Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csevegő- Nem tudsz aludni? Unatkozol? Nincs kivel megbeszéld a dolgokat? Gyere, itt bármit lehet :) fórum

Csevegő- Nem tudsz aludni? Unatkozol? Nincs kivel megbeszéld a dolgokat? Gyere, itt bármit lehet :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2012. aug. 15. 10:01

Persze hogy nem maradsz pár nélkül! Micsoda feltételezés.

Csak hajókázz nyugodtan, ez nem a lóversenypálya. Majd szépen kialakul minden, meglátod.

59. t.dorothea (válaszként erre: 58. - Guruljka)
2012. aug. 15. 09:47
Nem akarom őt mentegetni,de az igazsághoz hozzátartozik,hogy nem csak az elmúlt pár hónapot kell néznem,a szakítás előtt meg ő volt aki sokszor tepert,én anno nagyon elengedtem magam,mindent természetesnek vettem. Talán ezért is élvezi most annyira ezt a helyzetet,de igaz,hogy akkor se játszadozhatna.Ez azóta változott,de kérdés mi lesz ezek után. Nekem lassan révbe ér a kitűzött átalakulási tervem,remélem sikerrel járok és pár nélkül se maradok :P
2012. aug. 15. 09:26

Ha netán felbukkan..

Nem fog futni, eddig se kellett strapálnia magát.

Inkább rá se gondolj többet, mert csak Te mégy rá, ha őrölöd magad.

57. t.dorothea (válaszként erre: 55. - Guruljka)
2012. aug. 15. 09:18
Jól látod,de ez nem fog így folytatódni,mert a magam életét keserítem meg. De akarom,hogy felbukkanjon heteken belül. Látni szeretném,mikor ő akarna engem,mikor ő futna utánam,amolyan elégtétel lenne. Eleget futottam már én,most rajta a sor. Ne érts félre,ezek után azért nem vetném karjaiba magam,ha felbukkanna és talán 1-2 napig küzdene. Most talán furcsa is lesz neki,miért nem keresem,miért nem loholok utána,viszont eddig is egy biztos pontnak tekintett,ez változni nem fog a szemében,ezért gondolom,hogy megjelenik még(hacsak most ki nem fog magának egy leányzót)
2012. aug. 15. 09:05
Azért legalábbis tapintatlan, hogy "vagy jövök, vagy nem"...Dróton rángatni senkit nem szabad!
2012. aug. 15. 09:01
Valamiért az elszánt gatyamosó-típusra emlékeztetsz. Tudod, aki mindig visszafogadja a pasit, az meg éli világát, néha felbukkan, és mire megszárad a kimosott cucca, elfogyott a kedvenc kajája, emgint elszelel...
54. t.dorothea (válaszként erre: 53. - Guruljka)
2012. aug. 15. 08:44
Ilyenre nem gondoltam még,de logikus. Most igazából,csak várok,tengődök. Még így szó szerint nincs lezárva a dolog,de közölte velem,hogy lehet,hogy hazajön hozzám,lehet,hogy nem. Nem tudok mit tenni,mint beletörődni,hogy ez van és közben várni,hogy mi lesz végülis a nyár végén belőle. Nem óhajtom keresni,se zaklatni,keres,ha akar,bár szerintem annyira nem fog. Eddig futottam utána folyamat,most nem fogok. Talán feltűnik neki. Ilyenkor van a fordított pszichológia,ha én már nem futok,nem "nyalizok" majd neki,egyszer csak fel fog tűnni,de akkor már oly mindegy lesz,hisz most cserben hagyott,pedig semmi oka nem volt
2012. aug. 15. 08:23

Életkém, nagyon elhagyod magad! Szuenvedtem már szakítás miatt én is, munt a kutya, de ennyire nem szabad amortizálódni!


Anyum szerint: egy kapcsolat 100%. Bármelyik fél ad bele kicsivel többet, a másik azonnal kevesebbet fog beleadni, hiszen nem lehet több 100%-nál. És borul az egyensúly, vele a harmónia.

2012. aug. 15. 08:20
Dühös is vagyok,már túl lennék rajta,ha a párom nem békül ki velem és nem kezd hitegetni,most meg újra belök a szakadékba.
51. t.dorothea (válaszként erre: 49. - Guruljka)
2012. aug. 15. 08:17
Semmit se kivánok. Napok óta alig eszem,de egyszerűen nemtudok enni. Hiába akarok,amint lenyelek 1-2falatot,még rosszabbul vagyok,szinte visszakivánkozik. Úgy érzem magam mint háború után,akit szétbombáztak és értetlenül állok a dolgok előtt. Hát nem akarom én így elhagyni magam,élem közben az életem,de mégis,ez a lelki dolog...
2012. aug. 15. 08:11
Kakaó akart lenni.
2012. aug. 15. 08:11
Igyál valami forrót. kakót vagy akár tejeskávét, valami cukor legyen benne. Attól visszatér beléd a lélek.
2012. aug. 15. 07:53
Megint itt vagyok. Aludtam 2,5 órát és most szinte riadva keltem fel. Ez az érzés,amivel ébredtem,valami borzasztó. Fázok,émelygek,mintha forogna velem a világ,de olyan öszetett az egész. Nem tudok,egyszerűen vissza aludni :S
2012. aug. 15. 05:40
Igen, nem mindenki tud világosban aludni. Amikor három műszakban dolgoztam, és éjszakások voltunk, csak néztem némelyik kolléganőt, hogy bírja a hetet szinte alvás nélkül végigdolgozni!
2012. aug. 15. 05:28
Benne van a válasz,hogy még mennyivel hosszabb lesz. Bár akinek jó az alvókája az biztosan örül neki.:)
2012. aug. 15. 05:25

Miért milyen lesz?

Mindjárt világosodik! :D

2012. aug. 15. 05:00
Jaj, de hosszú már az éjszaka, és milyen lesz:)
2012. aug. 15. 04:46
Próbáld meg, és aludj jól!
2012. aug. 15. 04:41
Kezdek ásitozni,talán megpróbálkozok az alvással,hátha... :) Ha felkeltem visszanézek.Addig is kellemes hajnalt mindenkinek :D
41. t.dorothea (válaszként erre: 40. - Guruljka)
2012. aug. 15. 04:39
Az a jó,ha van munka :) Nekem már jó ideje nincs,pedig a főiskola mellett lenne rá időm,mert levelezőre járok.
2012. aug. 15. 04:36

Ez mind nem baj.

Mondom, hogy az igazi szeretet feltétel nélküli. Hogy van, aki ezen csodálkozik, csak azt igazolja, hogy ezt is elrontottuk. Tökletesen persze nem "sikerült", a Szeretet az erősebb.

Hogy érzékeny vagy, az nem baj, csak fáj néha.

Jót fog tenni a linken hallható zene.


Én közben fél füllel a tévén (orvos-szakértői műsor persze) lassan a munkám végére érek. Képzeld el, az európai szilvatermés országonként...Most éppen a francia ringlót unom kicsit. :D (Németből fordítom.)

De nagyon hálás vagyok, mert még ebben a hónapban lesz belőle pénzünk.

39. t.dorothea (válaszként erre: 36. - Guruljka)
2012. aug. 15. 04:33
Ő egy közepes eb :)) Nos azt én imirigylem,hogy a picúrokat könnyebben tudják vinni a gazdik,no meg kis helyen elférnek :P
38. t.dorothea (válaszként erre: 35. - Guruljka)
2012. aug. 15. 04:30
Van ahol még él. Saját tapasztalat és másnál is "láttam" , hogy bizony van olyan ember,akit akkor is szeretsz,ha nem érdemelné meg. Szereted úgy,ahogy van,az összes hibájával. Szereted akkor is ha vétkezik ellened,ha megbánt,ha kedves,ha kényeztet,ha közömbös, vagyis bármilyen legyen,te szereted. Nem könnyű ez,már csak azért se,mert visszaélnek vele és a végén annak fáj majd nagyon,aki feltétel nélkül szeret. De most nem az elcsépelt szerelmes gondolatra utaltam (miszerint akkor szeretsz igazán,ha szereted őt mindn hibájával együtt). Létezik még,csak ritka. Ne érts félre,nem egoistaként mondom,de tudom jól sokban különbözök az átlagembertől,a korosztályomtól is. Én még hiszek,bizonyos dolgokban,fomtosnak tartom az emberi értékeket,máként látom a világot,ahogy mondják nekem,régimódi vagyok :))
2012. aug. 15. 04:23
Punkvirág! Neked is van kutyod?
2012. aug. 15. 04:22

Tudom, hogy néz ki a Shar-pei! Nagyon jó fajta. :D

Azt hittem,yorki, az a szívem egyik csücske a rengeteg eszével, és könnyen is tartható. Ahogy írtál róla, azt hittem, egy zseb-eb...

Én a nagy fajtákat kedvelem jobban, de hogy tudom irigyelni a kicsiket, akik bárhova mehetnek a gazdival, akár táskában is, ha úgy alakul...!!!

2012. aug. 15. 04:19
A Szeretet mindig felétel nélküli! Csak mi emberek ezt is elcsisszentettük...
34. t.dorothea (válaszként erre: 32. - Guruljka)
2012. aug. 15. 04:19
Shar-pei. Ilyen kutyus szerepelt a Garnier reklámban,az a kis ráncos :D Lassan 2 éves lesz a drága, Tonic névre hallgat
33. t.dorothea (válaszként erre: 31. - Guruljka)
2012. aug. 15. 04:17
Nos,ez bizony nagy igazság! Nekem ő,olyan,mintha a gyerekem lenne. Tudom nem lehet összehesonlítani a kettőt,de az elmúlt 9 hónapban sokszor voltam padlón (párom ebből csak3,5 hónapot volt itt velem. Külföldön volt,hazajött,utána volt a szakítás,a béküléskor már Balatonon dolgozott) és mindig itt volt mellettem,akkor is,ha napokig nem tudtam enni és olyan voltam mint egy zombi.Itt őrzött,mindig a sarkamba volt. Hálás vagyok érte és nagyon imádom. Tudom hogy rá mindig számithatok,feltétel nélkül szeret és most,hogy megint padlón vagyok,megint többet nyújt,csak hogy segítsen.
2012. aug. 15. 04:10
Milyen típusú az eb-állatka? :D
31. Guruljka (válaszként erre: 30. - T.dorothea)
2012. aug. 15. 04:09

Hát TUDJA.

A férjemnek volt hasonló kérdése, akkor mondtam:

Az ember felfedezte a tüzet, majd a kereket, a pénzt, és feltalálta a civilizációt. Azóta tüzes kerekeken fut a pénze után és próbálja önmagát megtalálni a civilizációban.

A kutya felfedezte az embert, és azóta nem is foglalkozik egyébbel.

Ez a különbség pedig meg is látszik.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook