Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csevegő- Nem tudsz aludni? Unatkozol? Nincs kivel megbeszéld a dolgokat? Gyere, itt bármit lehet :) fórum

Csevegő- Nem tudsz aludni? Unatkozol? Nincs kivel megbeszéld a dolgokat? Gyere, itt bármit lehet :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2012. szept. 10. 11:48
Képzeld,tegnap többször is próbáltam ide írni,és nem küldte el a hozzászólást.... Furcsán üres a lakás,hogy mindenki dolgozik,suliban és oviban van :D Csak a kutyussal vagyunk ketten,őrizzük a lakást :D
2012. szept. 8. 20:46

Nem csodálom!

Az énbankom jó magyar festményekről vett részleteket tett a kártyákra, és elvben ugye lehet válogatni...akkor már csak a színek határoznak a fiús-lányos dologban. Nekem eddig almafavirág volt rajta, kékes-lilás-barnás árnyalatban apró fehér virágok. Még két évig érvényes lenne, de hát újabb típusra térnek át...

238. t.dorothea (válaszként erre: 237. - Guruljka)
2012. szept. 8. 19:35
Megértelek. nekem eddig mindig olyan kártyám volt,ami tetszett. Pl ez a piros tulipános nekem se jött be igazán,hát még a páromnak :D
2012. szept. 7. 19:54

Én inkább az elv miatt letten dühös. A bankom nyerte az "Év Kártyasorozata" címet...és rám erőltet egy vacakot?

Lehet cserélni esetleg személyes megjelenés nélkül is, majd elszórakozom ezzel. De én nem nézem a Lánchidat négy éven át, az tuti!!! :D

Érdekes, hogy sokan nem is foglalkoznak azzal, hogy mi van a kártyán. Ki hogy van vele, én azzal szoktam vásárolni, és ugyanúgy engem tükröz valamennyire, mint bármelyik személyes apróságom. Ház a Lánchíd ettől meg tök idegen, főleg éjszakai kivilágításban, szemből fotózva a hídfő....

2012. szept. 7. 16:20
*úgyse használta túl sokszor
235. t.dorothea (válaszként erre: 234. - Guruljka)
2012. szept. 7. 16:20

Ismerős helyzet!


Képzeld el,mikor tavaly a párom kapta az új kártyáját,mert lejárt a régi,és piros tulipánosat küldtek neki,férfi létére,nekem meg 2 hónapra rá egy jó kis színes kockás mintájút... Nagyot nevettünk,mikor megláttuk párom kártyáját,de nem cserélte ki,úgyse használta.

2012. szept. 4. 18:39

Jaj!! Amellett,hogy eleve kellemetlen, nem igazán kutya-menü... :D

Én ma mérges vagyok, azaz tegnap késő este nyitottam ki a postámat. Hát a bankom kéretlenül és feleslegesen kártyát cserélt az új rendszerűre, és nem hagyott dizájnt választani. Szó sem lehet róla, hogy a Lánchidat nézegessem évekig! A cseréért pedig fizetnem kell. Nem nagy összeget, de mégis bosszant, mert ráadásul be is kellene buszoznom a fiókba.

2012. szept. 4. 18:30
Hát igen,most már jobb,de még nem az igazi.Viszont esténként tele vagyunk ezekkel a büdös bogarakkal (vagy poloskának is hívják). Fénynél nem maradhat nyitva egyik ablak se,mert azonnal jönnek be. Tonic meg előszeretettel vadászná le őket,győzőm lefoglalni olyankor :)
2012. szept. 4. 13:18

Köszönöm, minden szőröske jól van! :D

A melegben nem nagyon sokat ettek, majd most bepótolják. Éjszakára, no meg vacsorázni már jobban hazajárnak a cicák, bár a komondor szeret kint aludni. Úgyhogy elalváskor csak a pumika horkolása a muzsika. :D

Kezd a panel is hűlni kicsit?

231. t.dorothea (válaszként erre: 230. - Guruljka)
2012. szept. 4. 10:07
Jól van,akkor minden rendben :) Most gondolom egy kis pihenés,aztán nem fogsz unatkozni. Állatkák hogy vannak?
2012. szept. 2. 15:20
Elég jól sikerült elkészülni, azt hiszem, most mindene van. Hogy mi az, amit mégis elfelejtettünk, az még később derül ki! :D
2012. szept. 2. 15:20
No éppen elindult a fiam, most száll fel talán éppen a buszra.
228. t.dorothea (válaszként erre: 227. - Guruljka)
2012. szept. 2. 10:34
Szia! :) Miujság feléd?
2012. aug. 31. 15:08

Igen!!! Mi még készülődünk a gyerekkel, épp ment bevásárolni. Ha csak lehet, én nem járok ki az utcára sem..

Péntek este már jön haza, hátha kitartana a kaja addig.


Én is jobban alszom, bár nappal elég forró az idő.

226. t.dorothea (válaszként erre: 225. - Guruljka)
2012. aug. 31. 15:07
Szia :) Miujság van arra felé? :) Itt kicsit megint visszatért a meleg,de közel se olyan kibírhatatlan,mint volt.Jövőhéten kezdődik mindenkinek a suli és a munka,így furcsa lesz a nap nagy részében egyedül itthon lenni :)
225. Guruljka (válaszként erre: 224. - T.dorothea)
2012. aug. 28. 13:48

Értelek, magam is gyakran vagyok így.

Mostanában viszont elég jól alszom, azaz sikerül 6-7 órát is egyvégtében aludnom, és vissza is sikerül aludni a legtöbbször. Talán, hogy kicsit lehűlt az idő...

2012. aug. 28. 11:49
Szép napot! :)Guruljka,sikerült pótolni az alvást,csak van hogy éjjel nem mindig sikerül,mert vagy nem jön álom a szememre,vagy nagyon gondolkozok valamin...de az elmúlt 2 éjszaka viszonylag jó volt.
2012. aug. 27. 13:36

Nem, misztikus, és egyáltalán nem baromság, sőt számomra tökéletesen érthető, amit írsz. Mostanában körülöttem is változik minden.

Hogy először önmagamat kell kiteljesítenem, nem elemzésből tudom, hanem óriási lehetőségnek érzem. Most minden adott ahhoz, hogy megtaláljam és fejlesszem magam.

222. d6fd5940b1 (válaszként erre: 221. - Guruljka)
2012. aug. 27. 13:10

mi ez a sok kérdőjel? betévedtem ide ;)


amire gondoltam: cuki dolog a sors.. ugyanis egy bizonyos elemzés alapján én akkor tudok kiteljesedni és csodákat művelni, ha nyugalom vesz körül,nincs konfliktus helyzet, feszengés, stb..

mégis így visszagondolva, egész gyerekkorom óta olyan környezet vesz körül,ahol pont ezek a gátló tényezők szinte kikerülhetetlenek voltak...

gondolom akkor ez is egy feladat, hogy ezeket az akadályokat leküzdjem, hogy elérjek egy olyan szinte, és olyan körülményeket teremtsek magam körül, amelyek lehetővé teszik a kiteljesedésem és jöhet az újabb feladat: a csoda véghez vitele..:D


most elhiszem ha furán néztek,miről is karattyolok.. nyugi, nem isteni csodákról.. :D és nem is misztikus baromságokról :D

2012. aug. 27. 13:01

Itt vagyok, jól aludtam, kipihentem magam.

T.dorothea, van különösebb oka az álmatlanságodnak, vagy csak éppen ilyen passzban vagy, hogy nem alszol?

Nappal sikerül kicsit pótolni?


Feketefény...??? Éppen nem találtál senkit itt. Miről beszélgetnél, mire utaltál?

2012. aug. 27. 00:34
cuki dolog a sors...:D
219. t.dorothea (válaszként erre: 218. - Guruljka)
2012. aug. 27. 00:33
:) akkor jól sikerültek a dolgok
2012. aug. 26. 16:34
Nemrég jöttem meg!!! Nagyon jó volt a tali, csak kicsit álmos vagyok..:D
2012. aug. 25. 04:10
Megint éjszakázok,most már 3.-szor egymás után :( Guruljka merre jársz?
2012. aug. 23. 22:16
Hogy sikerült a találkozó? :)
215. t.dorothea (válaszként erre: 214. - Guruljka)
2012. aug. 22. 23:11
jaj értem :) a meleg kaját most én se bírom,nem is kívánom. Ma csak reggeli,meg uzsi-vacsi volt,de összesen adtak ki egy étkezésnyi adagot. Egyszerűen nem tudok többet enni
2012. aug. 22. 22:20
Az állatkajával maradtam el, de már feltettem. Tegnap ők is csak szárazat kaptak.
2012. aug. 22. 22:20
Ma semmit, még a fiam se kívánja a meleg kaját.
2012. aug. 22. 22:15
:) Mit főztél?
2012. aug. 22. 21:53

Jaj, én még elmaradtam a kajával.

Hajat is mosok még, utána én is kényelembe helyezem magam.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook