Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cukorbetegen gyermekre vállalkozni nehéz, de nagyon megéri! fórum

Cukorbetegen gyermekre vállalkozni nehéz, de nagyon megéri! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Cukorbetegen gyermekre vállalkozni nehéz, de nagyon megéri!

2009. okt. 27. 07:25
Nagyon boldog vagyok,hogy erőt adhadtam,kivánok nektek annyi örömet és boldogságot amennyiben nekem részem van.
2009. okt. 21. 17:24
Nagyon szépen köszönöm ezt a cikket! Mi is szerettünk volna babát, de sajnos a cukorbetegség miatt 2 vetélésem is volt. És most megtörtént a csoda 8 hetes terhes vagyok, és remélem nem is lessz semmi baj vele.
17. Beus70
2009. szept. 28. 22:46
39 évesen, súlyos cukorbetegen, most küzdök az első babámért. Kemény diéta,cukor és vérnyomásbeállítás a fogamzás előtt... Írásod csakis megerősített, hogy így tovább, fel ne adjam! Köszönöm, hogy olvashattam!
2009. szept. 25. 09:11
Gratulálok, gyönyörű gyerekek!
2009. szept. 19. 13:33

Nagyon édesek a fiúk, már én is készülök a kisfiam születését megírni, nagyon érdekes, örömteli, és egyben félelmetes volt a részemről!

Nagyon sok boldogságot kívánok és jó egészséget a családnak!Üdv. Anita

14. Tofedo
2009. szept. 19. 10:29

Gratulálok a fiúkhoz!

A kitartásod sok "sorstársadnak" adhat erőt!

Nekem egy kislányom van (még!), ezért saját tapasztalatból is mondhatom: nincs az a fájdalom vagy küzdelem, amit ne vállalnék Érte :-)

2009. szept. 19. 08:45
Minden elismerésem neked! És a fiaid gyönyörű szépek! Mint két kis angyalka! :o)
2009. szept. 19. 01:22
Nagyon szépek a babáid:) kis göndörkék:)
2009. szept. 18. 15:36
Gratulálok a gyermekeidhez, nagyon szépek! Ti pedig nagyon kitartóak és szerencsések vagytok. Jó egészséget, sok boldogságot a családodnak!
2009. szept. 18. 15:07

Szia! Gratulálok a két gyönyörű kisfiadhoz és a kitartásodhoz! Erőt, egészséget, sok boldogságot kívánok Nektek!

Egy dologgal azért vitatkoznék:

"a fejés nem egyenlő a szopási technikával"

Az én lányom két hónaposan döntött úgy, hogy nem akar szopizni többé. Azóta fejek neki, kézzel. Most 16 hónapos. Nemcsak fenntartani lehet a tejtermelést kizárólagos fejéssel, de akár fokozni is!

2009. szept. 18. 14:21
szia. én is komoly cukros vagyok mégis válaltam 17évvel ezelőtt gyermeket. igaz hogy a 4-dik terheségemet sikerült kihordani. nem sokat hiztam csak 6kg-ot. 3320kg-al született és 59cm-rel. sajnos 11évesen ő is cukros lett de megtanult vele élni. én már olyan sulyos cukros vagyok hogy roncsolta a vesémet is, 2éve müvesére járok. további jó egéséget kivánok az egész családnak.
2009. szept. 18. 13:39
Gyönyörű kis családot sikerült alapítanotok! Nagyon sok jót, és nagyon-nagyon hosszú, boldog életet kívánok nektek!
2009. szept. 18. 13:10
Köszönöm szépen a jókivánságokat és ezt a sok zavarba ejtő elismerést,nagyon jól esik,de a büszkeség érzése hogy látom akikért küzdöttünk maga a gyönyör,mindenkit csak biztatni tudok.
2009. szept. 18. 13:07
Nagyon sok boldogsáágot kívánok nektek,és nagyon becsüllek azért benneteket, amit végigcsináltatok!
2009. szept. 18. 12:45
Sok sok boldogságot kívánok nektek! Minden tiszteletem a tietek.
2009. szept. 18. 12:07

Gratulálok a szép fiúcskához!!sok sok rörmet és egészséget kívánok!

Sajnos én "csak" terhességi cukorbeteg voltam de a kislányomra nekem s szülés után 2napig cukros infúzió volt kötve.Nagyon alacsony volt a cukra szerencsére helyrejött a 3.napra és utána nem volt gond vele.Én nagyon megijedtem pedig a terhesség alatt rendesen tartottam a diétát.

Örülök,hogy a te fiadnak is sikerült helyrehozni a cukrát!

2009. szept. 18. 10:46
Nagyon szép kisfiúk.Legyen sok örömöd bennük,és sok boldogságot kívánok nektek!
2009. szept. 18. 10:14
Gratulálok a két csodaszép fiacskádhoz!
2009. szept. 18. 10:03
Nagyon sok történetet elolvastam, ez vezetett ide, hogy megosszam veletek, hogy milyen nehéz cukorbetegen 32 évesen gyermeket vállalni, ráadásul 14 hónap elteltével ismételni. Mi csodának tartjuk a párommal!
Két kisfiam születését írom le. Köszönöm, aki ilyen hosszan kitart és elolvassa.

Ugrás a teljes írásra: Cukorbetegen gyermekre vállalkozni nehéz, de nagyon megéri!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook