Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csevegő- Nem tudsz aludni? Unatkozol? Nincs kivel megbeszéld a dolgokat? Gyere, itt bármit lehet :) fórum

Csevegő- Nem tudsz aludni? Unatkozol? Nincs kivel megbeszéld a dolgokat? Gyere, itt bármit lehet :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
90. t.dorothea (válaszként erre: 89. - Guruljka)
2012. aug. 16. 17:58
Tőlem a paleo áll a legtávolabb,de hát ugye mindenkinek más jön be. Anno 90napos diétát is csináltam. Egyszerse vittem végig,nem segített annyit,mint vártam. Aztán idén májusban kezdtem az előbb említett diétát,ez már hozza az eredményeket :)
2012. aug. 16. 17:18

Én a régi jó öreg Ed McBain egyik könyvét vettem meg. Jók a figurái.

Én is vezetem, mit eszem, de fehérje-zsír-szénhidrát és kalória számlálással. Majd meglátom, mit mond a GI, de a paleonak is van ilyen vonása, és az nagyon sikeres, az ismerősök beszámolói alapján. Én nem tudom, hogy ennék meg tepertőt kenyér nélkül, és annyi húsfélét, de sokaknak ez jön be.

88. t.dorothea (válaszként erre: 85. - Guruljka)
2012. aug. 16. 16:48
Én is szeretem a krimiket,az elmúlt egy hétben 2 könyvet is kiolvastam. Martha Tailor sorozatból olvasgatok,nagy kedvencem.
87. t.dorothea (válaszként erre: 86. - Guruljka)
2012. aug. 16. 16:46
Igen,elég új. Májusban kezdtem a fogyim szénhidrát és kalória számlálással. Van egy progim is hozzá,ami segít a számlálásban,ott is megjelent júniusban a GI,mint új oszlop,a zsír,fehérje stb mellett.Akkor kerestem rá és olvastam kicsit utána
2012. aug. 16. 15:25

És kaptam tegnap egy hírlevelet, amiben fogyós szakirodalmat ajánlanak. Új nézőpont, és akár valóban kedvezményes, akár nem, most megengedem azt a majdnem 3 ezer pénzt érte. GI diéta, hallottad már? Én igen, de csak érintőlegesen. Úgy tűnik, nem beszél hülyeséget, és még az is lehet, hogy hasznos. Majd kiderül.

Ha nekem beválik, úgyis elkezdem terjeszteni ingyen a többieknek, akiket érdekel, a cigileszokással is így van.

2012. aug. 16. 15:22

Igazgatom a fiamat, még épp időben jöttünk rá, hogy holnaptól 4 nap Pesten kell lennie nyári gyakorlaton...

Ma pár dolgot el is intéztünk. Amúgy csak itt punnyadozom a gép előtt, fél füllel a tévét hallom.

Belekezdtem egy régi kedves krimibe, amit antikvárban sikerült megvenni, de nincs kedvem olvasni...

84. t.dorothea (válaszként erre: 83. - Guruljka)
2012. aug. 16. 15:18
Köszönöm,átböngészem. Ma mivel "ütöd el az időt"?
2012. aug. 16. 14:09

Ne foglalkozz a hipofízis-résszel, gurgasd le, nagyon sokféle van! Én már kipróbáltam hármat is, kisebb.nagyobb sikerrel...


[link]

82. t.dorothea (válaszként erre: 81. - Guruljka)
2012. aug. 16. 13:11

Ennek így "ismeretlenül" is örülök. Remélem ezek után,csak még jobb lesz nálad a helyzet :)


Persze,szívesen megnézem,ha belinkeled :) Én is letöltöttem pár duci tréning-es videót,szoktam néha tornázni,de most megint erőt kéne vennem magamon...

2012. aug. 16. 12:55

Nekem ma örömös lett, befutottak a régen esedékes, elmaradt pénzek visszamenőleg. Még a végin tudok tüzelőt venni még karácsony előtt!

Kezdem rendbe szedegetni a számlákat is, nincs elmaradásunk, csak olyan majdnem-ek. Nagy megkönnyebbülés.

Amúgy találtam tornázós oldalakat, érdekel?

80. t.dorothea (válaszként erre: 79. - Guruljka)
2012. aug. 16. 11:31
Este csináltam magamnak egy csokis shake-t,az volt a vacsorám,kb 2 dl. Inni azért iszok,az azért kell. El tévézgetek,rejtvényt fejtek,csak lassan megy a nap. Nálad miújság? :)
2012. aug. 16. 09:43

Legalább igyál valami teát, nem tudom...folyadék legyen.

Szegénykém. Aludd ki magad, akár több részletben is.

78. t.dorothea (válaszként erre: 67. - Guruljka)
2012. aug. 16. 09:15
Szia :) MOst éjfél körül eltudtam aludni,mert egész nap nem aludtam,már fáradt voltam. A közérzetem még mindig nem a legjobb,meg enni se nagyon tudok :s
2012. aug. 16. 06:17
Ha egyiket se találom, itt a két kutyom. Komondor és pumika, beszélgetni is lehet velük. Sőt kell is. :D
76. manka10 (válaszként erre: 75. - Guruljka)
2012. aug. 16. 06:15
Persze értem én,még azért elég friss a helyzeted. De ami jó a továbbiakban,legalább vannak gyerekeid és nem érzed magad soha egyedül.
2012. aug. 16. 06:07

Igen, ez jó. Nekem még kicsit szokatlan. A férjem május végén meghalt.

Még most kezdődik az önálló életem, a gyerekek már nagyok...a fiam is kifelé repül lassacskán...

74. manka10 (válaszként erre: 73. - Guruljka)
2012. aug. 16. 06:03
Én is egyedül élek, így nem zavarok senkit sem a korai ébredésemmel:))
2012. aug. 16. 05:23
Én falun élek, és általában egyedül vagok, mert a kollégista fiam ritkán van itthon. Most éppen alszik, nagyon csörömpölni nekem sem lehet...:D
72. manka10 (válaszként erre: 71. - Guruljka)
2012. aug. 16. 05:10

Soha nem voltam jó alvó,és ha nem tudok aludni feküdni sem szeretek. Ilyenkor még munkához nem láthatok,nem csörömpölhetek mert a szomszédok a pokolba kívánnának.:))Amíg meleg volt ilyenkor már kiültem az erkélyre és szívtam a jó levegőt,de most már azért kissé hűs van ilyen korán ott ücsörögni.

Neked is szép napot kívánok:)

2012. aug. 16. 05:06

Én jól megforgattam a napot. Délután három körül aludtam el végül, és éjjel kettő körül szépen fokozatosan ébredtem. :D Úgyhogy most kezdődik a napom, de nem rossz így korán!

Ép au előbb elküldtem a munkám utóját is, kellemes állapot. :D

70. manka10 (válaszként erre: 69. - Guruljka)
2012. aug. 16. 05:02
ÁÁÁÁ dehogyis, tudod kidobott az ágyikóm :))) Amíg dolgoztam korán kellett ébrednem hisz busszal jártam, és azóta is tartom az időpontot.:) Egyébként imádok korán kelni:)
2012. aug. 16. 04:58

Szép jó reggelt és szép napot, Manka!

Munkába indulsz ilyem korán?

2012. aug. 16. 04:55
Jó reggelt mindenkinek:)
2012. aug. 16. 04:10

Ha gondolod...itt vagyok! :D

Hogy telt az éjszaka?

66. t.dorothea (válaszként erre: 65. - Guruljka)
2012. aug. 15. 12:54
Jó pihenést :) Tonic alapból nyugis kutyus,szinte egész nap alszik,csak én vergődök itt,mint a partra vetett hal :/
2012. aug. 15. 12:22
Muszáj aludnom! Majd jövök!
2012. aug. 15. 12:13

Ne legyél már rosszul, naaa...

Ott az a drága Tonic, ő mit szól?

63. t.dorothea (válaszként erre: 62. - Guruljka)
2012. aug. 15. 12:06

Hát szerintem én ma este is leszek :)

Borzasztó milyen a napom.Egyik percben nyugi van,még mosolyogni is tudok,majd rám tör valami világ vége érzés és menten rosszul vagyok.

2012. aug. 15. 11:31
Biztos vagyok benne! Majd beszámolsz ugye? Az az érzésem, virrasztunk még együtt párszor..:D Jópofa ez a fórum.
61. t.dorothea (válaszként erre: 60. - Guruljka)
2012. aug. 15. 11:30
Jaj,hát a türelem nem erősségem,de hát nem ronthatok ajtóstul a házba. Talán az elmúlt 9 rossz hónapom után hamarosan végre újra boldog lehetek
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook