbb újra jött, hogy hogy vagyok. A nőgyógyász nem aggódott úgy mint ő.

Ha valakit érdekel minden elérhetősége nálam,mobilon ís hívható :)

2012. jan. 27. 09:41
Nekem is ajánlhatnátok valakit, de az Örs kicsit messze van, Erzsébet királyné utja, Nagy Lajos király ut felé közelebb lenne. Köszi
2012. jan. 27. 09:36
Örsön sztk-ban dr. Tilly Edina. Nagyon kedves, alapos, tájékozott, nem rúg ki 5 perc alatt, eddig nekem mindenben segített. Férjem is, férjem szülei is, én is nála vagyunk. Olyan 40 körüli. Csak ajánlani tudom.
2012. jan. 27. 09:25
Köszi a tippeket!
2012. jan. 27. 09:18
Nem tudom zugló melyik része, de ha közel az Örshöz, akkor a gépmadár utcában (tudom, h 10 ker.) Kollár Ildikót ajánlanám, nagyon kedves, én is a 15. kerületből mentem át hozzá :)
2012. jan. 27. 08:49

na, ez március közepétől engem is érdekelni fog :)))


nekem olyan kéne, aki nem feltétlen mézes-mázos, de alapos, ha kell, ad beutalót (és nem kell neki könyörögni), és nem nyugdíj-közeli, h vágja az újabb eredményeket is.

2012. jan. 27. 08:46
Dr. Szilágyi Eszter-az Örsön rendel az Sztk-ban
2012. jan. 27. 08:24
Tudtok ajánlani jó háziorvost zuglóban, aki a közeljövőben még nem megy nyugdíjba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook