Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csalódást feldolgozni fórum

Csalódást feldolgozni (beszélgetős fórum)


1 2
18. csucsu12 (válaszként erre: 16. - Amaunet)
2018. júl. 17. 21:50
Nálunk ez a baj h ő sosem beszélt a problémáiról sokban én is vétkes voltam de sosem ült le velem ezeket a dolgokat megbeszélni.Igy eltávoludtunk egymástól.Aztán jött ez a téma amit leirtam.Kiderült azóta leszámolt sokkal másabb lett odafigyel rám többször mondja h szeret,de ez lehet h csak a lelkiismeret furdalás? Mert azóta sem hoz virágot azóta sem kedveskedik önszántából.Nem tudom már h mit gondoljak.De ettől tényleg kikészülök.
17. Guruljka (válaszként erre: 16. - Amaunet)
2018. júl. 17. 21:40

Tényleg nem is látod rajta, ha bántja valami?


Vagy ha igen, miért nem lehet szóba hozni? -Látom, valami bánt, segítene, ha meghallgatnám?

16. Amaunet (válaszként erre: 14. - Csucsu12)
2018. júl. 17. 21:34

De hát nem kellenek ehhez órák. Csak elalvás előtt naponta néhány mondat. Mi van veled? Milyen volt a napod? Mit gondolsz erről/arról? Szerinted jó lenne egy terasz hátul és meg tudnánk-e valósítani? Szerinted 20 év után hogyan tehetnénk izgalmassá az együttléteinket?


Ehhez nem kell időpontot foglalni a másik naptárában, mert maguktól jönnek. És amit a gyermekek előtt is meg lehet beszélni, azt előttük kell.

Apa, te miért nem hozol néha virágot anyának, mint régen?

Egy család vagytok, őket sem kell mindenből kirekeszteni.


De azt is gondold végig, hogy Te alkalmas vagy-e ilyen nyitott beszélgetésre, és miért nem téged választott az otthoni problémák megbeszélésére!

2018. júl. 17. 21:28

Nehéz a bizalmat visszaállítani.

Nincsenek nagyszülők?

Kellenének együtt töltött napok, hétvégék.

14. csucsu12 (válaszként erre: 11. - Amaunet)
2018. júl. 17. 21:23
Köszi válaszodat.Leszámolt a munkahelyéről.Az a probléma h nem velem osztotta meg h mi bántja nem beszélt velem .Mai napig mondogatom h beszéljünk keveset tudunk együtt lenni 2 gyerek mellett.
13. csucsu12 (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2018. júl. 17. 21:21
Igazad van de annyira nem bizok benne.Annyit hazudott mikor számon kértem.Aztán kiderültek a dolgai..Mindig azon kattogok h tovább folytatja .Nagyon félek az ismét csalódástól.
12. Guruljka (válaszként erre: 8. - Csucsu12)
2018. júl. 17. 20:53

Miért keseríted mag a saját életedet a gyanakvással?

Saját magadat kikészíted, arra fog rámenni a házasságod, hisz ki a fene akar egy hisztis sárkánnyal együtt élni?

11. Amaunet (válaszként erre: 8. - Csucsu12)
2018. júl. 17. 20:45

Az eszedbe jutott, hogy miért egy kívülállóval beszélte meg az otthoni problémákat?

Arra kéne otthon helyezni a hangsúlyt, hogy (újra) egymásra találjatok. Újra bizalmat szavazni egymásnak, és őszintén leülni beszélgetni.

Nincs még itt baj, csak a te képzeletedben. De ne fesd a falra, előzd meg!

A legjobbakat kívánom számotokra!

10. csucsu12 (válaszként erre: 9. - Százas Evelin)
2018. júl. 17. 20:22
Gyerekekre esküdt meg h nem csalt meg.Csaj elmondása szerint se tőrtént semmi.De én éreztem h valami nincs rendben.Igy derültek ki a dolgok..irj légyszi
9. Százas Evelin (válaszként erre: 8. - Csucsu12)
2018. júl. 17. 19:59

Nem biztos, hogy megcsalt.

Talált egy bizalmas barátot, valamiért neki elmondta azt amit neked talán nem.

Ebből bizony lehetett volna szerelem is, talán lett is, vagy beteljesedett, vagy nem.

Próbálj te is olyan őszintén beszélgetni a pároddal, ahogy ő azzal a másik nővel.

Ne féltékenykedj, ne gyanakodj, beszéljétek meg.

2018. júl. 17. 15:08
Sziasztok.Párom úgy érzem megcsalt a munkahelyén.Nyimozgattam kiderítettem a csajszi nevét felhívtam aztán elmondta h semmi köze nem volt a páromhoz de elmondta h sokat beszélgettdk főként az itthoni próblémákat beszélte meg vele.Az volt a furcsa h itthon ezt a nőt mindig ócsmárolta.Ezeket elmondtam a csajnak erre kitálalta az említett dolgokat.2 gyerekünk van .Leszámolt munkahelyéről h új kapcsolatot kezdünk.De egyszerüen állandoan az motoszkál a fejembe h átvertek a hátam mögött.Megcsalt hülyének nézett.Egyre rosszabbúl vagyok állandoan idegeskedek gyerekek is érzik.Kérlek adjatok tanácsot.
2018. márc. 21. 19:29
Kinek hogy, lehet nagyon nehéz is.
2018. márc. 21. 18:39
Ki hogy éli meg/át
5. aa06790419 (válaszként erre: 3. - Klenca)
2018. márc. 14. 14:56
egyetértek...
4. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2018. márc. 13. 16:49
Miért, neked évek kellettek? És most, mi van veled? Furcsa, hogy ilyen gyorsan kifulladt ez a fórum, szerintem ez egy mindenkit érdeklő - és érintő - téma.
3. klenca (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2013. márc. 2. 12:09
Voltam is és sajna vagyok. De most kivételesen az eszem átvette az irányítást a szívem fölött.
2. 342402de6d (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2013. márc. 2. 12:08
Nem tudhatod pontosan"mi lehetett volna"......
2013. márc. 2. 12:06

Sziasztok!

Van itt olyan akinek évek kellettek ahhoz hogy feldolgozzon egy szerelmi csalódást? Egy olyan ember elvesztését akivel a legboldogabb lehetett volna?

Meg tudta magának bocsájtani azt amiket akkor elszalasztott?

Köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook