Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csodák pedig vannak... fórum

Csodák pedig vannak... (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

16. o.andi
2008. okt. 3. 00:00
tényleg vannak....föleg akik hisznek benne
15. Venes
2006. júl. 22. 22:15

Nincs miért...problémák nálunk is vannak, de ilyenkor mindig arra gondolok, hogy milyen szerencsés is vagyok és hogy nem szabad elrontanom.:)


Biztos a Te életedben is voltak csodák...

2006. júl. 22. 19:46
Gratulálok és irigykedem! :)
13. Venes
2006. júl. 22. 17:51
Vannak, ez igaz...nekem a kedvesem ,,eljövetele" volt a legnagyobb. Tudom, még fiatal vagyok, de annyi mindenen keresztül mentem, hogy nem hittem volna, hogy egyszer még boldog leszek. Bekövetkezett és bármikor, ha újra kezdeném, végig szenvedném a 17-18évet, hogy boldog legyek.
12. Merena
2006. júl. 22. 10:28
:-)
2006. júl. 21. 20:51
LÁNYOK!!! TEHÁT,CSODÁK PEDIG VANNAK,ÉS AZOK TI MAGATOK VAGYTOK! TOVÁBBI SOK SIKERT KIVÁNOK!
10. Merena (válaszként erre: 9. - Kathy)
2006. júl. 21. 20:31

Örülök, hogy így érzed:-)

ja és annak a legjobban, hogy lelkesítőből lelkesítő vált:-)

És most mennyien vagyunk akik sok-sok mínuszokkal büszkélkedhetnek:-)

2006. júl. 19. 01:19

Merena!


En is szivbol gratulalok az elert eredmenyedhez es ugy hiszem sokan, tobbek kozott en is a Te elszantsagodbol es akaratodbol meritettem erot ahhoz, hogy vegig tudtam csinalni az * dieta elso, negyhetes fordulojat.


Csak igy tovabb!

2006. júl. 4. 09:54
Gratulálok és "irigykedem" ! De szeretném én is kipróbálni!
2006. júl. 3. 14:56
Ismeritek a gyors fogyással kapcsolatos véleményemet, de ettől függetlenül gratulálok. Van két kulcsszó a cikkben (szerintem) az elhatározás és az akaraterő :-))
2006. júl. 2. 17:17
Gratulálok Nektek! Ez nagyszerű! Remélem nemsokára ti is ezt teszitek velem;))))
2006. júl. 2. 16:40

Köszi Mindenkinek!


De azért Hoxa te sem vagy semmi:-)

2006. júl. 2. 16:04
Őszintén gratulálok a teljesítményedhez! :)
3. Hoxa
2006. júl. 2. 15:15
Merena, bámulatos, hogy mennyire elszánt vagy! 4 hétig csinálni, nem semmi!! Már nem vagy messze a célodtól és azt hiszem kitartásban bárki példát vehet rólad! :)
2006. júl. 2. 14:05
GRATULÁLOK, PÁLYÁZTAM A * DIÉTÁRA. HA ESÉLYES LESZEK ÉN IS KITUDOM PROBÁLNI EZT A DIÉTÁT.REMÉLEM SIKERREL IS. NAGYON CSALÓDOTT VAGYOK A KÜLÜNBÖZŐ DIÉTÁKKAL KAPCSOLATBAN.SOK MINDENT KI PRÓBÁLTAM. JANUÁRBAN VOLT EGY GERINC MŰTÉTEM, MAGAS A VÉRNYOMÁSOM IS.EZÉRT IS NAGYON JÓ LENNE LEFOGY LE IS KELL AZ ORVOSOK IS EZT MODJÁK.NEM LESZ SZÁMOMRA KÖNNYÜ NEKIFUTÁS 101-kg ról kéne 75-80kg ra AKKOR MÁR ELÉGEDET LENNÉK MAGAMMÁL.
2006. jún. 30. 20:44
Volt egyszer, hol nem volt egy kicsit enyhén meghízott lány, aki le szeretett volna fogyni... Ez a lány szinte egész életében másból sem állt, minthogy különböző diétákat próbálgatott, szinte sikertelenül... Majd egyszer rátalált egy "csodaszerre" és szépen egészségesen lefogyott, igaz még mindig nem érte el áLmait de jó úton halad...

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook