Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem a virtuális világból, avagy csodák pedig vannak! fórum

Szerelem a virtuális világból, avagy csodák pedig vannak! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelem a virtuális világból, avagy csodák pedig vannak!

1 2
2013. aug. 30. 21:40
Mi is egy chat-szobában ismerkedtünk meg a férjemmel :) kisebb-nagyobb megszakításokkal már 9 éve vagyunk együtt, 3 éve házasodtunk össze, és van egy 2 évés pici lányunk :) Én sem hittem, hogy komoly kapcsolat alakulhat ki a neten, nem is ezért kezdtem, csak ismerkedni, időt elütni akartam. Aztán egyszer csak becsapott a villám, bumm, jött egy fiú, a sok irkálás után jöttek a végeláthatatlan telefonbeszélgetések, majd a találkozások, randevúk :) régi szép idők!
2011. márc. 31. 16:03
Én is ott ismertem meg jelenlegi páromat 3 és fél éve, 3 hónap után összeköltöztünk, közös házat vettünk, feladtuk eddigi életünket. Most várjuk a babánkat augusztus közepére. Boldogok vagyunk.
38. mrl950
2010. márc. 29. 19:01

Üdvözlet!

Minden ben egyet értek cikkel. Én is éppen most akartam leirni a pozitiv tapasztalataimat a netes kapcsolatról.

Mi is ott ismerkedtünk meg. Kicsit más a helyzet mert mindkettem házasságban élünk. Csak a boldogság hiányzott mindkettőnknek. És mióta megismertük egymást fokozatossan kialakult köztünk a szerelem és a szeretet. Ma már nem tudunk egymás nélkül léteznmi. Amikor csak lehet együtt töltjük a szabadidőnket. Már két hónap híján egy éve együtt vagyunk és boldogok vagyunk. Ráadásul a szex is úgy müködik köztünk mint valamikor 15-20 évvelezelőt. Annak ellenére hogy már 60 hoz közelítünk. Talán ebből a pédából is látszik, hogy a szerelem nem ismer határokat.És a sors kifürkészhetetlen.Kívánok sok boldogságot,

és azoknak akik még előőte állnak sok szerencsét

37. zora22 (válaszként erre: 35. - 04f827001b)
2010. jan. 21. 21:20
Ez nem utólsó esély számunkra,hanem az internetes ismerkedésre írtam hogy utólsó próba így ismizni. Erre írtam... Nem vagyok öreg ,de gyerek sem már,érettebb vagyok sokkal a korosztályomnál. Komolyabban és játékosan fogom fel a dolgokat, fő a változatosság,habár nem igazán az én aszatlom a változás. Rák a jegyem az összes dolog amit ott írnak meglepően rám illik. :) puszi
2010. jan. 19. 00:18

Sziasztok!

Nagyon tetszik amit írtok magatokról,és a megismerkedésetekről.

Én 2007 végén regisztráltam az axa.hu,előtte vezették be az internettet.Én nem pasit kerestem,csak barátnőket,és barátokat,levelezgetni,és infót cserélni.Érdekes oldal volt! Jöttek rám a pasik csőstől akkor 52 voltam.És nem korabeli,hanem 25-31.... évesek.Átláttam őket,mind szexre ment,ki is kértem magamnak.Két hónap múlva 1 42éves írt nekem,nem tért a lényegre,csak írogattunk,megismertük egymás életét.Megírtam neki én férjnél vagyok,ő elvált,2 gyereke van.Rá 2 hónapra úgy gondoltuk találkozzunk,szakítottam rá időt,jó volt,jókat beszélgettünk,és megállapodtunk,tarjuk a kapcsolatot.Jöttek a randik.Egyszer megkérdeztem tőle,hogy jól érzem,hogy te többet érzel mint kéne! Bevallotta szerelmes lett belém.Egy alkalommal ép msn-eztünk,és kameráztunk,az nap össze vesztem a férjemmel a pénzen,sírtam,ezt ő látta,vigasztalt,és azt mondta ő miért nem talál ilyen kedves hölgyet,mint amilyen én vagyok.Hát bevallom én is kezdtem érezni iránta.Jó volt,hogy figyeltek rám,ennyi idősen ki gondolta volna,hogy megtalál újból a szerelem.Zavart nagyon a kór különbség,de azt mondta folyton,a kór nem számít,neki az ember a fontos!! A döntés akkor született meg bennem,hogy el kell hagyni a férjem,amikor azt mondta néztél te már a tükörbe?

Fel álltam, és eljöttem a férjemtől,vissza mentem a lakásomba.Attól kezdve a szeretett férfival vagyok,azaz most már 2 éve a felesége.Imád,szeret,és a kórt is elfelejtettem.Az Isten úgy akarta,nekünk találkozni kell! Véletlenek pedig nincsenek!!!!

Szóval vannak jó kapcsolatok,de sajnos sok rosszról is halottam.

35. 04f827001b (válaszként erre: 34. - Zora22)
2010. jan. 14. 09:46
Elcsodálkoztam!Olyan fiatal vagy?!Uccsó esély 22évesen????
34. zora22 (válaszként erre: 31. - Eeab532645)
2010. jan. 14. 00:58

Mi is ugyan így kezdtük mint ti. 4hónap levelezés és találka a 400km-s távolságból. Összeköltöztünk decemberben,és :) az esküvőről sugdolózunk. Boldogok vagyunk immár 6hónapja. :)

Mi a páratlan.hu oldalon találtunk egymásra,és mindketten egy hosszas kapcsolatot zártunk le előtte. Adtunk egy uccsó esélyt magunknak az ilyesfajta keresgélésnél,és lám összejött. :)

Van boldogság tetőtől talpig :)

2010. jan. 13. 20:35

sziasztok


én interneten találtam meg a páromat, egy hónap és egy évesek leszünk :)

azt azt tudom tanácsolni nem szabad feladni :)

32. Tumpika (válaszként erre: 30. - Marissza)
2010. jan. 13. 19:39
Sok sikert kívánok! Mi is így kezdtük :-) közel 3 éve, és már házasok vagyunk, azóta is nagyon boldogan!
2010. jan. 12. 18:44

Sziasztok!

Én is a neten találtam meg a szerelmem.

1 évig semmi, vagy csak sok csalódás.

Aztán megtörtént a csoda.

Rövid levelezés,találka és szerelem!

4 hónapja már és nagyon boldogok vagyunk.

Össze költöztünk és az esküvőt tervezzük.

Pedig már majdnem mindketten feladtuk hogy megtaláljuk az igazit.Hiba lett volna feladni!!

Igen!!! Vannak még csodák!!

Mindenki aki úgy érzi hogy már nincs értelme ,ne adja fel a reményt!!Csak türelem kell és a csoda nem marad el......

2010. jan. 10. 19:01

Sziasztok!


Örömmel olvasom, hogy sok embernek boldogságot hozott a netes társkeresés! :) Egy ideje én is próbálkozom ezzel, de eddig nem botlottam értelmes emberekbe... Illetve, egybe igen, vele pár napja ismerkedem, egyenlőre még msn-en. Megbeszéltük hogy februárba találkozunk! Kíváncsian várom! Eddig nagyon szimpatikus :), és azt írta hogy én is neki! Majd meglátjuk! :)

2010. jan. 10. 13:44
Én is ott találtam meg a páromat. Másfél éve vagyunk együtt, és azóta is boldogan. Volt pár sehová sem vezető kapcsolatom is a netről, de nem bántam meg, hogy regisztráltam, mert bár két házzal arrébb lakott a párom, enélkül talán soha sem találkozunk.
2010. jan. 10. 09:46
azon kacagtam, h húgom 3 barátnője is, amikor meghallották, h én neten találtam párra, azonnal regisztráltak egy oldalra.
2010. jan. 10. 09:45
az az igazság, h én is neten ismerkedtem meg a barátommal tavaly márciusban. ő volt a egyetlen, akivel elmentem találkozni, mert nekem csak ő volt szimpatikus és azóta is nagyon szerelmes vagyok. még mindig együtt vagyunk, most tervezgetjük az összeköltözést. xD
26. eddit (válaszként erre: 15. - Christy35)
2010. jan. 6. 13:47
Hol nyitottad azt a bizonyos fórumot? ;)
2010. jan. 6. 10:55
Persze,igazad van!A való világ is tele van buktatókkal,nehéz kiszűrni az igazságot.Azt a véleményedet is osztom,hogy a magány és a társtalanság nem azonos.Sosem voltam magányos,sohasem unatkoztam,de nagyon hiányzott egy társ,főleg,ha az emberlánya klasszikus értelemben NŐ!Élete a gondoskodás!Igen! Nem vagyunk egyformák!
24. 04f827001b (válaszként erre: 23. - EzotErika)
2010. jan. 6. 10:11
Ha komolyan gondolod,akkor csak idő kérdése.Ne add fel! Lesz egy jó pár felejthető,méltatlan találkozás ,s mikor már lemondtál,feladtad.....Csak magadat add,ŐSZINTÉN!
2010. jan. 6. 06:17
wow tetszik! én is a neten ismerkedem ...sajnos még nem sikerült találkozni,DE "ami késik nem múlik"!Én is azt a harmóniát és nagy szerelmet remélem,mint amilyenről írsz!Minden jót Nektek!
22. christy35 (válaszként erre: 21. - 04f827001b)
2010. jan. 5. 22:24
o.k.:)
21. 04f827001b (válaszként erre: 20. - Christy35)
2010. jan. 5. 08:38
Nagyon jó dolog,-igen,-de azt a tüzet soha ne hagyd még parázslani sem!
2010. jan. 5. 07:40
Boldog vagyok, a sok jó dolog olvasása miatt.Bizony, ha azt vesszük, az élet, a való világ is lutri.A virtuális világ sem veszélyesebb.Bizony, én is hallottam, és tapasztaltam rosszat is, most még is, egy nagyon jó ember felesége vagyok!!!!!!!Viccesen azt szoktam neki mondani, a szemembe, már attól is különleges, hogy a heppjeimet elviseli, már évek óta, és ugyan olyan tűzbe jön, mint annó:)
2010. jan. 4. 19:46

Mi is 4 éve az egyik közkedvelt oldalon ismerkedtünk meg, és 2008ban házasodtunk össze.


Férjem előtt találkoztam egy pár sráccal is, akik között volt egy-két fura szerzet (pl az ő kóláját is nekem kellett kifizetni, vagy önértékelési zavarban szenvedett), de szerencsére az abberált, beteg állatokkal nem hozott össze a net..Volt azért egy pár olyan levél, amitől belilult a hajam, de ezeket tíltólistára is tettem.

Viszont van olyan srác is, akivel csak haverok lettünk, illetőleg barátnőt is szereztem (kiderült, hogy annyira földiek vagyunk, hogy még közös barátaink is vannak)

Azért nem rossz dolog a neten ismerkedni, de nem árt az óvatosság, mert sajnos hallottam szomorú történetet is)

2010. jan. 4. 17:12
Kora tavasszal kezdtem a fim agyára menni a nyavalyáimmal.Ő javasolta a netet.Gépet is kaptam tőle,hogy indítsam el végre a pasi projektet-elég volt a sebek nyalogatásából!-,címszó alatt.Meg kellett tanulnom a virt.világot,de megérte.Találkoztam egy nagyszerű fiúval,most tanuljuk egymást.
17. 1735a4c703 (válaszként erre: 16. - Szemmelver)
2010. jan. 4. 12:16
En is tavaly aprilisban. Eletem legjobb dontese volt. Soha nem gondoltam volna,hogy ott talalom meg az igazit. :)
2010. jan. 4. 11:34
én is ott találtam a páromra, már 2008 nyarán, és együtt élünk azóta is boldogan
2010. jan. 2. 21:32
Örülök, hogy ennyi pozitív történetet olvashattam, és látom, azért sokan vannak, akik mernek, és nyernek.Nos igen tudom, ez nem mindig sül el így, de hát ha semmivel nem próbálkozunk, marad a társtalan ,,bolyongás"baráti ölelésem:Kriszti
14. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 8. - Emma*)
2010. jan. 2. 21:22
De jó örülök,hogy ennyien megtaláltátok a párotokat a neten.:D))
2010. jan. 2. 20:00
A párommal én is a neten ismerkedtem meg. Vagyis nem is én, hanem édesanyám talált rá, mert ő volt a lapon regisztrálva. Nekem akkoriban nem volt jó véleményem az ilyen társkeresésről. Aztán elsőre bejött. 4 éve vagyunk együtt.
2010. jan. 2. 19:52
Mi is neten ismerkedtünk meg a párommal, aki azóta a férjem lett.
2010. jan. 2. 15:44
A férjemmel 4 éve, hogy a neten megismerkedtünk. Szeptemberben lesz 2 éve, hogy házasok vagyunk és idén júniusban egy éves lesz a kisfiúnk. Nagyon szeretjük egymást, boldogok vagyunk és a fiunkkal mondhatni teljes az életünk. Azért csak mondhatni, mert ha minden jól megy egy -két év múlva szeretnénk még egy babát.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook