Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Családi napközi, játszóház lenne rá igény? fórum

Családi napközi, játszóház lenne rá igény? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 31. 15:41
Nagyon köszönöm mindenkinek a hozzászólasokat.
2011. jan. 31. 12:43

Két hete voltam egy baráttal és a kisfiával a 11. kerületben az Eleven játszóházban (azt hiszem ez a neve), 4000 nm, tele játékkal ugrálóval stb. 1800 ft volt a belépő, plusz egy ezres a felnőtteknek. Az szerintem egész jó, főleg, hogy egész napra szól és a gyerek nagyon elvolt.

Persze nem tudom, hogy kicsiben hogy éri meg, de nagyban nagy üzlet az biztos.

18. martin3 (válaszként erre: 1. - Sziszi033)
2011. jan. 31. 00:11
nem éri meg csinálni! kiszámoltam már én is, hogy olyan magasra kellene tenni a havi díjat, hogy megérje csinálni, amiért már 2x is meggondolja a szülő, hogy igénybe veszi-e...a neten fent van amúgy minden ezzel kapcsolatban(törvényi háttér, szabályok, stb stb), nézz utána és rá fogsz jönni, hogy nem egy nagy üzlet...sőt inkább veszteséges...
17. Sziszi033 (válaszként erre: 14. - Nanettike)
2011. jan. 30. 16:41
Irtam privit !
16. Sziszi033 (válaszként erre: 13. - Manó2000)
2011. jan. 30. 16:02

Kedves Manó 2000

Hol van az az "itt" :)

Merre felé laktok?

Mível a helyszín még szervezés alatt van részünkről

15. Sziszi033 (válaszként erre: 10. - Peppelínó)
2011. jan. 30. 15:59

Kedves Peppelinó !

A csana =családi napközi,gyermekek napközbeni ellátásával foglalkozik,hasonlóan mint a bölcsi ill. óvoda.

De itt lehetőség van arra is hogy a gyerkőc ne rendszeresen (pl:heti 5 napot), csak mondjuk 3-at járjon a csanába és igény szerint esetleg félnapos ottartózkodás is lehetséges.

Természetesen teljes ellátással,foglalkozások,játék...stb.

Amíg anyának vagy apának elintéznivalója akad. :)

2011. jan. 30. 15:58
gondolhatod milyen rosszul esett, és most milyen stádiumban tartotok a szervezéssel...ha tudok nagyon szivesen segitek, de azért vannak jó dolgok is benne :)) hol szeretnétek megnyitni??
2011. jan. 30. 15:58
Én is vinném a gyerekeimet ilyen helyekre, de itt elég drága. Szerintem is egy pénztárcakímélő megoldással jól menne egy ilyen kezdeményezés.
12. Sziszi033 (válaszként erre: 9. - Nanettike)
2011. jan. 30. 15:53

Értem.

Köszi a hasznos infót.

Mondjuk ez elég csúnya húzás volt az önkormányzat részéről :(

11. nanettike (válaszként erre: 8. - Sziszi033)
2011. jan. 30. 15:47
mi szeged mellett egy kis faluban, de a csanát már szegeden csináltuk meg...
10. Peppelínó (válaszként erre: 1. - Sziszi033)
2011. jan. 30. 15:45

Szia!


Mi az a csana? (Még sose hallottam róla.)

9. nanettike (válaszként erre: 7. - Sziszi033)
2011. jan. 30. 15:45

nem a pesti árakat veszem figyelembe, mert ott a legdrágább, de ha a tanfolyamon megcsináltátok a költségvetési tervet te is rájössz, hogy bizony elég sokba kerül...

én csak jó indulatbó irtam, mert sajna mi majdnem beleestünk abba, hogy a falunkba megcsináljuk a csanát, és mikor mentem az önkormányzathoz, hogy segitsen a normativában, bizony rájöttek, hogy ez nekik nagyon jó buli és egyből lenyulták az ötletet...azóta ök csinálják...

8. Sziszi033 (válaszként erre: 4. - Hemos)
2011. jan. 30. 15:45
Ti merre felé laktok?
7. Sziszi033 (válaszként erre: 3. - Nanettike)
2011. jan. 30. 15:39

Az álltalában az üzemeltetőtől és lehetőségeitől is függ ,hogy milyen áron nyújtja a szolgátatást...

Nem feltétlenül a Budapesti árakat kell alapul venni :)

2011. jan. 30. 15:39
én mind tapasztalatból irtam,,, a két lányom bölcsibe járt és nagyon meg voltam elégedve a kicsi fiam csanába jár önkormányzatiba és egy szemet se külömb mint a bölcsi.. viszont az ár a duplája... sajna itt nincs bölcs, most épül... viszont mi is csináltunk csanát... szegeden,,,, háááát nehéz...nagyon nézzetek utána, mert ha megcsináljátok és pár év mulva az önkormányzat rátok épit akkor sok pénzetek oda lesz:((
5. Sziszi033 (válaszként erre: 2. - Majkamano78)
2011. jan. 30. 15:35

Kedves Majkamano78 !

Köszönöm a gyors hozzászólásodat :)

Sajnos Hajdúszoboszló elég messze van.....

Természetesen "szülőbarát" árakra gondoltunk mi is.

2011. jan. 30. 15:34

Szerintem úgyis az ár lesz döntő és a szolgáltatások!

Amúgy én nem bánnám, mert én még nem adnám bölcsibe a lányomat, de néha nagyon igényli a gyerek társaságot, szóval alkalmanként biztos vinném.

2011. jan. 30. 15:32
sajna a csanák teljesen más áron müködnek mint a bölcsik én inkább a bölcsit választom...
2011. jan. 30. 15:23

Igen, szerintem nálunk is jó lenne, persze elérhető áron...

Hajdúszoboszlón...

Sok anyuka örülne ilyennek, pláne ha összegben is jó lenne :)

2011. jan. 30. 15:21

Sziasztok!

33 éves 3 gyermekes anyuka vagyok. Én a 11.kerületben lakom,foglalkoztam már gyermekek otthoni felügyeletével,dolgoztam dajkaként oviban magánbölcsiben is.

Barátnömmel együtt, aki montessori pedagógiai végzettséggel rendelkezik(2 gyermek édesanyja),csana,vagy játszóház nyitásán gondolkozunk.

Mivel manapság nagyon sok,csana működik Bp.-en ill.az országban sokhelyen,kíváncsiak lennénk hogy van -e olyan település ,kerület..stb. ahol véleményetek szerint szükség lenne ilyen jellegű kezdeményezésre és még nincs.

Várjuk hozzászólásaitokat,ötleteiket! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook