Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csevegő- Nem tudsz aludni? Unatkozol? Nincs kivel megbeszéld a dolgokat? Gyere, itt bármit lehet :) fórum

Csevegő- Nem tudsz aludni? Unatkozol? Nincs kivel megbeszéld a dolgokat? Gyere, itt bármit lehet :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
30. t.dorothea (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2012. aug. 15. 04:00
Most érzi a drágám,hogy valami nem jó napok óta. Előbb is ki-be járkáltam,már untam feküdni. Felkelt,jött utánam. Visszajöttem,lefeküdtem,betakaróztam,elhelyezkedtem. Ő ezt szépen kivárta,majd lazán felugrott az ágyra és a szokott kis sarkot elfoglalva itt szuszog. Az elmúlt kb egy évben keveset aludt itt fent,van saját kis helye,de mikor érzi,hogy baj van,minden éjjel,ha csak egy fél órára is,de idejön mellém. Nem is értem honnan tudja,hogy szükségem van most erre
2012. aug. 15. 03:59
:D
2012. aug. 15. 03:58
? Így jártam anyátokkal.
2012. aug. 15. 03:57
Melyik az? A Jag?
26. punkvirág (válaszként erre: 24. - Guruljka)
2012. aug. 15. 03:53
valóban éjszaka szoktam melózni, de most itthon vagyok és ha minden jól alakul, olyan munkahelyre közvetítenek a közeljövőben, ahol csak délelőttös műszak van :) amúgy a sorozatom nézem, kikapcsol.
25. Guruljka (válaszként erre: 23. - T.dorothea)
2012. aug. 15. 03:50

Ugye, olyan kis tündérbogyók...:D

Alszom...bejön a komondor, érzem, hogy megbök...ezzel máris felmérte, hogy alszom, de jól vagyok. Majd nagy szusszanással elfekszik ő is.

24. Guruljka (válaszként erre: 22. - Punkvirág)
2012. aug. 15. 03:49

Hihi...Tényleg, miért?

Elvben dolgozhatsz is, és nyugis időszakban benézel...

23. t.dorothea (válaszként erre: 19. - Guruljka)
2012. aug. 15. 03:48
Nekem csak egy kutyusom van,párommal közösen vettük még. De ő nagyon imádni való,borzasztó sok szeretetet tud adni a drága :)
22. punkvirág (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2012. aug. 15. 03:46
ó nem, ezeket a módszereket napközben is lehet alkalmazni ;) én vajon miért vagyok most fent?! ;D
21. t.dorothea (válaszként erre: 20. - Guruljka)
2012. aug. 15. 03:46
Igaz,helyesbítek,részemről van ez így. A másik helyett nem tudok,nem is akarok nyilatkozni,de úgy néz ki ott fele ennyi dologról sincs só
20. Guruljka (válaszként erre: 17. - T.dorothea)
2012. aug. 15. 03:34

Nem egészen értem!

Ha kínlódsz a labilitás miatt, akkor ez nem a mindent elviselő szerelem! Mert ha magát a párkapcsolatot nem bírja el...akkor mégis mit?

2012. aug. 15. 03:32

Nézd...Mindennek két oldala van.

A férjemet 12 évig itthon ápoltam, Na nem nagy dolog volt, csak a lábai fájtak, nem bírt járni.

Most itt az a sok idő magamra. Illendő kezdeni is vele valamit.

Elsőre átrendeztük a szobát, a fiam barátai és a lányom segítségével. Szellős, tágas lett az életterem, és ez emeli a kreativitás iránti kedvet. Van még bőven mit alakítgatni. Konkrét tervem nincs még, de ott a fogyis táblázatom, amit nem tudok értelmesen kezelni, szégyen..(elfelejtettem az excelt tökéletesen..)

Van egy komondorom, egy pumi keverékem, hét cicám. Tehát vannak orrocskák, amik megböknek...:D

Majd meglátom. Lehet, hogy rossz lesz, de ezt nem szeretném. Akkor nekifogok majd írni.

18. t.dorothea (válaszként erre: 16. - Guruljka)
2012. aug. 15. 03:25
Telefonról nem engedi most megnézni,de majd napközben megnézem itthon tesóm gépéről :) Te nem tartasz attól,hogy ha ősszel elmegy a fiad,egyedül leszel? Vagy már vannak tervek miket fogsz csinálni? :)
17. t.dorothea (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2012. aug. 15. 03:21
Nem attól félek,hogy egyedül maradok (na jó,kicsit azért ettől is),hanem attól,hogy elvesztem azt akit tényleg igazán,nagyon szeretek. Más csak beszél és olvas arról milyen érzés az a nagy,erős szerelem,ami mindent elvisel,nos én meg megélem. Nem ő az első párom,tudom milyen szerelmesnek lenni,de ő több nekem,mint egy egyszerű szerelem,van valami plusz,amit nem tudok megmagyarázni. Persze pár éves kapcsolat után nem szívesen marad egyedül a ember,ez tény,de engem az riaszt meg,hogy nélküle kell majd élnem,nem az,hogy egyedül.
2012. aug. 15. 03:14

Küldöm:


[link]

2012. aug. 15. 03:12

Valahogy úgy, igen.

Vagy a pasi nélkül maradni, mert az is más.


Hirtelen halt meg a férjem, azaz: minden pasi nélkül lehet élni.

14. t.dorothea (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2012. aug. 15. 03:11
Nem szeretnék sokáig a kakiban ülni,ha már újra ide kerültem. Igyekszek majd kimászni,csak az,hogy 2x lesz vége a kapcsolatomnak 3hónapon belül,ez kicsit most sok. Jöhet a link :)
13. t.dorothea (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2012. aug. 15. 03:08
Jól állok,most kb félúton vagyok,de tetszik az eredmény. Ma újfrizurám is lett az új külsőmhöz,csak azt sajnálom,hogy nincs kinek megmutatni,aki értékelné is. Ezt az egyedül maradást mivel kapcsolatban kérdezed? Hogy félek e szingli lenni?
12. Guruljka (válaszként erre: 11. - T.dorothea)
2012. aug. 15. 03:08

Tudod, csak saját magad tudod kihúzni magadat, a hajadnál fogva akár.

Mosolyogj és vidám leszel!

Ha már vidám vagy, más szemszögből látod a problémákat.

És akkor megtalálod a megoldást.

Szabad küldeni egy segítő linket? :D

11. t.dorothea (válaszként erre: 8. - Punkvirág)
2012. aug. 15. 03:05
köszi,ezeket megjegyzem :) Nem akarok én a múlton rágódni,szívesebben élvezném a jelent és tervezném a közeljövőt,de most piszkosul nehéz a jelenben lennem. Mikor azt hinné az ember,tényleg jobb lesz,akkor tuti történik valami rossz
10. Guruljka (válaszként erre: 8. - Punkvirág)
2012. aug. 15. 03:04

Ez is egy technika....

De ha most éppen alig 4 órája vagyok ébren, mi a csudának akarjak aludni?


Néha jól felbosszant, ha valaki azt magyarázza, hogy éjjel kell aludni. Tapasztalatból jelentem alássan, hogy mosogatni nappal is tök ugyanolyan érzés, mint éjjel! :D

Senki és semmi nincs, ami miatt meg kellene erőszakolnom az alvásritmusomat. Holnapra várok ugyan egy futárt, de az árut én rendeltem, senki más.

2012. aug. 15. 03:00

Látom, nagyjából futottam át persze csak.

Hogy állsz a fogyival? Én most kezdtem, én a zsírt figyelem elsősorban. :D Oka csak annyi, hogy nem érem el rendesen a lábamon a körmöt vágni. És sportoltam régen, hát így nem jó.


Félsz egyedül maradni?

2012. aug. 15. 02:58
Helló :) Amikor sok gondom adódik, és nehezemre esik elaludni, tudatosan figyelek a szívverésemre és a légzésemre. Ez egy nagyon jó technika arra, hogy az ember "most" legyen jelen, ne a múlton, mindennapi vagy jövőbeni gondon aggódjon :) a másik, amikor csak agyalok és agyalok, összefüggéstelenül gondolni valamire... alma zöldség szék bárpult stb. az elme mindig tiltakozik, de kis kitartással könnyű egyszerű :)
7. t.dorothea (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2012. aug. 15. 02:52
Nekem most ment tönkre a gépem és a tv-m is. Mobilról netezek. Ilyenkor jó lenne a tv,segít elálmosodni és jól tereli a gondolatokat is. Rejtvényt fejtek esténként,de most nem megy.Párkapcsolati gondok... Ha megnézed az adatlapom,ott a fórumhozzászólások között már írtam róla valamennyit másik 2 helyen. Most sok lenne ide újra írni :)
2012. aug. 15. 02:45

Én néha az ágyból is felkelek, mert nem tudok ellazulni. A tévé hetek óta állandóan megy, anélkül túl nagy lenne a csend...

Felkelek, kicsit az izmaimat is megmozgatom, de olyan is volt, hogy újra bekapcsolom a gépet.

Nálad mi a baj?

5. t.dorothea (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2012. aug. 15. 02:43
Részvétem. Ahogy olvasom akkor nálad is érthető,hogy lassan hajnalodik,de még itt vagy. Nekem túlsok idegesség/aggódás jutott mostanában,ezért vagy rosszul alszok,óránként felkelek,vagy alig tudok elaludni. Most még gondolni se tudok alvásra :(
2012. aug. 15. 02:36

Szintén megbolydult alvás-ritmus, ráadásul nemrég vesztettem el a férjemet. A fiam most épp itthon van, de megint kollégista lesz ősztől.- (Most a másik szobában szunyál..:D )

Most éppen van kis munkám is, fordítok...de még arrébb van a határidő, lassan is jó...

3. t.dorothea (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2012. aug. 15. 02:28
Szia:) Mi okból virrasztasz?
2012. aug. 15. 02:17
Szia! Én is itt virrasztok!
2012. aug. 15. 01:56
Sziasztok. Mostanában sajnos elég rosszul alszok,napközben pedig sokat vagyok egyedül,gondoltam szívesen beszélgetnék másokkal is. Jó lehetőség az ismerkedésre,és hogy rájöjjünk nem vagunk,egyedül,más is küzd olyan dolgokkal,mint mi. Minden kedves fórumozót várok :) Jó csacsogást!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook